Tüp bebek istanbul fiyati ve hsg film ücreti

sultn3435

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2023
14
2
35
Merhaba kızlar özel sağlık sigortası hsg filmini karşılıyor mu bilen varsa yardımcı olabilirmi yada İstanbulda yaptıran varsa fiyat paylasabilirmi 9 aydır evliyim hiç bir sorun olmamasına rağmen bebegim olmuyor zeynep kamile gittim rapor için vermiyorlar değerlerin çok iyi diye😟 tüplerime baktiricam sonomed 2800 dedi farklı uygun yerler varmi

Merhaba kızlar özel sağlık sigortası hsg filmini karşılıyor mu bilen varsa yardımcı olabilirmi yada İstanbulda yaptıran varsa fiyat paylasabilirmi 9 aydır evliyim hiç bir sorun olmamasına rağmen bebegim olmuyor zeynep kamile gittim rapor için vermiyorlar değerlerin çok iyi diye😟 tüplerime baktiricam sonomed 2800 dedi farklı uygun yerler varmi
Sağlık sigortası kısmını bilmiyorum ama İstanbul şişli echomar var oraya bir sorun ücretini

Wowww ne kadar pahalanmış. Tüp bebek merkezleride cep yakıyr Allah yardım etsin. Ben hekimoğlu’da çektirmiştim orayıda arayıp fiyat sorabilir siniz

Ben sonomed de çektirmiştim 1700 tlydı ne kadar pahalınlanmış

Bende oradan randevu aldım 900 dedi çok agriniz oluyor mu
Benim tüpler yapışıktı açmaya çalıştıkları için oldu maalesef adet sancısının en şiddetlisi kadar. Ama dayanılmıcak gibi değildi. Çabuk geçiyor. Çalışanlarında ilgisi iyiydi.

Yakın zamanda Echomarda Cevat Beye çektirdim . 2700 TL ödedim . Ağrı ,sizi,lekelenme herhangi birşey olmadı . Daha uygun yerler de var ama ben buradan memnun kaldim .

HSM Radyoloji bu konuda güzeldi. Güler yüzlü ve temizlerdi. Fiyat da makul.

X