Tüp Bebek Acıbadem Bülent Tıraş

Merhaba, benim üç doğal yollu sebepsiz gebelik kaybım vardı. Maslak Acıbadem'de tedavi oldum ben de ve genetik tanılı tüp bebek yapıldı, ilk deneme ile şu an 4.5 aylık hamileyim, en kısa zamanda darısı başınıza inşallah 🙏🏻
Evet bekleme süreleri çok uzun ve pahalı bir merkez ama dünya çapında tüp bebek alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip eden, uygulayan hekimleri ve çok iyi bir labaratuvarı var. Labaratuvarın çok önemli olduğunu düşünüyorum tüp bebekte. Özellikle Bülent Hoca ve Yiğit Hoca gerçekten saygı duyulacak bir bilgi birikimine sahip. O yüzden sonucum olumsuz da olsaydı yine yola aynı ekiple, Maslak Acıbadem ile devam ederdim. Özetle ben memnun kaldım. İmkanlarınız el veriyorsa tavsiye ederim.
Birkaç merkez ile görüşüp içinize sineni tercih edebilirsiniz. Sevgiler. 🌺

Merhaba, benim üç doğal yollu sebepsiz gebelik kaybım vardı. Maslak Acıbadem'de tedavi oldum ben de ve genetik tanılı tüp bebek yapıldı, ilk deneme ile şu an 4.5 aylık hamileyim, en kısa zamanda darısı başınıza inşallah 🙏🏻
Evet bekleme süreleri çok uzun ve pahalı bir merkez ama dünya çapında tüp bebek alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip eden, uygulayan hekimleri ve çok iyi bir labaratuvarı var. Özellikle Bülent Hoca ve Yiğit Hoca gerçekten saygı duyulacak bir bilgi birikimine sahip. O yüzden sonucum olumsuz da olsaydı yine yola aynı ekiple, Maslak Acıbadem ile devam ederdim. Özetle ben memnun kaldım. İmkanlarınız el veriyorsa tavsiye ederim. Sevgiler. 🌺
Hocam size maliyet olarka kaça mal oldu

Hocam size maliyet olarka kaça mal oldu
Ben tedaviye geçen yıl temmuz ayında başlamıştım. O yüzden şu an kalem kalem hatırlayamıyorum ama Maslak Acıbadem Tüp Bebek Temmuz başlıklı bir konu açmıştım burada. Oraya her şeyin fiyatını kalem kalem yazmıştım merak edenler için. Ona bakabilirsiniz ☺️ Orada yazmayan transfer sonrası devam ettiğiniz ilaçların maliyeti var yalnızca. Zam geldiğini biliyorum 2024 için ama oranını bilmiyorum.

Ben tedaviye geçen yıl temmuz ayında başlamıştım. O yüzden şu an kalem kalem hatırlayamıyorum ama Maslak Acıbadem Tüp Bebek Temmuz başlıklı bir konu açmıştım burada. Oraya her şeyin fiyatını kalem kalem yazmıştım merak edenler için. Ona bakabilirsiniz ☺️ Orada yazmayan transfer sonrası devam ettiğiniz ilaçların maliyeti var yalnızca. Zam geldiğini biliyorum 2024 için ama oranını bilmiyorum.
Anldim çok teşekkür ederim Rabbim hayirlisiyla kucağınıza almayı nasip etsin ins 🥰

X