Tüp Bebek Deneyimleri Tüp Bebek Başarı Hikayeleri

eee azmı tülin çok pahalı.ilkinde tutmadı diyelim.üçkere deniyorsun,18,000 ytl.çok.vallahide çok.bunun yanında ilaçlarda var.zaten öyle bir strese girersinki,oda cabası.kızlar allah yardımcımız olsunda biran evvel duysun bizi.

tülin massengerın varmı?bana maille atsana.senle görüşelim.hemen hemen aynıyız tabi istersen

Kızlar lütfen kendinizi kasmayın, bu kadar sorun haline getirmeyin.Tedavi aşamasını yaşamış biri olarak söylüyorum bunları. Çok fazla taktığınız zaman tedavide olumsuz etkileniyor.Oluruna bırakın. Siz tedbirinizi alın, tedavinize bakın ama dua etmeyide unutmayın.Şuna inanırımki içtenlikle edilen hiçbir dua karşılıksız kalmaz.

Kızlar lütfen kendinizi kasmayın, bu kadar sorun haline getirmeyin.Tedavi aşamasını yaşamış biri olarak söylüyorum bunları. Çok fazla taktığınız zaman tedavide olumsuz etkileniyor.Oluruna bırakın. Siz tedbirinizi alın, tedavinize bakın ama dua etmeyide unutmayın.Şuna inanırımki içtenlikle edilen hiçbir dua karşılıksız kalmaz.

kuzum var ya sen bir tanesin haaaa seni çok seviyorum cnm bnm :1hug: :çiçek:

Zor elde edilen şeyin kıymeti daha fazla olurmuş kızlar.

İnanın sizde birgün kuzucuklardan kafanızı kaşıyacak vakit bulamayacaksınız, benim gibi tek başınıza çiş bile yapamayacaksınız.(her vakit benle birlikteler de teyzeleri :) Lütfen biraz sabır. Etrafınıza kulaklarınızı tıkayın.Olumluları görün destek alın, ama olumsuzları göz ardı edin. Her zaman yapacağım, kazanacağım diye düşünün. Azmedin. Hiçbir zaman ümitsizliğe kapılmayın.

Dualarım sizlerle:teselli:

bak tülin kuzum adlı üye burada,sor soracaklarını.kuzum ne olur yanlış anlama,senin hikayeni okuduktan sonra resmen çıldırdım.neden banada böyle mucize olmuyor diye.anla beni lütfen.zaten en iyide sen anlarsın beni.amasıkıldım artık.adet olcam diye ödüm kopuyor,sürekli iç çamaşırıma bakmaktan sıkıntı geldi.evet rahat olmam lazım,ama olmuyor işte.

bak tülin kuzum adlı üye burada,sor soracaklarını.kuzum ne olur yanlış anlama,senin hikayeni okuduktan sonra resmen çıldırdım.neden banada böyle mucize olmuyor diye.anla beni lütfen.zaten en iyide sen anlarsın beni.amasıkıldım artık.adet olcam diye ödüm kopuyor,sürekli iç çamaşırıma bakmaktan sıkıntı geldi.evet rahat olmam lazım,ama olmuyor işte.

Heracım neden ben, neden ben diye sorarsın kendi kendini yiyip bitirirsin. Çökersin. Seni çok iyi anlıyorum. Her adet yaklaştıkça saat başı bende kontrol ederdim kendimi acaba hastalanmışmıyım diye. Hastalandığım zaman ise yıkım olurdu benim için. Hatta bir keresinde hastalandığımı gördüm ve yığılıp kaldım tuvalette dakikalarca. Sonra işyerinde olduğum için arkadaşlar gelip aldılar beni.Bunun psikolojisi çok kötü. Ama atman lazım üzerinden. BU şekilde hiçbir yere varamazsın. Hep iyi olacağını düşüneceksin. Bunu bir nevi hastalık gibi düşün. Niye ben diye sorgulamaktansa, çaresine bakmak lazım.Biliyorsunki birçok hastalıkta en büyük tedavi ümittir, moraldir.

Kuzum senin adına çok mutlu oldum gerçektende ..Dilerim bizlerde senin gibi şanslı oluruz...O minik haylazı kucağıma almak için çok sabırsızlanıyorum....Kuzum benim için dünya güzellerini koklar mısın :)

selam ben geldim,1 saate yakın elektrikler yoktu görüşemedik.pardon.kuzum bende senin mailini isteyeceğim,tülinle yazışıyoruz,sende gel massengerımıza

