Tüp bebek icin Genart mi Mehtap Polat mi?

Elif887

Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2023
252
67
Arkadaşlar merhaba yeni üyeyim daha önce de konu açtım ama kimse cevap yazmadı genart ve Mehtap Polat arasında kaldım sizce hangisi daha iyi?
Tek bir kredi çekme hakkım var bunu da ikisinden birine kullanmam gerekiyor
PGT genetik test istendi
Genart kendi kurumunda genetik testi yapıyor
Mehtap Polat dışarıda laboratuvara gönderiyor.
Devlet Hastanesi'nde yaptığım genetik testler var ama bunlar yeterli tanı değil diğer detaylı gen analiz haritasi olarak bakılması gerekiyor

Bir daha Kredi çekmem için 2 yılı beklemem gerekiyor ama 2 yıl bekleyemem çünkü ev kredisi ödemeler çok fazla şuan
Yardımcı olursanız çok sevinirim 😔🥺❤️

Allah yardımcınız olsun ikisini de duymadım ama senin icin hangisi kolaylık ve sağlıkla olacaksa o olsun

Arkadaşlar merhaba yeni üyeyim daha önce de konu açtım ama kimse cevap yazmadı genart ve Mehtap Polat arasında kaldım sizce hangisi daha iyi?
PGT genetik test istendi
Devlet Hastanesi'nde yaptığım genetik testler var ama bunlar yeterli tanı değil diğer detaylı gen analiz haritasi olarak bakılması gerekiyor

Bir daha Kredi çekmem için 2 yılı beklemem gerekiyor ama 2 yıl bekleyemem çünkü ev kredisi ödemeler çok fazla şuan
Merhaba Genart dediğiniz yeri bilmiyorum ama ben mehtap hanımda tedavi görüyorum. Süreçlerimiz gayet iyi ilerliyor ve mehtap hanımın çalıştığı laboratuvar güvenilir bir yer bu ayın sonunda transfer işlemimiz gerçekleşecek 😍 gönül rahatlığıyla mehtap hocayı önerebilirim 🌸

Merhaba Genart dediğiniz yeri bilmiyorum ama ben mehtap hanımda tedavi görüyorum. Süreçlerimiz gayet iyi ilerliyor ve mehtap hanımın çalıştığı laboratuvar güvenilir bir yer bu ayın sonunda transfer işlemimiz gerçekleşecek 😍 gönül rahatlığıyla mehtap hocayı önerebilirim 🌸
Mrhb ben yeni katildim ben yeni mehtap polat hocaya başliyacam pozitif aldiniz mi

PGT genetik test istendi

Bende Ankara'da yaptirirsam Aygül demirol berfu demir Mehtap Polat mehtap polatla asistanugla wpde konuştum samimi geldi bana

Hayırlı haberler alın insAllah
Pgt için intergenle anlaşmali
Kaç embriyonuz sağlıklı geldi
İnşallah canım teşekkür ederim hepimiz hayırlı haberler alalım inşallah 1 adet sağlıklı 1 adette bizim gibi taşıyıcı embriyomuz var ilk olarak sağlıklı olan transfer yapılcak 🤲🏻🌸

T
İnşallah canım teşekkür ederim hepimiz hayırlı haberler alalım inşallah 1 adet sağlıklı 1 adette bizim gibi taşıyıcı embriyomuz var ilk olarak sağlıklı olan transfer yapılcak 🤲🏻🌸

Taşıyıcı Embriyoyu.imha ediyoru demişlerdi
Sizin taşıyıcı varsa onu da başka transfer süreciniz için mi sakladiniz

T

Taşıyıcı Embriyoyu.imha ediyoru demişlerdi
Sizin taşıyıcı varsa onu da başka transfer süreciniz için mi sakladiniz
Evet başka transfer için bekleteceğiz onu da sonuçta o da bizim gibi olacak hastalıklı olmayacak belki hastalıklı olanlar imha ediliyordur

X