TÜP BEBEK FİYATI VE VORIKASEL AMELIYATI

meriiikkk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2023
7
1
23
Eşim de vorikasel var benim bir tutum kapalı 1 kere aşılama denedik tutmadı ve eşime ameliyat dediler ben araştıryorum ameliyat sonrası iyi olanda var daha kötü olanda var vorikasel ile tüp bebek deneyen oldu mu olduysa lütfen yazsın ameliyat olmalı mı onu da bilmiyorum şuan biz devlet hastanesinde tedavi görüyorduk fakat evlilik senemiz 3 sene olmadığı için tüp bebeği ücretli yapıyorlar buda 50 60 bini buluyormus özel hastanelerde ne kadar ve önerebileceğiniz doktor var mı Lütfen bilgilerinizi bekliyorum

Eşim de vorikasel var benim bir tutum kapalı 1 kere aşılama denedik tutmadı ve eşime ameliyat dediler ben araştıryorum ameliyat sonrası iyi olanda var daha kötü olanda var vorikasel ile tüp bebek deneyen oldu mu olduysa lütfen yazsın ameliyat olmalı mı onu da bilmiyorum şuan biz devlet hastanesinde tedavi görüyorduk fakat evlilik senemiz 3 sene olmadığı için tüp bebeği ücretli yapıyorlar buda 50 60 bini buluyormus özel hastanelerde ne kadar ve önerebileceğiniz doktor var mı Lütfen bilgilerinizi bekliyorum
Merhaba ben 3 yıllık evliyim benimde eşimde vorikasl vardı . Bu yüzden cocumuz olmuyordu morfoloji etkiliyordu . Ameliyat olduktan 6 ay sonra düzelir cocunuz olur dedi doktpr 2 yıl gecti cocuğmuz olmadı . Ameliyat olduktan sonra sperm ileri hızı düştü bu yüzden tüp bebeğe başvurduk bende hiç bir sorun yoktu bütün tahlillerim başarılı 7 tane emriyo oluştu emriyolar en üst seviyede cok iyilerdi hersey güzeldi ama tutmadı .. allah vermeyince vermiyor demekki ..
bu sürec maddi olarak biraz zorlayanilir
35 ₺tüp bebek
30 ilaclar
5₺ kan tatlilrri
25 ₺ transfer
Muayneler hariç

X