Hatay’dan 12 yıllık evli çocukları olmayan bir çift geldi, Tüp Bebek denemesi bile yapılmıştı. Erkeğe sperm seti, eşine de yumurta seti verdim. Sonuca ulaşmaları sadece üç ay sürdü. Onun üzerine onlarca çift bu tedaviyi almak için geliyor, arıyor. Gönül rahatlığı içinde bu ürünleri gönderiyorum, sadece kısa bir anamnez almak yetiyor. Verdiğim bitkilerden sadece biri olan Hayıt Tohumu şu an eczanelerde Agnucaston adıyla satılıyor, o da ithal tabii ki. Bunlar zeytin gibi maddeler…. Hiçbir doktor bu tedavi süresince zeytin yemeyin der mi? Ama iş şifalı bitkilere gelince aman uzak durun diyor. Sebeplerini sizin takdirinize bırakıyorum.

bu nedir şekerlik? anlayamadım ?

bebek konusu kolay sömürülebilen bir konu,bunu da en iyi bu adamlar yapıyor maalesef. tvde de bir kaç defa gördüm,inandırıcı gelmiyor. elbet alternatif tıp var ama adı üzerinde 'alternatif' ve çoğunlukla inanmaya yani plasebo etkisiyle başarılı ve etkili gibi görünen maddeler. öyle mucizevi maddeler olsaydı dünyayı yöneten ilaç firmaları ROCHE,JOHNSON&JOHNSON vb şirketler bu adama kazandığının 100 katını vererek mucizevi bilgilere,karışımlara sahip olurdu...ama yok böyle bir şey....

Merhebaa
Ben aranızda yeniyim henüz. Yıllarımı alan ve halende devam eden bu konuyu görünce hemen daldım içeriye :) 5-6 kere inseminasyon 5 kere microenjeksiyon yaptırmış biri olarak epeyceee bi tecrübe sahibisi oldum bu konuda hatta dr nin birisi ilk görüşmemizde ne iş yapıyosunuz sağlıkçımısınız die sorduydu hiç unutmam :) İnşallah hiçbiriniz benim kadar uğraşmassınız. İnşallah hepicinizin en kısa zamanda bebişlerinize kavuşursunuz.

Merhaba Semizotu,bende senin kadar yeniyim bu sitede:)Ama sağolsunlar buradaki arkadaşlar çok sıcaklar...

Bayağı bir tecrübe yaşamışsın.Biraz bahsetsene...İnşallah bu uğraşlar sonucunda bebişini kucağına almışsındır??

semizotu selam.bende yeni insemisyon yaptırdım.ama tutmadı herhalde.günüm geçti,ama yavaş yavaş lekelerim geliyor.ama kasıklarıma iğne batmaları gibi bir şey oluyor neden,anlamadım

artı mikroenjeksiyon nasıl tutmamış anlamadım,onda zaten mutlaka tutuyor diye biliyorum,neden tutmadı,azda yaptırmamışsın

ayrıca eğer çekinmezsen bana massenger adresini verirmisin biz tülin'lede yzışıyoruz,senlede yazışmak isterim.sana soracağım çok şey var.

Merhaba Tülin
Henüz siteyi keşfetmeye çalışıyorum kismelerle tanışamadım dolayısıylan :) acık karışık bi site gibi geldi hatta demin bi sohbet odasında oldumu gördüm ama nerden ve nasıl girdim hiç bilmiyorum :)) Eeeeeeeeeeeeeee nerden başlasam nasıl anlatsamm :) Malesef henüz bebeğim yok allah henüz nasip etmedi bana annelik duygusunu tadmayı ama halen uğraş veriyorum. Çok zamanlarım oldu yıkıldığım tükendiğimi hissettiğim bitti dediğimm ama halen pes etmiş değilim. Bütün duygu, psikoloji ve maddi tarafını bi kenara atıp işin yetiştiğimiz toplumdaki kız çocuklarına yüklenen misyonu yerine getirememenin verdiği huzursuzluk rahatsızlık sıkıntı ne derseniz deyin artık vazgeçmeyi isteseniz bile engelliyo sizi. Hemen hemen 10 yıldır evliyim ve 5 yıldırda tedavilerle uğraşıyorum. En son aşamadaki sorunum yumurta rezervimin kötü ve kalitesiz olması. Yani tüp bebek tedavisinde beklenenden az ve kötü kaliteli yumurta çıkması. Bu güne kadar 3 kez embryo trasferi yaşadım, 2 kez tedavim kalitesiz yumurta yüzünden iptal edildi aşılamaları saten artık hiç saymıyorum :) İşte böle kısaca özetlersek pek bi kısada olmadı gerçi ama :)

Evet oldukça aktif geçmiş gerçektende ama en güzeli bence herşeye rapmen halen sıkı sıkıya sarılmışsın ya !!! gerçektende tebrik ederim.Ben henüz yolun başındayım.Tedaviye henüz başlamadık sadece 3 ay sonra tüp bebek için girişimimiz olacak.İşin her iki tarafı da olabileceğini biliyoruz, her ne kadar kendimizi hazırlasak da ister istemez ümitleniyoruz.....
İnşallah en kısa sürede sende bebişini kucağına alırsın...

X