Tüp Bebek Deneyimleri Tüp Bebek Başarı Hikayeleri

inşaallah hayırlı sonuçlar alırsınız :) 3 gün önce dayımın kızı doğum yaptı. Tüp bebek yöntemi ile hamile kalmıştı, bir oğlu oldu çok şükür ikiside sağlıklı.. darısı diğerlerinin başına

Merhaba, Arkadaslar adim Zehra ve Internette derdime derman ararken bu sayfayi buldum ve cok hosuma gitti. benim sorunum bu forumda olduguma göre bebisimizin olmamasi. ben aslen aksarayli olup almanyada yasamaktayim. 2 sene lik evliyim ve esimin spermleri olmadigindan tüp bebek tedavisini almanyada yaptirdik sonuc malesef negativ. simdi bir daha denemek istiyoruz yalniz bu kez türkiyedeki merkezlerden birisinde. bizim arzumuz aksarayya yakin yani ankara konya kayseri adana´daki illerdeki tüp bebek merkezlerinde yaptirmak. aslinda istanbuldaki memoriali düsündük ama maglesev maliyeti cok yüksek oranin ve bir de ayriyetten konaklama masraflari var ve birazcikde korku ( istanbul bizi yutar diye, ayak basmis degiliz). size sorum bize cok iyi bir tüp bebek merkezi önerebilirmisiniz. eger öneremeyiz derseniz nelere dikkat etmemiz lazim. eger bana yardimci olursaniz cok memnun olurum. ya da sadece kendi deneyimlerinizde bize faydali olabilir.
herkese simdiden cok tesekkürler. allah hepinizden razi olsun ve kimseyi evlat sevgisinden mahrum etmesin.

Zeros

herkese merhaba bende 2 kere tüp bebek yaptırdım sonuç negatif bugun öğrendim negatif olduğunu psikoloji çökmüş bi vaziyetteyim ALLAH herkesin gönlüne göre versin arkadaşlar inanın çok kötüyüm ve kimseyle paylaşamıyorum bu siteyi bulduğuma çok sevindim ağlayıp duruyorum krndi kendime ALLAH HERKESE EVLAT NASİP ETSİN

merhaba arkadaşım seçeceğin hastahaneyi mutlaka araştır kesinlikle herkese sor benim gibi paranla rezil olma.

Merhaba, Arkadaslar adim Zehra ve Internette derdime derman ararken bu sayfayi buldum ve cok hosuma gitti. benim sorunum bu forumda olduguma göre bebisimizin olmamasi. ben aslen aksarayli olup almanyada yasamaktayim. 2 sene lik evliyim ve esimin spermleri olmadigindan tüp bebek tedavisini almanyada yaptirdik sonuc malesef negativ. simdi bir daha denemek istiyoruz yalniz bu kez türkiyedeki merkezlerden birisinde. bizim arzumuz aksarayya yakin yani ankara konya kayseri adana´daki illerdeki tüp bebek merkezlerinde yaptirmak. aslinda istanbuldaki memoriali düsündük ama maglesev maliyeti cok yüksek oranin ve bir de ayriyetten konaklama masraflari var ve birazcikde korku ( istanbul bizi yutar diye, ayak basmis degiliz). size sorum bize cok iyi bir tüp bebek merkezi önerebilirmisiniz. eger öneremeyiz derseniz nelere dikkat etmemiz lazim. eger bana yardimci olursaniz cok memnun olurum. ya da sadece kendi deneyimlerinizde bize faydali olabilir.
herkese simdiden cok tesekkürler. allah hepinizden razi olsun ve kimseyi evlat sevgisinden mahrum etmesin.

Zeros

zeroscuğum söylediğin illerde bilmiyorum ama İzmir'de düşünürseniz Bornovada şifa hastanesinin tüp bebek merkezi var.bizimki eylülde yapılacak inş. otogara çok yakın. çevrede günlük haftalık aylık kiralık evler var. hasta ve hasta yakınları için. ilanlarını görüyorum. yurt dışından geldiğinizi söylemezseniz uygun fiyata bulabilirsiniz:) inşallah muradına erersin.

arkadaşlar araştırıyorum.tüp bebek yaptıranlar ve hamile kalanlar var.aşılama yaptırıp, olumsuz sonuç alanlar var.benim de ümide ihtiyacım var.aşılama sonucu, hamile kalan arkadaşlar bizimle paylaşırlarsa, hem ben ,hemde aşılama düşünen diğer arkadaşlarım için, bir umut ışığı doğacaktır.şimdiden teşekkürlera.s..

