Tup bebek tedavisi oncesi Trans-Prk lazer göz ameliyati

Clarissaclarissa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2020
13
2
Merhaba,

Tahminen mayis ya da haziran ayinda tup bebek tedavisine basliycaz. 39 yasindayim. Ve bu süreç oncesinde bana miyop olan gozlerimi lazerle duzeltmek icin 14 marta gun verdiler. Son teknoloji olan Transk Prk diye bir teknik uygulanacakmis. Fakat bu teknikte birkac gun gozlerde oldukca aci ve sonrasinda bir ya da 2 ay bulanik gorme oluyormus. Sizce bu goz ameliyatini tup bebek tedavisi oncesi yaptirmali miyim? Yoksa vucuda ilac almak tehlikeli olur mu? Oldukça fazla agri kesici alicam cunku bu surecte.

Cevaplariniz icin çok tesekkur ederim simdiden.

Merhaba,

Tahminen mayis ya da haziran ayinda tup bebek tedavisine basliycaz. 39 yasindayim. Ve bu süreç oncesinde bana miyop olan gozlerimi lazerle duzeltmek icin 14 marta gun verdiler. Son teknoloji olan Transk Prk diye bir teknik uygulanacakmis. Fakat bu teknikte birkac gun gozlerde oldukca aci ve sonrasinda bir ya da 2 ay bulanik gorme oluyormus. Sizce bu goz ameliyatini tup bebek tedavisi oncesi yaptirmali miyim? Yoksa vucuda ilac almak tehlikeli olur mu? Oldukça fazla agri kesici alicam cunku bu surecte.

Cevaplariniz icin çok tesekkur ederim simdiden.
Zannetmiyorum bi sorun olacagini cunku tup bebek onceside histereskopi gibi bazi rahim ameliyatlari falan yapiliyo antibiyotikler kortizonlar kullaniliyo sonrasinda hemen surece giriliyo sizin arada zamanda olucak. Yinede tedavi olacaginiz merkeze yada doktorunuz varsa doktorunuza bi danışın.

X