Tup bebek yaptiranlar en erken ne zaman gebelik testi yaptirdiniz ve kac cikti???

Merhaba
Genel bilgi vereyim. 7. Gunde 1.25 cikmisti. 9. Gunde 5.4 cikti. Dr 2 gun sonra yani carsamba gunu tekrar tahlil istedi. Pozitif olmus ama cok dusuk. Olumsuz gibi ama allahtan umit kesilmez. Bilgi verecegim yine. Sevgiler.. Cok tesekkurler..

Merhaba
9. Gun testim 5.4 cikti :-((. Dr iki gun sonra tekrar yapalim dedi. Tabii allahtan umit kesilmez ama olumsuz galiba. :-(((. Gerci 5.4 pozitif ama cok dusuk. :-((( Carsamba tekrar yaptiracagim. Sevgiler..cok tesekkurler..
Icini ferah tut canim hakkinda hayirlisi neyse o olur insallah

Merhaba, 5 defa tüp bebek yaptırdığım için neler hissettiğini çok iyi anlıyorum. Bence gününü beklemelisin. Erken yapmak yanıltıcı olabiliyor, daha da çok strese sokuyor. Birazcık sabret derim.
BEn 8. Gunu yani bugun beta hcg verdim 1.15 cikti degerim sizce yukselirmi arkadaslar? Benim blastosist 5. Gun transferi yapildi.

Kizimda 10. Gun kan testi yaptirmistim. 113 cikmisti. Idrarda cikmayacagini dusundugumden yapmamistim. Belki ikizlerin idrarda cikabilir

Merhaba ben 42deumut tüp bebek tedavisindeyim 5tup bebek denenen bugün transferden sonra 6gun oldu sabah idrar testi yaptım negatif bu sayfayı 6 aydır okuyorum hepsini ezberledim :)
devam ettirmek için kaydoldum ve yazi cam çünkü ben sizin yazdiklarinizla tecrubelendim sağolun

Güzel haberi almissindir inşallah
Malesef. Arkadaşım 2emriyo transfer edilmişti çok umutluyduk ama olmadı artık yorulduk bu 5 denememizdi yaza kadar ara vericez malum benim yaşım 42 bu sebeple dinlemiyosun bile ama çok yıprandım piskokojim bozuldu herkesle kavga eder hale geldim Sag ol sordu gun için rabbim belki normal yolla verir belli mi olur ümit dünyası stres olmazsa

Malesef. Arkadaşım 2emriyo transfer edilmişti çok umutluyduk ama olmadı artık yorulduk bu 5 denememizdi yaza kadar ara vericez malum benim yaşım 42 bu sebeple dinlemiyosun bile ama çok yıprandım piskokojim bozuldu herkesle kavga eder hale geldim Sag ol sordu gun için rabbim belki normal yolla verir belli mi olur ümit dünyası stres olmazsa
Seni anlıyorum olumsuz sonuç çok yoruyor insanı zaten tedavinin en zor kısmı transfer sonrasi ümit ve ümitsizliğe kapılarak beklemek.ama dediğin gibi Allahtan ümit kesilmez.Rabbim ne derse o.insallah tez zamanda bebegini Kucağına alirsin

Canim sana özelden yazdim bakarmisin

Kızlar sağlıklı besinler diliyorum hepinize. Cuma günü 2. Gün transferi yapıldı 4 hücreli . Ben haftaya cuma test yaptırmaya başlıca iki günde bir yükselişe bakiyim. Dayanamam biliyorum kendimi. Benim sormak istediğim şu kan sulandirici haber iğne ve kalçadan progesteron devam ediyor mu pozitife rağmen? Ameliyatı gibi yürüyorum hala. Canım acıyor. İğneler ilaclar zaten mahvetti psikolojimi

Kızlar sağlıklı besinler diliyorum hepinize. Cuma günü 2. Gün transferi yapıldı 4 hücreli . Ben haftaya cuma test yaptırmaya başlıca iki günde bir yükselişe bakiyim. Dayanamam biliyorum kendimi. Benim sormak istediğim şu kan sulandirici haber iğne ve kalçadan progesteron devam ediyor mu pozitife rağmen? Ameliyatı gibi yürüyorum hala. Canım acıyor. İğneler ilaclar zaten mahvetti psikolojimi

Nuray hanim insallah gebeliginiz gerceklesmistir? Ben de progesteron ve hibor3500 kullaniyorum. Her yanimin morarmasini gectim, agrici acisi cok fena. Umarim guzel haberlerinizi aliriz benim gebelik testim 14 temmuzda yapilcak. İnsallah guzel olur ✌️

Pozitif benim arkadaşlar. Dr umutsuzdum demesine rağmen 2 mm olmuş bile bebeğim. Allah isteyene nasip etsin ama hayırlı zamanda. Benim için çok hayırlı değildi galiba zaman. Panik ayaktan mahfolmus durumdayim

27 ağustos transfer oldu pazartesi cuma günü idrar testi yaptım çıkmadı tutmadı mi acaba 6 ağustosta kan testi yapılacak ilk denemede tutmadı 2. deneme genetik test yapıldı embiriyo lara 3u sağlıklı 2 tanesi 5 gün verildi. Sorun çıkarmış acaba

X