Tüp bebek sürecimi tüm detayları ile paylaşıyorum

çok sevindim canım test sonuçların da güzel gelecek inanıyorum 🙏 cinsiyeti her ne olursa olsun sevinçten havalara uçacağın garanti benden söylemedi heyecanla bekliyorum ben de 😍
Amiiin inşallah canımm 🤲🏻 sağlıklı hayırlı bir evlat olsun cinsiyet hiiiç önemli değil. Bendeki merak işte :emir_bebek:Rabbim sana da göstersin inşallah hayırlı bir evlat nasip etsin. Herkese 🙏

eee nasıl geçti kontrol bakalım varmı cinsiyet tahmini doktorunun :)
Canım selam :) her şey yolunda diyebiliriz şükür ense kalınlığı ölçümü vb. şeyler olması gerektiği gibi çıktı. Doktorumuz sıkıntılı bir durum görmedi. Risk durumunu daha net görebilmek için bugün kan verdim ikili test için, sonuçların çıkması 7 günü bulurmuş salı günü tekrar gel dedi değerlendirme o zaman yapılacak. Cinsiyet için de salı günü tekrar bakalım tam göstermedi emin olamadım dedi 🤭 haftaya neler olacak bakalım. Sen nasılsın peki var mı gelişme?

süper herşeyin yolunda olmasına çok sevindim canım, ben regl olmayı bekliyorum 12sinden sonra iğnelere başlarız yine diye düşünüyorum iyiyim şükür yolunda herşey zayıflamaya çalışıyorum bu arada şişeceğim çünkü iğnelerle yine :)

süper herşeyin yolunda olmasına çok sevindim canım, ben regl olmayı bekliyorum 12sinden sonra iğnelere başlarız yine diye düşünüyorum iyiyim şükür yolunda herşey zayıflamaya çalışıyorum bu arada şişeceğim çünkü iğnelerle yine :)
Sağlığın yerinde olsun da kilolar çok mühim değil nasıl olsa verilir 😍 haber vermeyi unutma

Biri 4. Günde gelişmedi diğeri 5. Günde gelismesi durdu. Lab kaynaklı mıdır bilmiyorum Antalya'nın 26-27 yıllık en köklü tüp bebek merkeziymis Antalya ivf. Ben reglin 4. Günü gitmiştim doktora doktor hemen tedaviye başladı. Benim 11 yumurta zarım gozukurken 5i toplandi ikisi dollendi. Normalfe 2. Gün baslaniyormus tedaviye. Benim diğer 6 yumurta 14 mm de kaldıgi için toplanamadi. İki gün daha fazla vücudumda kalıp bir iğne daha fazla kullanmış olsaydım onlarda 17-18 mm olurdu belki döllenme sansi olurdu diye düşünüyorum. Tabi doktorlara bir şey diyemiyoruz
Merhabalar,
Ben de murat berkkanoglu düşünüyordum sizin yaşadığınız bu durum beni biraz tedirgin etti açıkçası
4. Gün veya 3. Gün dondurulamaz mıydı acaba?? Bence sorun orda neden 5. Gün diye ısrar ediliyor anlamıyorum
Yalnız 1 veya 2 Gün daha ignelere devam edilseydi önden gelişen kaliteli yumurtalar erken catlayabilirdi geriden gelenler genellikle daha kalitesiz veya boş çıkabiliyor
O yüzden önden gelişen yumurtalar riske atılamaz bence o noktada içiniz rahat olsun

Derdimvarr Derdimvarr selamsss bugün başladık yeniden iğnelere güzel enerjiler var içimde bu defa genetikten sağlıklı gelecek hissediyorum :)
Selam kuzummm ❤️ ay ne güzel seni böyle pozitif görmek maşallah diyelim 🧿 hayırlı olsun güzel başlangıçlar olsun inşallah, harika olacak hissediyorum :)) sağlıklı beslenmeye çalış bu dönemde bolca avokado, ceviz, kabak çekirdeği 🪄

Selam kuzummm ❤️ ay ne güzel seni böyle pozitif görmek maşallah diyelim 🧿 hayırlı olsun güzel başlangıçlar olsun inşallah, harika olacak hissediyorum :)) sağlıklı beslenmeye çalış bu dönemde bolca avokado, ceviz, kabak çekirdeği 🪄
oldukça dikkat etmeye çalışıyorum beslenmeme bakalım hayırlısı :) sen nasılsın herşey yolundamı

oldukça dikkat etmeye çalışıyorum beslenmeme bakalım hayırlısı :) sen nasılsın herşey yolundamı
Bugün kontrol vardı her şey yolunda şükür ama henüz ikili tarama için verdiğim kan sonuçları çıkmadı bekliyorum. Birkaç güne belli olur. Cinsiyet belli oldu doktorumuz kağıda yazdı. Haftasonu kendi aramızda yapacağımız küçük bir toplanma ile öğrenilecek. Kağıt bizde değil tabii ki :)) Nasip ne olursa kabulumuz 🙏 yeter ki sağlıklı hayırlı bir evlat olsun.

Bugün kontrol vardı her şey yolunda şükür ama henüz ikili tarama için verdiğim kan sonuçları çıkmadı bekliyorum. Birkaç güne belli olur. Cinsiyet belli oldu doktorumuz kağıda yazdı. Haftasonu kendi aramızda yapacağımız küçük bir toplanma ile öğrenilecek. Kağıt bizde değil tabii ki :)) Nasip ne olursa kabulumuz 🙏 yeter ki sağlıklı hayırlı bir evlat olsun.
çok sevindim canım herşeyin güzel gitmesine hayırlı bir evlat olsun dediğin gibi her durumda kalbimiz sonuçta ❤🙏

Merhabalar,
Ben de murat berkkanoglu düşünüyordum sizin yaşadığınız bu durum beni biraz tedirgin etti açıkçası
4. Gün veya 3. Gün dondurulamaz mıydı acaba?? Bence sorun orda neden 5. Gün diye ısrar ediliyor anlamıyorum
Yalnız 1 veya 2 Gün daha ignelere devam edilseydi önden gelişen kaliteli yumurtalar erken catlayabilirdi geriden gelenler genellikle daha kalitesiz veya boş çıkabiliyor
O yüzden önden gelişen yumurtalar riske atılamaz bence o noktada içiniz rahat olsun
Erken gelişen yumurtam vs yoktu aslında. Ben doktor beye ilk defa reglin 4. Günü kontrole gittim daha önce hiç gorusmemistik. Muayene eder diğer ay ilk gün tedaviye başlarız diyerek. Doktor bey bence bu hasta tekrar gelmez diyerek 4. Günü tedaviye başlattı. 3. Gün dondurulan embriyoların tutma şansı yok diyor zaten. Amh düşüklüğü yaşayan birine 4. Gün tedaviye başlamak hataymis zaten kaç tane doktora teyit ettirdim. Malesef acı ve pahalı bir tecrübe oldu. Başkalarında bakilan e2 degerleri falan hiçbiri bakilmadi opudan önce. Murat hocanın tek artısı rahimdeki perdelenmeyi görmesi oldu diyebilirim. Kendisine tekrar gitmeyi dusunmuyorum.

Veeee öğrendiniz mi 😍😍😍🤭🤭🤭

X