canım ben temmuzda aşılama yaptırdım ve sonuç pozitif çıktı. tedavin her ne olursa olsun inanç ve sabır hepsinde önemli olan bu. üst üste yapılan aşılamalar da şansın daha çok artıyor. sen tıbbi tedavini olup Allah'a havale et. hayırlı bir zamanda hayırlı bir evladı, sizin içinde hayırlıysa zaten rabbim senin rahmine ansızın koyuverir. şimdiden sana kolay gelsin.

canım çok sağol inan böyle şeyler duymaya çok ihtiyacım vara.s.çok teşekkür ederim.a.s.bebeğin vatana millete hayırlı olsun canım.

benim ilk aşılamam tutmadı ikinciyi eylülde yaptıracaktım ama malum ramazan olduğundan ekime erteledim.ilk aşılamada tutan arkadaşım var rabbim izin verdikten sonra olur

adaylaarda bende şuan bir aylık dinlenmedeyim ondan sonrada dediğin gibi ramazan benimde aşılamam ekime kalacak aynı zamanlarda yaptıracağız inşallah ikimizinde yüzü güler belki de spontan gebelik oluşur

inaşallah canım.hepimiz inşallah en kısa zamanda kavuşuruz minik bebekleimize

arkadaşlar araştırıyorum.tüp bebek yaptıranlar ve hamile kalanlar var.aşılama yaptırıp, olumsuz sonuç alanlar var.benim de ümide ihtiyacım var.aşılama sonucu, hamile kalan arkadaşlar bizimle paylaşırlarsa, hem ben ,hemde aşılama düşünen diğer arkadaşlarım için, bir umut ışığı doğacaktır.şimdiden teşekkürlera.s..

CANIM MERHABA BEN İLK AŞILAMA İLE GEBE KALDIM VE ŞUA 10 HAFTALIK DARISI HERKESİN BAŞINA HAYIRLI VE SAĞLIKLI OLSUNDA ÜMİTSİZLİĞİE KAPILMA LÜTFEN BENDE AŞILAMA TUTMAZSA TÜP BEBEĞE BAŞVURACAKTIK AMA ŞÜKÜRLER OLSUN

CANIM MERHABA BEN İLK AŞILAMA İLE GEBE KALDIM VE ŞUA 10 HAFTALIK DARISI HERKESİN BAŞINA HAYIRLI VE SAĞLIKLI OLSUNDA ÜMİTSİZLİĞİE KAPILMA LÜTFEN BENDE AŞILAMA TUTMAZSA TÜP BEBEĞE BAŞVURACAKTIK AMA ŞÜKÜRLER OLSUN

canım hep, tutmadığını yazıyor arkadaşlar.benimde moralim bozuluyor.ümitsizliğe düşüyorum.sizlerden gelen haberlerle bir anda içimi bir ümit kaplıyor.parisli arkadaşım la senden başka yok galiba ama yine de siz de yetersiniz:))biraz olsun ümitlendim.bir de gereksiz bir işlem olduğu söyleniyor ve kafam karışıyor doğrusu.hayırlı sağlıklı bir bebeğin olur inşallah.teşekkürler canıma.s.

Merhaba bende Bursa dayım.
6 inseminasyon 5 micro enjeksiyondan sona 6. tedavimde pozitif sonuç aldım. Henüz çok yeni umarım bu günleri gösteren Allah kucağımıza almayıda nasip eder. Lütfen umudunuzu yitirmeyin ve gerçekten bunu istiyorsanız azimle yolunuza devam edin.

canım hep, tutmadığını yazıyor arkadaşlar.benimde moralim bozuluyor.ümitsizliğe düşüyorum.sizlerden gelen haberlerle bir anda içimi bir ümit kaplıyor.parisli arkadaşım la senden başka yok galiba ama yine de siz de yetersiniz:))biraz olsun ümitlendim.bir de gereksiz bir işlem olduğu söyleniyor ve kafam karışıyor doğrusu.hayırlı sağlıklı bir bebeğin olur inşallah.teşekkürler canıma.s.

CANIM YA MOREL ÇOK ÖNEMLİ İNŞALLAH SONUÇLANIR İYİ HABERLERİNİ DE ALIRIZ ÇOK AĞLAMIŞTIM . AMA BUGÜNE ŞÜKÜR

adaylaarda bende şuan bir aylık dinlenmedeyim ondan sonrada dediğin gibi ramazan benimde aşılamam ekime kalacak aynı zamanlarda yaptıracağız inşallah ikimizinde yüzü güler belki de spontan gebelik oluşur

müjdeli haberlerinize ihtiyacım var arkadaşlar.

X