Tüp bebek 40 yaş sonrası düşük rezevde(ozellikle43,44)tedavi görüp olumlu sonuç alan var mı?

Merhaba bende mthfr c677t homozigot um banada ekstra testler yaptirmişlardi sanirin deddiginiz test bu bende o normal cikti demislerdi altta paylastim. igne kullanmiyorum coraspin kullaniyorum hamileyim.
Evet bunlar, benim kanama zamanında ve diğer bazi testlerde sorun vardı.. gebelik boyunca hem coraspin hem de 6000 ui iğne kullandım. Sizin sorun olmadığı için öyle olmuştur bence

Evet bunlar, benim kanama zamanında ve diğer bazi testlerde sorun vardı.. gebelik boyunca hem coraspin hem de 6000 ui iğne kullandım. Sizin sorun olmadığı için öyle olmuştur bence
Doktor banada basladi 4000 oksapar zaten coraspinim vardi.önlem amacli basladigini söyledi genden degil.su an kanamam var yinede kullandiriyor igne ve ilaci cok sükür azaldi.sizin kanamaniz olmusmuydu?

Doktor banada basladi 4000 oksapar zaten coraspinim vardi.önlem amacli basladigini söyledi genden degil.su an kanamam var yinede kullandiriyor igne ve ilaci cok sükür azaldi.sizin kanamaniz olmusmuydu?
Tedaviyle gebelik olduysa bazı doktorlar kullandırıyor önlem amaçlı ama kanama varsa ne kadar doğru bilemiyorum tabi doktorunuz daha iyi bilir. Bende kanama olmadı, zaten testlere göre kullanmıştım pıhtılaşmam var.

40 yaş ve üstü bizler için yumurta kalitesini arttırmak için maxing vitamin kullanın çok faydası var. Bende kaliteye çok faydası oldu, darısı başınıza inş. doktorum transfer süreci ve sonrası içinde kullanım tavsiye ettiği için halen dahi kullanıyorum.
rica etsem ilacın tam adını yazarmısınız bu adla int.aradım çıkmadı.

Merhaba, maxing toz bir içecek gibi sadece su ile karıştırıp da içebilirsin yada ben hep %100 meyve suyuna karıştırıp içtim. Inofolic folik asit , demir için de gyno ferro sanol bir de ikisini aynı anda içtiğim seaqten kapsül kullandım. maxing yumurtalığı uyarıcı olduğu için yumurta toplama işim bittikten sonra daha kullanmadım diğer vitaminleri halen içiyorum.
Maxing diye bi vitamin yok maxijuno mu yoksa

Hayırlısı inş. olumsuz düşünmeyin prp yaptırdınız mı hiç? prp rahim gençleştirme hem yumurta sayısı hem de kaliteyi arttırıyor ben faydasını gördüm ,transferim bu ay sonu olacak sonucunu sizlerle de paylaşırım. Başka şehirde de olsanız Acıbadem Maslak tavsiye ederim. hakkınızda hayırlısı olsun inş. sakın pes etmeyin.

mrb, paylasımlarınızı okudum, size uygunsa birkaç sorum olacaktı, ben yeni prp ve ofis histeroskopi yaptırdım ankara gürgan klinikle. size prp sonrası verilen ilaç varmıydı, hersey gönlünüzce olsun bu arada.

mrb, paylasımlarınızı okudum, size uygunsa birkaç sorum olacaktı, ben yeni prp ve ofis histeroskopi yaptırdım ankara gürgan klinikle. size prp sonrası verilen ilaç varmıydı, hersey gönlünüzce olsun bu arada.
Merhaba,

Hayır prp sonrası histeroskopi sonrası bana ilaç verilmedi,

ben Antalya Ivf’de murat berkanoğlun’da pozitifi gördüm. Ondan önce 3 farklı kliniğe gitmiştim. Murat Hoca elinden geleni yapıyor. Her aşamayı bizzat kendi takip ediyor. Eğer düzelmeyecek bir sorunsa hiç umut tacirliği yapmıyor. 45 yaş üstünü kabul etmiyor.
Sizin eşinizin değerleri normal miydi

Kızlar benim durumumdakilere fikir olsun 5 folikül vardı tedaviyle opu da 5 yumurta toplandı 4 döllendi Yarın embriyolar 3. günde olacak Hayırlı haberler alırım inşallah İlaçları alırken solda olan ağrım vardı Opu sonrası arttı nedense geçmedi bekliyorum hala

X