Tupbebek tedavisi iptal olan

meyus61

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2023
56
8
28
Arkadaşlar bugün kontrole gitmiştim . Progestron 8 çıktı. Öğleden sonra aradılar beni yumurtan çatlamış vücudun ignelere yanıt vermemiş dediler . Tedavim iptal oldu . Adet olunca başka bi tedavi uygulacayaklar . Böyle bi durum yaşayan varmi

Arkadaşlar bugün kontrole gitmiştim . Progestron 8 çıktı. Öğleden sonra aradılar beni yumurtan çatlamış vücudun ignelere yanıt vermemiş dediler . Tedavim iptal oldu . Adet olunca başka bi tedavi uygulacayaklar . Böyle bi durum yaşayan varmi
Böyle birşey başıma gelmedi ama başka soruların olursa yanıtlayabilirim bende tedavi sürecindeyim. Pazar günü test günüm hatta geçen hafta perşembe transfer olmuştum 🌸

Merhaba canım ben yaşamadım ama yaşayan kişilere çok denk geldim bazen tedavi bu şekilde ertelenebiliyor doktorum başta benide uyarmıştı boyle bir durum yasayabiliriz diye adetin kaçıncı gününde progesteron bu değer çıktı ?

Merhaba canım ben yaşamadım ama yaşayan kişilere çok denk geldim bazen tedavi bu şekilde ertelenebiliyor doktorum başta benide uyarmıştı boyle bir durum yasayabiliriz diye adetin kaçıncı gününde progesteron bu değer çıktı ?
Adetim biteli 10 gün oldu benim iğnelerim uzun sürdü biraz yumurtalarım geç büyüdüğü için.

Benim de e2 yükselemedi bir türlü yumurtalar var fakat, e2 değeri.. Cumartesi kontrolüm var inşallah doktor güzel şeyler söyler

X