TÜP BEBEK

mervenuurrss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2024
45
26
25
Kızlar merhaba.
Bugün transferimin 4. Günü, 5. Gün embriyosu bugüne kadar hiç belirtim olmadı, belirtisi olan varmıydı? İlk denemem. En erken ne zaman test yaptınız? ZİYA KALEM ile bilgisi olan varmı?

Merhaba transferden sonra çatlatma iğnesi vuruldunuz mu? Eğer vurulduysanız 14 günden önce test yapmayın zira çatlama iğnesi beta HCG hormununu biraz yükselttiğini için yanıltıcı bilgi vermektedir. Herkeste belirti özelliği ya da belirtisizlik farklılık göstermektedir. En erken bence 9 günden önce (iğne vurulmadıysanız) yapmayın. Çünkü tutunmayı streste etkilemektedir. Umarım herşey yolunda gider iyi haberler alırsınız:dua::dua:

Estrofem
Coraspin
Folactive
Progestan fitil
Progestan dex
Oksapar

Bunları kullanıyorum. 12 Mart transferim ama hiçbir belirtide yok içim içimi yiyiyor🥹

Klasik verilen ilaçlar verilmiş (En azından bana da aynısı verilmişti). Lütfen stres yapmayın. İlaçlarda anladığım kadarıyla çatlama iğnesi verilmemiş. Ama bugün yapmanız çok erken olacaktır. Sizi yanıltıcı sonuç verir ve stresten de etkilenebilirsiniz. En azından 9-10 gün beklerseniz net sonuç verecektir. Fakat hepsinden önemlisi emin olduğum tek konu belirti olmadan da gebelik oluşuyor. O yüzden bir belirti beklemeyin

22 Mart kan testi vereceksin dedi aslında az kaldı ama duramıyorum😃 idrar testi zaten yapmam yanıltır diye, pazartesi günü işe başlıyorum o zaman durmam yaparım😀 perşembe kan günüm zaten en azından değerlerine bakarım yükselişine🙏🏻

Eklentiler

• c6fe713d-e2f3-4207-9bab-aa11907b692d.jpeg
    c6fe713d-e2f3-4207-9bab-aa11907b692d.jpeg
    114,9 KB · Görüntüleme: 24
Kızlar merhaba bugün aşılamanın 11.günü yapıldığı günü saymazsam eğer , cuma günü kan vermiştim beta 0 çıkmıştı . Bugün bi test yapayım dedim testte böyle silik çizgi çıktı adetimi de tam kestiremiyorum pcos var bende 1-2 en fazla 3 gün kalmıştır. Testi ekliyorum böyle silik öğrenen varmı aranız da ?

Eklentiler

• IMG_1342.jpeg
    IMG_1342.jpeg
    55,4 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_1341.jpeg
    IMG_1341.jpeg
    132,5 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_1339.jpeg
    IMG_1339.jpeg
    83,9 KB · Görüntüleme: 16
X