Tüpleri Tıkalı Olanlara Müjde :)

Bu işlemlerden sonra Hamile kalabildiniz mi acaba benimde tüplerimde sorun var size bunları tavsiye eden bayana ulaşabilme ihtimalimiz var mı
Canım İstanbul da isen cevat bayrak hoca yı tavsıye ederim iki tupum kapalı ıdı amelyatda acılmadı ama cevat hocada acıldı bır yıl sonrada dogal yoldan gebe kaldım Rabbim in izni ile
F fatmaerz arkadaş da orada acık cıktı suan oda gebe kalp atısı duymayı beklıyor

Merhaba benim de iki tüpüm kapalı ve kistler mevcut laporoskopi de oldum ama işe yaramadı tüpleri açıyormu yani siz gebe kaldınız mı

Bence ilaç tedavi uygulamadan rahim filmi çekin tıkalıysa onca şeyi boşuna yapmış olursunuz ben bi seneyi geçti vitaminler ilaçlar klomenler en son rahim filmi çektim iki tüpümde tıkalıymış onca eziyet boş bana anestezi ile yaptılar çok kısa bi işlem bişisi yok

Benimde tüplerim hasar görmüş icinde enfeksiyon varmis bu karisim bana da iyi gelirmi acaba lütfen bana da yardimci olurmusunuz

Herkese Merhaba 6 yıllık evliyim ilk 3 sene korunduk istemedik ama son 3 yıldır deli gibi uğraşıyoruz çocuk için 1,5 sene boyunca uğraştım hamile kalmak için en son rahim filmi çektirdim o ay hamile kaldım ama rahim filmi çekildiği zaman sol tüpüm tıkalıydı ve içinde sıvı birikiyordu. Sorun değil demişti doktorum ve ben o ay hamile kaldım ama 25.haftada tansiyonum birden yükselmeye başladı ve preeklampsi geçiriyordum o çok zor hamile kaldığım bebeğimi erken doğurmak zorunda kaldım ve yaşamadı malesef. Sezeryan doğumdu doktorlar 6 ay korunun dediler yaşım 33 olduğu için tekrar deneyin dediler ama olmadı Eski rahim filmim çıktı ortaya ve doktorum bu şartlar altında çok zor tüp bebek düşünün dedi. Ama biz çok üzülmüştük bizim bebeğimiz olmuştu hamile kalabilmiştim diye. Sonra araştırmaya başladım sitede bir bayanın tıkalı tüplerini nasıl açtığını okudum ( Sonra o bayanı ve konuyu nasıl aradım ama konuyu bir daha bulamadım eğer burayı okuyorsa Allah Razı olsun ondan) hemen internetten sipariş vermek için girdim ve karşıma herbalist bir bayan çıktı her şeyi açık açık anlattım bana bir paket hazırlayacağını söyledi ve bunların ağrı kesici olmadığını düzenli kullanım ve biraz zaman geçmesi gerektiğini söyledi . Gönderdiği pakette Hayıt Özlü Civanperçemi macunu ( Günde 1 kez 1 tatlı kaşığı) , Hayıt Suyu ( Suya karıştırarak günde 2 kez) Civanperçemi çayı ( akşamlar demleyerek), Arslanpençesi çayı ( Sabahları demleyerek ) Çörekotu yağı günde bir kez bir tatlı kaşığı ve adet bitiminden yumurtlama gününe kadar adaçayı yağı tamponu. ve asıl müjdem dün yeniden hsg çektirdim ve tüplerim ikiside açık doktorum bile şaşırdı daha önce kapalı dedik eminsin değilmi diye. Çok üzüldüm çok yıprandım eşimle çok tartıştım hemen tüp bebek yapalım diye ama iyi ki bu sitede o konuyu görmüşüm inşallah benimde bi faydam dokunur başkalarına.
Ne olur herbalist kadının iletişim bilgilerini ve bu kullandığınız ürünleri nelerdir tam olarak ölçülerini ve adını yazar mısınz , iki tüpümde kapalı doktor almaktan bahsediyor lütfen başka bile arkadaşta varsa yazsın doktor ismi yazmayın çünkü yurtdışındayım gelemem kendi başıma yapabileceğim şeyler lazım bana

Tüplerim tıkalıydı ve Allah'ın izniyne doğal yoldan hamile kalabildim :) Şubat ayında kalp atışı oluşmadığı için bir kürtaj geçirdim. Tekrar hamile kalamayınca temmuz ayında çektirdiğim Hsg sonucu sağ tüpüm tamamen tıkalı ,sol tüpümde ise çok hafif ama yeterli olmayacağı düşünülen bir geçiş vardı. Laparoskopi ve histeroskopi oldum ama tüplerim açılmadı hatta Hsg nin yanlış olduğu tüplerimin tamamen tıkalı olduğu teşhisi konuldu. Bu konuyla ilgili bitkisel tedavileri araştırmaya başladım. İngilizcem olduğu için özellikle yabancı kaynakları da taradım. Araştırmalarım sonucu önce soğan kürü arkasından borokoli kürü yaptım. Onları yaparken kadınlar için özel geliştirilmiş bir macun kullandım . Yine bu süreçte değişik buhar banyolarından yararlandım. Mesela pırasa kaynattım , süt maydanoz, karbonat wiks vs. Ama özellikle bu konular üzerine uzman olan bir kadından kullanıma hazır bitki banyosu kürleri aldım ve düzenli kullandım. Adet bitiminden ovilasyona kadar göbek ve kasıklarıma bol miktarda döktüğüm hint yanının üzerine bir havlu ve sıcak su torbası koydum yaklaşık 1 saat her gün yapmaya çalıştım. Adet bitiminden ovilasyona kadar eczaneden aldığım tampomlara acı elma yağı , ayda bir kere olmak şartıyla da acı kavun yağı döküp sabaha kadar bekledim. Yaşlı bir köy ebesine yaptırdığım tamponları da 15 gün boyunca düzenli kullandım. Bana göre en önemlisi alanında uzman bir doktorla düzenli ve rahatsızlığa yönelik hacamat seanları uygulattım. İki hamileliğimde de çok şey yaptım Rabbim şifayı hangisiyle verdi bilmiyorum .Ama umudunuzu kaybetmeyin .
merhaba alışveriş yaptığın kişileri rica etsem öğrenebilir miyim ? özelden de yazabilirsin

