Tüp bebek

uvercinka50

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2024
7
1
29
Merhabalar ben transfer oldum 27 şubatta. Dün test yapmıştım çift çizgi gördüm bugün sabah test yaptığımda ikinci çizgi daha az belirgindi. Bugün kan verdim 60 çıktı akşam tekrar idrar testi yaptım negatif çıktı sizce her sey yolunda mı yoksa kimyasal gebelik mi yaşıyorum iki gün sonrayı bekleyemedim

7.gun 60 cikmis benim 46ydi 14.gun 1600lere cikti bence gayet iyi gününe göre idrar testi hiç yapmadim ona takılma bence Perşembe kanda güzel artış olursa hersey yolunda demektir

Merhabalar ben transfer oldum 27 şubatta. Dün test yapmıştım çift çizgi gördüm bugün sabah test yaptığımda ikinci çizgi daha az belirgindi. Bugün kan verdim 60 çıktı akşam tekrar idrar testi yaptım negatif çıktı sizce her sey yolunda mı yoksa kimyasal gebelik mi yaşıyorum iki gün sonrayı bekleyemedim
Beniöde 27 şubat transferimm. Bende test yaptım megatifti kanı bekliyorumm.. inşallah güzel olucak

Çok ilginç bugün yine kan verin kan daha garanti inşallah artmıştır

X