Tüp bebek merkezinde akıl almaz çağ dışı olay!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Toplumdaki cahillik ve geri kalmisligin ornegide sizsizniz ben kimseye cemkirme satasma diye bir yorum yazmiyorum. Yorumlarda hakaretvari yazan sizsiniz. Kimden nasil bir hakaret yada asagilama gordunuz bilmiyorum bu kadar nefretle hala bana yazdiginiza gore asil tepkinizi oraya verin. Kendi fikrimin ayip olmadigini yazdim ama surekli yapacaksin edeceksin yaziyormusum gibi bana yapmadigim seyleri iftirasini atiyorsunuz. Kimseden tepki aldigimi dusunmuyorum ki sizin gibi terbiyesiz ve hakaret ederek kimseye cevap vermedim. Bana nefret kusuyorsun diyen kisiye bakin bide bayil istersen feriha 😒
Konuya alakasız yerden girip insanları tahrik et, bi ton sataş saldır aşağılayıcı konuş, sonra da bu demagojik ağza geç. Yav he gerçekten.
Hakaret değil, ikiyüzlü ve aymazsınız, ayrıca zorbasınız, bu kadar.

Nerden saldiracagini sasirdi, bi muhafazakarlara hakaret etti (sonra yapmadigini iddia etti, sanki mesajlar durmuyor :KK53:) bi -ne alakasi varsa- Müge Anlı'ya bağladı, sanki biz onaylıyoruz gibi aksini ispat için debelendi, ağzının payını herkesten bi güzel alınca da çevir kazı yanmasin, kendisine saygi bekler oldu, tam bi zübüklük.
Böyle insan tipi öyle tehlikeli ki, Allah denk getirmesin gerçekten.
Hala hakarete devam seviyesizliginiz yerlerde gercekten toplumdaki dislanmanin acisini benden cikarinca rahatladiniz sanirim😂😂😂😂 boyle insan tipi sizin gibi tiplere hakkini verdigi icin korkmaniz normal aynen cok tehlikeli cunku siz anca hakaret ederek konusmayi bilirsiniz biz fikrimizi savunuruz. Adetten utanana kadar kadin olarak yazdigin kelimelerden utan terbiye yoksunu olarak yetismissin belli. Toplumun geri kalma sebebinin acik ornegi de sizsiniz.

Kız sen dedin ya adet kelimesinden rahatsız olanların müge anlı da yediği naneler diye. Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun. 😂😂
Anam söylediklerini inkar edip sanki biz programdaki insanlara benzediğimiz için üzerimize alınmışız iması yapıyorsun.
Ay yeter ama kibar kibar anlatayamayacağım belli oldu. 😂😂😂
Aman aman bırak gerçekten, nasıl tehlikeli nasıl şeytanî laf oyunları. Ne demişmiş de, kendi fikrini söylemişmiş de, kimseye bi şey dememişmiş de, kendi hakaret yemiş de.
Ban yiycem bi de bunun yüzünden. Dur bari değsin.
Yobaz, at gözlüklü, saygısız, hadsiz zübük.

Konuya alakasız yerden girip insanları tahrik et, bi ton sataş saldır aşağılayıcı konuş, sonra da bu demagojik ağza geç. Yav he gerçekten.
Hakaret değil, ikiyüzlü ve aymazsınız, ayrıca zorbasınız, bu kadar.
dAhada kudurabilirsin degilim 😂 bide otur agla ustune. Senden baska bu kadarda uzerine alinan ve hakaret eden yok zaten demekki mesaj yerine ulasmis

Aman aman bırak gerçekten, nasıl tehlikeli nasıl şeytanî laf oyunları. Ne demişmiş de, kendi fikrini söylemişmiş de, kimseye bi şey dememişmiş de, kendi hakaret yemiş de.
Ban yiycem bi de bunun yüzünden. Dur bari değsin.
Yobaz, at gözlüklü, saygısız, hadsiz zübük.
Cahilsin o yuzden cahille muhabbeti kesiyorum 😂😂😂😂😂😂😂😂

Hala hakarete devam seviyesizliginiz yerlerde gercekten toplumdaki dislanmanin acisini benden cikarinca rahatladiniz sanirim😂😂😂😂 boyle insan tipi sizin gibi tiplere hakkini verdigi icin korkmaniz normal aynen cok tehlikeli cunku siz anca hakaret ederek konusmayi bilirsiniz biz fikrimizi savunuruz. Adetten utanana kadar kadin olarak yazdigin kelimelerden utan terbiye yoksunu olarak yetismissin belli. Toplumun geri kalma sebebinin acik ornegi de sizsiniz.
Yürü git ya şurdan, kastığı duyarlar tutmayınca hemen laf ebelikleri, demagoji yapmalar, insanları hep bi eksiklikle gocunmakla suçlamalar.
Şu "millet aç aç" karikatürü gibisin, saptırma ve kıvırma.
Yobazsın; ister baş örtüsü tak ister bikini giy farketmez, zihniyetin korkunç.

Yürü git ya şurdan, kastığı duyarlar tutmayınca hemen laf ebelikleri, demagoji yapmalar, insanları hep bi eksiklikle gocunmakla suçlamalar.
Şu "millet aç aç" karikatürü gibisin, saptırma ve kıvırma.
Yobazsın; ister baş örtüsü tak ister bikini giy farketmez, zihniyetin korkunç.
degilim istedigin kadar yirtinabilirsin 😂 millet aç da degil bak avm ler tiklim tiklim. Istedigimide yazabilirim aa ama sen hakaret kufur etmeden duygularini ifade edemezsin yazik sana

Kız sen dedin ya adet kelimesinden rahatsız olanların müge anlı da yediği naneler diye. Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun. 😂😂
Anam söylediklerini inkar edip sanki biz programdaki insanlara benzediğimiz için üzerimize alınmışız iması yapıyorsun.
Ay yeter ama kibar kibar anlatayamayacağım belli oldu. 😂😂😂
Evet boyle bir kesim var ulkede yalan demedim bununda ornegi muge anlidir.

Ya bu ne biçim uslüp. Kimsenim eşinizin Döngü kelimesinden tahrik olcağını filan düşünmüyor. Bende bir erkeğin benim reglim hakkında konuşulurken bunu duymasını istemm. Bu benim mahremim bir kadın olsa o kadar sıkıntı olmaz. ama bir erkek ASLA. Yani nedir bu gereksiz konuyu uzatma. Altı üstü sizi uyarmışlar. Sanki kocanıza sapık damgası vurmuş gibi davranıyorsunuz garip
+1
Bilerek, kaos yaratıp bundan beslenmek için yapıyor.

images.jpeg

E tamam sen müge anlı'daki kaynına baldızına atlayan kesim = reglini erkeklerin yanında konuşamayan muhafazakar kesim dedin. Demedim deme yukarıda yorumların duruyor. Sonra da diyorsun ki niye üstünüze alındınız ben kendimi müge deki insanlarla bir tutmuyorum siz niye tutuyorsunuz. E biz de tutmuyoruz o yakıştırmayı sen yaptın. Bi de ben muhafazakar kesime hakaret etmedim dedin ama müge anlı'daki tiplere benzetilmek yeterince hakaret değil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X