Tüp Bebek Konusunda Yardımcı Olur Musunuz

Bulut2323

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2017
8
2
31
Herkese merhaba arkadaşlar bende tüp bebektedavisine başlayanlardanım.Bende pcos eşimde sorun yok .30 Ağustosta adetin ikinci günü Gonal-f 900 günde 225 mg olarak iğneleri vurmaya başladım. 5 Eylül de kontrolüm vardı.Doktor Gonal-f e devam etmemi ve Cetrotide 250 mcg alıp vurmamı söyledi.Cetrotide 250 mcg 1tane kutu yazıldı.5 Eylül Cetrotide 250 mcg iğnesini vurdum.Gonal f i bugüne kadar kullanmaya devam ettim.Herkes bu iğneden(Cetrotide 250 mcg) birden fazla kullanmış.Bana bir tane yazıldığı için bir tane vuruldum bir yanlışlık olabilir mi diye sizlere sormak istiyorum.Bilen arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz

Herkese merhaba arkadaşlar bende tüp bebektedavisine başlayanlardanım.Bende pcos eşimde sorun yok .30 Ağustosta adetin ikinci günü Gonal-f 900 günde 225 mg olarak iğneleri vurmaya başladım. 5 Eylül de kontrolüm vardı.Doktor Gonal-f e devam etmemi ve Cetrotide 250 mcg alıp vurmamı söyledi.Cetrotide 250 mcg 1tane kutu yazıldı.5 Eylül Cetrotide 250 mcg iğnesini vurdum.Gonal f i bugüne kadar kullanmaya devam ettim.Herkes bu iğneden(Cetrotide 250 mcg) birden fazla kullanmış.Bana bir tane yazıldığı için bir tane vuruldum bir yanlışlık olabilir mi diye sizlere sormak istiyorum.Bilen arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz
Yok canım bir sorun 1 tane günde yeterli birde herkesin durumu farklı oluyor.

Ben 4 adet kullandım tedavide senin gibi gonalf 225 ünite olarak devam etti bence hastaneyle mutlaka görüş bi yanlış anlaşılma olabilir

Cetrotide yi aralıksız mı kullandınız .Bende bilmiyorum bugün kontrole gittim.Cetrotide 2 kutu daha yazıldı bugün ve yarın vuracağım gonalf ile birlikte.Devletin özelinde yaptırıyorum.Devlette sanki her zaman tüp bebek yaptıyorum gibi davranıyorlar .Benim tek tek sormam gerekiyor bu ne şu ne diye.Ultrasonda bir sıkıntı görünmedi.Pazartesi gel dedi opu olacakmış.Bir sıkıntı olsaydı ultrasonda görünürdü değil mi

X