Tüp bebek transfer sonrası 10 gün

Kızlar merhaba 11 martta transfer olmuşmuştum sonra dayanamayıp 18 martta evde kendim test yaptım 2 tane ikiside pozitif çıktı kan tahlili verme günüm 23 martta ama ben yine de korkuyorum ya bi sıkıntı olursa diye sizde hiç oldu mu idrar testinde pozitif çıkıp kan testinde negatif çıkan
Mrb kan verdinizmi degeriniz kac

Kızlar merhaba ,10 martta benim de transferim oldu. Pozitif olan arkadaşlara sormak istiyorum,kaçıncı gün embriyosu transfer edildi ve göğüslerde hassasiyetiniz kaçıncı gün başladı ? Son olarak ilk belirtileriniz nelerdi? 🙂
Kan verdinizmi

İkinci tahlili verdim az önce birinci 10. Gün 41,2 çıktı az da olsa 7. Günden beri kanamam var. çok korkuyorum bu 3. Denemem😔

İkinci tahlili verdim az önce birinci 10. Gün 41,2 çıktı az da olsa 7. Günden beri kanamam var. çok korkuyorum bu 3. Denemem😔
Belki benim durumumda olan vardır. 12. Gün 113 çıktı kanamam biraz daha azaldı her gün iğne oluyorum. Yarın tekrar test günü

Ben 26 sında transfer oldum ara ara kasık ve bel ağrım oluyor 2 gün önce 1 damla kahverengi leke geldi ilaçlarda yapıyor diyolar ama ben inşallah bebeğim tutunuyor rahmi büyütüyordur diye düşünmek istiyorum :)))
Insallah oyledir bebegin sana ve diğerlerine sımsıkı tutunur banada inşallah benim transferin 11. Gunu beta 74.4 çıktı bugün 13. Gün 101.9 çıktı sizce bu artış nasıl yüzde 60 oranında en az artması gerek diye bilirim benim yüzde 40 oluyo sanırım artışı kızlar bilginiz varmi yardımcı olurmusunuz

Evet ilaçları kullanırken adet günüm geldiği gün normal adet oldum işte adet olmamak gerekiyor ,zaten negatif sonuçlandı tüp bebek tedavim
Adet günümüz gelince ilaç kullanmamıza rağmen olabiliyoruz yani ilaçlar kesmiyor öyle mi benim adet günüm geçiyor şuan hiç lekelenmem bile yok testime de daha 1 hafta var umut oldunuz eğer ilaçlar adet kesmiyorsa 🙏🥹

Adet günümüz gelince ilaç kullanmamıza rağmen olabiliyoruz yani ilaçlar kesmiyor öyle mi benim adet günüm geçiyor şuan hiç lekelenmem bile yok testime de daha 1 hafta var umut oldunuz eğer ilaçlar adet kesmiyorsa 🙏🥹
Bana dediler ilaçlar adet kesiyor ama benim adet günüm geldi adet oldum ,yani senin adet gününün üzerine geçmesi lazım benim bir arkadaşımda benim gibi adet oldu , normal gebelik gibi nasıl adet olunmuyorsa bu da böyle
Ama kesinlikle test yapmayın gününuzden önce ,moral çok önemli ,vesveseler çok geliyor insana ama dayanın asla yapmayın test gününuzden önce
Rabbim hayırlı evlat nasip etsin inşallah,kimsenin emeğini boşa çıkarmasın , Allah'tan ümit asla kesilmez

Bana dediler ilaçlar adet kesiyor ama benim adet günüm geldi adet oldum ,yani senin adet gününün üzerine geçmesi lazım benim bir arkadaşımda benim gibi adet oldu , normal gebelik gibi nasıl adet olunmuyorsa bu da böyle
Ama kesinlikle test yapmayın gününuzden önce ,moral çok önemli ,vesveseler çok geliyor insana ama dayanın asla yapmayın test gününuzden önce
Rabbim hayırlı evlat nasip etsin inşallah,kimsenin emeğini boşa çıkarmasın , Allah'tan ümit asla kesilmez
Bu arada evet ilaç kullansanız bile eğer adet gününüz geldiyse adet olmamanız gerekir

Benim test günüm de adetim 6 gün gecikmeli olacak şuan lekelenmem bile yok bende aynı düşüncedeyim günümden önce yapmamak istiyorum. Ama sizi bu konuda görmem tesadüf olamaz çünkü o kadar dua ediyorum ki inşallah isteyen herkese bu yolda rabbim nasip etsin çünkü bu yoldaki cefa çok başka sadece yaşayan bilir.

Kesinlikle katılıyorum,bu bambaşka bir durum kimse anlamaz bu durumu,yaşayan bilir.insallah hayırlı haberlerini alırız🤲🤲🤲🤲 rabbim yardımcımız olsun inşallah kardeşim,bende ikinci tüp bebek yapacam Allah büyük inşaallah, Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah

X