Tüp bebekle ilgili kızlar lütfen cevap verin

Boncukboncuk33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2019
650
743
Kızla merhaba arkadaşım için soruyorum kendisi tüp benek yaptıracak normalde 2 yada 3. Gün de ile görüşmek lazım ya adet bir gün önceden oldu bu sabah adet oldu pazartesi sabaha randevu verebiliyorlar sadece başka şehirden gidecek arkadaşım yanı cuma sabah adet olan biri pazartesi sabah tüp bebek için görüşmeye gitse sıkıntı olurmu doktora bağlamıyorlar sormak için o yüzden soruyorum

Bende tüp bebek yaptırdım ve problem olmayacağını biliyorum. İlk görüşme için zaten hemen yumurta varlığı kontrolü yani ultrason, amh, fsh, lh gibi kan tahlili yapılır. Bu durumda görüşmede belirtmeniz gerekir zaten kaçıncı günde olduğunu.

Kızla merhaba arkadaşım için soruyorum kendisi tüp benek yaptıracak normalde 2 yada 3. Gün de ile görüşmek lazım ya adet bir gün önceden oldu bu sabah adet oldu pazartesi sabaha randevu verebiliyorlar sadece başka şehirden gidecek arkadaşım yanı cuma sabah adet olan biri pazartesi sabah tüp bebek için görüşmeye gitse sıkıntı olurmu doktora bağlamıyorlar sormak için o yüzden soruyorum
Merhaba. Adetin 3. Günü cagirmalarinin nedeni o gunbazi hormonlarin daha belirgin olmasi. Kandan bakacaklar. Yani cok sıkıntıya girmeyin pazarteside gitseniz bence bi sorun olmaz. Doktor ilaclari verecek yumurta gelistireceksiniz. Yani diger randevularda gunler daha onemli

Merhaba. Adetin 3. Günü cagirmalarinin nedeni o gunbazi hormonlarin daha belirgin olmasi. Kandan bakacaklar. Yani cok sıkıntıya girmeyin pazarteside gitseniz bence bi sorun olmaz. Doktor ilaclari verecek yumurta gelistireceksiniz. Yani diger randevularda gunler daha onemli
Ben tedaviye başlarken benimde hafta sonuna denk geliyordu hafta içi girdiğinde 4.gun oluyordu, olamayacağını söylediler hastanede mutlaka 2 veya 3.gun gelmeniz lazım dediler canim

Ben tedaviye başlarken benimde hafta sonuna denk geliyordu hafta içi girdiğinde 4.gun oluyordu, olamayacağını söylediler hastanede mutlaka 2 veya 3.gun gelmeniz lazım dediler canim
Mmm o zaman yanlis bilgilendirme yapmayalim diger adetini beklemek durumunda kalabilirler

merhaba kizlar bende bisey sorabilirmiyim , tup bebek yaptirdim pazartesi 2 dondurulmus embryo transfer edildi, histeroskopi ameliyati oldum. Transferden sonra 4cu gun hastanedeydim kan verdim bos durmayim diye bisey cikmayacagini bilerekten 0.39 cikti bugun 6ci gun verdim 6.76 cikti doktor gebelik baslamis dedi🥺🥺 6ci gun aslinda cok cok erken test vermek icin ama dayanamadimmmm .
6ci gun beta hcg kan’a gecmeye basliyormus. Bana dua edermisinizzzz ❤️

6ci gun kan veren varmi aranizda?

X