TÜP BEBEK DOKTOR ÖNERİSİ

Merhaba kızlar. İlk denemem diyarbakırda ocak ayında 5. Gün 5aa tek embriyo ile negatif oldu ve bu ay da aynı şekilde 5. Gün 4aa 2 adet embriyo ile negatif oldu. Yani iki başarısız tüp bebek denemem var. Hiçbir sorunumuz yok. Başlarken benim tüpümün birinde kalınlaşma vardı rahim filmi ile düzeliyormuş ama tekrar olabilen bişeymiş bu yüzden tüp bebeğe başlamıştık. Son kez deneyeceğim tabi 6-7 ay ara verdim ama defter tutuyorum doktorlarla ilgili. Şimdiden yazacağım ki elimde veri olsun. Tedavi gördüğüm hastanede bir tane daha donmuş 5aa 5. Gün embriyom var ama orda devam etmeyeceğim, hayal kırıklığı ve 200.000 ₺ gitmesinden başka bişey getirmedi bize. Gaziantep-Diyarbakır-Kahramanmaraş-Adana-Kayseri-İzmir-Malatya buralarda tedavi görüp pozitif sonuç alan var mı aramızda? Hangi doktora gittiniz? Deneyimlerinizi paylaşır mısınız 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Transferin nasıl oldu ? Her seferinde aynı yöntemle mi ilerliyor acaba ? Benim ilk transferimde yapılan hiç bir şey ikinci transferimde olmadı

Prof. Dr.Hakan Çoksüer Diyarbakırda ünlü bir Dr ve başarıları haberlere çıkıyor. Erkek Dr tavsiye etmem kimseye ama kriterin olmadığı için söylüyorum.

O doktor hakkında çok fazla olumsuz yorum var
[/QUOT
O doktor hakkında çok fazla olumsuz yorum var
haberlerde gördüm bilmiyorum.çok fazla haberi var şöyle bir baktım. ben dr için değil hasta hikayeleri için baktım. goıgleda ismi yazınca bir sürü şey çıkıyor. ben size ankara memorial prof Dr aygül demirol ü öneririm. bende ona gitmeyi düşünüyorum inşaAllah gerek kalmadan kavuşurum ama. Kayseriyi boşverin bence iyi bir lab ve Dr yok reklamcı çok. Ya da istanbul şişli memorial semra kahraman.

Umudunyolu24 Umudunyolu24 haberlerde gördüm bilmiyorum.çok fazla haberi var şöyle bir baktım. ben dr için değil hasta hikayeleri için baktım. goıgleda ismi yazınca bir sürü şey çıkıyor. ben size ankara memorial prof Dr aygül demirol ü öneririm. bende ona gitmeyi düşünüyorum inşaAllah gerek kalmadan kavuşurum ama. Kayseriyi boşverin bence iyi bir lab ve Dr yok reklamcı çok. Ya da istanbul şişli memorial semra kahraman.

İkimize de geçmiş olsun canım benim de 2 ci denemem birincisi boş hamilelik ile sonuçlandı ikincisi de negatif maalesef 😞ben Danimarka’da denedim ikisini de ama İzmir’de iyi bir doktor var ise orada denemek isterim Dr.Israel Aruh varmış İzmir-Alsancak onu düşündüm aslında benim yengem 48 yaşında onun yanında tedavi gördü şimdi maşallah ikizleri var bu ay 1 yaşına girecekler❤️o çok memnun ama daha da araştıracağım bakalım başka doktorları.Rabbim kucağımızı boş bırakmaz inşallah 🤲🌹
merhaba ben isvec,teyim burda ilk tüp denememi yeni yaptim negatif sonuc aldim 3 gun oldu ögreneli.ikinci denemeyi danimarka da dusunuyordum ama sizin yorumu simdi gordum turkiye daha mi iyi olurki bilemedim

İstanbul ve Ankara dışında olumlu sonuç almanız zor gibi bunu bana kadın doğum doktoru demişti Bahçeci tüp bebek güzel hayırlısı olsun hakkında

İstanbul ve Ankara dışında olumlu sonuç almanız zor gibi bunu bana kadın doğum doktoru demişti Bahçeci tüp bebek güzel hayırlısı olsun hakkında
Neden zor olsun ki bu şehirlerde tedavi görüp hamile kalan çok insan var. Bence böyle yazıp psikolojik olarak tüp bebek için savaşan kişileri etkilemeyin. Örneğin Diyarbakır bahçeci. Nasip meselesi🙏🏻

X