Herkese Merhaba 6 yıllık evliyim ilk 3 sene korunduk istemedik ama son 3 yıldır deli gibi uğraşıyoruz çocuk için 1,5 sene boyunca uğraştım hamile kalmak için en son rahim filmi çektirdim o ay hamile kaldım ama rahim filmi çekildiği zaman sol tüpüm tıkalıydı ve içinde sıvı birikiyordu. Sorun değil demişti doktorum ve ben o ay hamile kaldım ama 25.haftada tansiyonum birden yükselmeye başladı ve preeklampsi geçiriyordum o çok zor hamile kaldığım bebeğimi erken doğurmak zorunda kaldım ve yaşamadı malesef. Sezeryan doğumdu doktorlar 6 ay korunun dediler yaşım 33 olduğu için tekrar deneyin dediler ama olmadı Eski rahim filmim çıktı ortaya ve doktorum bu şartlar altında çok zor tüp bebek düşünün dedi. Ama biz çok üzülmüştük bizim bebeğimiz olmuştu hamile kalabilmiştim diye. Sonra araştırmaya başladım sitede bir bayanın tıkalı tüplerini nasıl açtığını okudum ( Sonra o bayanı ve konuyu nasıl aradım ama konuyu bir daha bulamadım eğer burayı okuyorsa Allah Razı olsun ondan) hemen internetten sipariş vermek için girdim ve karşıma herbalist bir bayan çıktı her şeyi açık açık anlattım bana bir paket hazırlayacağını söyledi ve bunların ağrı kesici olmadığını düzenli kullanım ve biraz zaman geçmesi gerektiğini söyledi . Gönderdiği pakette Hayıt Özlü Civanperçemi macunu ( Günde 1 kez 1 tatlı kaşığı) , Hayıt Suyu ( Suya karıştırarak günde 2 kez) Civanperçemi çayı ( akşamlar demleyerek), Arslanpençesi çayı ( Sabahları demleyerek ) Çörekotu yağı günde bir kez bir tatlı kaşığı ve adet bitiminden yumurtlama gününe kadar adaçayı yağı tamponu. ve asıl müjdem dün yeniden hsg çektirdim ve tüplerim ikiside açık doktorum bile şaşırdı daha önce kapalı dedik eminsin değilmi diye. Çok üzüldüm çok yıprandım eşimle çok tartıştım hemen tüp bebek yapalım diye ama iyi ki bu sitede o konuyu görmüşüm inşallah benimde bi faydam dokunur başkalarına.
Merhaba çörekotu yağını nerde kulladınız

Keşke bu yazinizi daha önce görseydim😢rahim filminde bir tüp kapalı bir tüp su toplamış göründü hemen Ankara'ya doktor araştırarak gttik laparoskopi histereskobi yapıldı ve iki tupum alındı😢
Merhaba çok geçmiş olsun benim de sağ tüp tıkalı sol tüpümde de sıvı birikimi görüldü hidrosalpenks dedikleri laparoskopi önerdiler fakat ben ameliyat olmak istemiyorum yumurtalıklara zarar verebilir diye siz şimdi nasılsınız yumurtlamanızda bir sorun oldu mu ameliyatdan sonra nasıl geçti bilgi verirseniz çok sevinirim su an kafam çok karışık ne yapicam bilemiyorum

Merhaba çok geçmiş olsun benim de sağ tüp tıkalı sol tüpümde de sıvı birikimi görüldü hidrosalpenks dedikleri laparoskopi önerdiler fakat ben ameliyat olmak istemiyorum yumurtalıklara zarar verebilir diye siz şimdi nasılsınız yumurtlamanızda bir sorun oldu mu ameliyatdan sonra nasıl geçti bilgi verirseniz çok sevinirim su an kafam çok karışık ne yapicam bilemiyorum
Çok geçmiş olsun Benimkide aynı şekildeydi laparoskobi ve histereskobi yapıldı zaten aldılar iki tüpümüde. Yumurtalıklarıma hiç bir zararı olmadı ama 2021 yılından bu yana tüp bebekle ugrasıypruz ama yumurtlama nda yumurtalıklarımda hiç bi sorun yok yaklaşık 10 12 yumurta oluyor tüp bebekte. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah allah yardımcınız olsun

X