Tüp Bebek Raporu

Onlar bir şekilde o süreci ayarlıyorlar siz kafanıza takmayın. Bu süreçte başkalarının işini de düşünmekten daha çok yıpranıyoruz. Size tek tavsiyem ilaçları alacağınız eczaneyi bir an önce ayarlamak. Bugün sorunu çözdüm bende ilaçlarımı aldım. Aslında bir sorun yokmuş eczaneler vermemek için binbir bahane üretiyorlar çok yazık gerçekten.
Evet bayrama denk gelirse bi sonraki aya erteliyorlar

Merhaba , tüp bebek raporunda ilaç ismi yazmıyor ki sadece verilmesi gereken ilaclarin etken maddelerini yazıyorlar acaba alacağınız ilacın içindeki etken madde mi raporda yok ?
Ek olarak SGK ambargo koyuyor eczanelere ayda belli kotada verebiliyor ilacı elinde olduğu halde veremeyen vardı para ile almak istesek bile veremiyordu çok sinir bozucu bir durum.
Allah'ım kolaylık versin.

Öyleymiş hesaplıyorlarmış eğer bayrama denk gelirse temmuza bırakıyorlarmış tedaviyi ilaçları aldırıp dolapta saklatıyorlarmış
En azindan sizde stres olmazsınız, takibinizi de gönül rahatlığıyla yaptırırsınız.

Merhaba , tüp bebek raporunda ilaç ismi yazmıyor ki sadece verilmesi gereken ilaclarin etken maddelerini yazıyorlar acaba alacağınız ilacın içindeki etken madde mi raporda yok ?
Ek olarak SGK ambargo koyuyor eczanelere ayda belli kotada verebiliyor ilacı elinde olduğu halde veremeyen vardı para ile almak istesek bile veremiyordu çok sinir bozucu bir durum.
Allah'ım kolaylık versin.
Hiçbir problem yokmuş raporda dün aldım ilaçları onca eczane beni yok yere strese sokup tedavimi geciktirdi

Merhaba arkadaşlar. Günlerdir uğraştığım bir konu hakkında belki burada bir yanıt bulabilirim diye bu konuyu açmak istedim. Çapa tıp fakültesinden tüp bebek ilaçları için rapor aldım 2 ay gibi bir süremi aldı raporu almak 2 Nisan'da elime geçen raporla ilaçları yazdırdım ve arkasından 15-20 eczaneyle görüştüm. Hepsi raporlu ilaçlar olduğunu öğrenince yan çizdi çeşitli bahaneler sundular. Fakat biri raporun açıklamasında 2 ibarenin eksik olduğunu onların eklenmesi gerektiğini söyledi. Bugün çapayı arayıp bu durumu belirttim raporda hiçbir sıkıntı olmadığını söylediler. Ne yapacağımı bilemiyorum ne eczane kabul ediyor ne de çapa. Daha önce böyle bir sıkıntı yaşayan var mı rapor gerçekten yanlış olabilir mi. Ya da ben bu konuyla ilgili neresiyle görüşebilirim kafam çok karıştı.
Üroloji’nin eşinize ve kadın doğumdan da size verilen evrakları teslim ettikten sonra mı rapor 2 ayda çıktı acaba

S srnbb canım merhaba aslında sana özelden mesaj atacaktım ama bulamadım buradan yazayım dedim. Bende Ekim gibi tüp bebek tedavisine başlamak istiyorum özelde yaptıracağım ama ilaçlar için rapor çıkarmak istiyorum nasıl bir yok izlemeyelim bu benim ikinci tüp bebek tedavim olacak ilkinde bilmediğim için raporu çok zorlandık maddi anlamda

X