Tupperware

olur olur zaten havasını aldırsanda yarı açıkta içine hava dolacak...9 lt aldıysan megastar alsaydın keşke oda 9 lt ve çok kullanışlı ben büyük diye tereddüt ettim almadım dolabım küçük.. seranın 1,8 leri derin ve yayvan olan 4,5 ve 6 litresini kullanıyorum genelde yeşillik ve havuç vs koyuyorum dereotu vs için varsa hiç hava almayan kaplara koyabilirsin sanki daha uzun duruyor şeker kaplar falan varya mesela onlara

ben de megastar da var ve buzdolabında ikisini birden koyunca yer kalmıyor kocamanlar. bi gazla aldım tüm pazar alışverişini koyucam dedim ama öyle olmadı :KK43: megastara yeşillik koydum pörsüdü belki yıkadığım içindir,gerçi kurutma makinesinde kuruttum ama yine de hafif nemli kalmıştı,ama domates koydum 10 gün önce hala duruyor.megastarı domates için kullanıyorum sera 9 ltliğin de içine yeşillik koydum dün şimdilik iyi görünüyor :KK34: megastaraın içine sadece domates koymasam başka sebzeler de koysam nasıl olur bilmiyorum daha denemedim,ama sadece domates koyunca da çok boşluk kalıyor ve kocaman da yer kaplıyor :KK43: bu arada şeker kaplar favorim bugüne kadar içine ne koyduysam çok uzun süre kaldı keşke şeker kapların 9 ltliği olsaydı :KK1: tupperware ürünlerini hiç bilmezken kayınvalidem şeker kaplardan birinin içine yemek koyup getirmişti sonra o kap bende kaldı,kullanınca inanamadım kesilmiş limon bile 2 hafta sonra aynıydı,sonra da tupper bağımlısı oldum çıktım :KK70: ama şu büyük kaplara biraz pişmanım sanırım çünkü aynı anda birçok sebze koyabilirim sanmıştım serada öyle olmadı kesinlikle :KK43: megastarı da denemeye korktum sadece domates duruyor şimdilik..

ben de megastar da var ve buzdolabında ikisini birden koyunca yer kalmıyor kocamanlar. bi gazla aldım tüm pazar alışverişini koyucam dedim ama öyle olmadı :KK43: megastara yeşillik koydum pörsüdü belki yıkadığım içindir,gerçi kurutma makinesinde kuruttum ama yine de hafif nemli kalmıştı,ama domates koydum 10 gün önce hala duruyor.megastarı domates için kullanıyorum sera 9 ltliğin de içine yeşillik koydum dün şimdilik iyi görünüyor :KK34: megastaraın içine sadece domates koymasam başka sebzeler de koysam nasıl olur bilmiyorum daha denemedim,ama sadece domates koyunca da çok boşluk kalıyor ve kocaman da yer kaplıyor :KK43: bu arada şeker kaplar favorim bugüne kadar içine ne koyduysam çok uzun süre kaldı keşke şeker kapların 9 ltliği olsaydı :KK1: tupperware ürünlerini hiç bilmezken kayınvalidem şeker kaplardan birinin içine yemek koyup getirmişti sonra o kap bende kaldı,kullanınca inanamadım kesilmiş limon bile 2 hafta sonra aynıydı,sonra da tupper bağımlısı oldum çıktım :KK70: ama şu büyük kaplara biraz pişmanım sanırım çünkü aynı anda birçok sebze koyabilirim sanmıştım serada öyle olmadı kesinlikle :KK43: megastarı da denemeye korktum sadece domates duruyor şimdilik..

kullanmadım ama kesilmiş karpuza süper diyorlar megastar.. bencede iki tane 9 almasan lurmuş serayı dene bakalım yeşilliğe...megaya koy salatalıklarıda domatesin yanına onlara benzer sebzeler falan dene bakalım..şekerlerin en büyüğü 2 lt ama miksimler var şekerlere benziyor özellik olarak yumuşak kapak..hamur mayalama kabı diyorlar görmüşsündür belki onların 6 boyu da var 600 ml den 10 litreye kadar ihtiyacın olursa bilgin olsun

kullanmadım ama kesilmiş karpuza süper diyorlar megastar.. bencede iki tane 9 almasan lurmuş serayı dene bakalım yeşilliğe...megaya koy salatalıklarıda domatesin yanına onlara benzer sebzeler falan dene bakalım..şekerlerin en büyüğü 2 lt ama miksimler var şekerlere benziyor özellik olarak yumuşak kapak..hamur mayalama kabı diyorlar görmüşsündür belki onların 6 boyu da var 600 ml den 10 litreye kadar ihtiyacın olursa bilgin olsun

evet görmüştüm,kendim için değil de annem için bakarım ona artık,benim dolap bi 9 ltyi daha kaldırmaz :KK70: zaten tecrübe edip memnun kaldıklarımdan anneme de alıcam,şimdilik denek olarak kendimi kullanıyorum :)megastara karışık sebze koyayım bakalım umarım bişey olmaz bu arada az önce yeşilliklere baktım bi problem yok çok teşekkür ederim :)

evet görmüştüm,kendim için değil de annem için bakarım ona artık,benim dolap bi 9 ltyi daha kaldırmaz :KK70: zaten tecrübe edip memnun kaldıklarımdan anneme de alıcam,şimdilik denek olarak kendimi kullanıyorum :)megastara karışık sebze koyayım bakalım umarım bişey olmaz bu arada az önce yeşilliklere baktım bi problem yok çok teşekkür ederim :)

rica ederim.. gerçekten muhteşem ürünleri var ama çok gereksizlerde var :)) insan cazibesine kapılıyor

bende bir tek kızım için kullanıyorum kızımda suluğu var. tavsiye ederim bende. pahalı ama olsun artık.

kızlar tupper satan var mı almak istediğim ürünler var. ama geliş fiyatından yada çok indirimli olarak varsa :KK70: diğer türlü zaten herkes satıyor artık.

kızlar tupper satan var mı almak istediğim ürünler var. ama geliş fiyatından yada çok indirimli olarak varsa :KK70: diğer türlü zaten herkes satıyor artık.
Ben tupper satıyorum. Hangi ürünleri almayı düşünüyorsunuz ?? istediğiniz ürünlere göre fiyat konusunda da elimden geleni yaparım

Arkadaşlar bende üye olmak istiyorum ama sormak istediklerim var bi yardımcı olsanız :KK43:
:cry:

Tupperware ürünleri satışı yapıyorum ürün satın almak isteyene ekibine katılıp satış yapmak isteyene canı gönülden yardımcı olurum indirimler ve hediyelerim mevcuttur buydun arkadaşlar

merhabalar arkadaşlar tupperware ürünlerini kullanan ve satışın yapan biri olarak bi kaç bilgi vermek istiyorum ;
Tupperware Neden Kullanıyoruz;

* TUPPERWARE ürünlerinden yumuşak kapaklı olan (Şeker kaplar, mucize şekerler, Akdeniz serisi gibi?) Polietilen maddesinden üretilmiştir. Aynı hammadde sağlık sektöründe yapay kalp kapakçığı üretiminde de kullanılır.

* Tupperware ürünlerinden gövdeleri kapaklardan biraz daha sert olan ürünler Polipropilen maddesinden üretilmiştir. Bu madde de;buzdolabımızın iç gövdesinin hammaddesidir. Aynı hammadde sağlık sektöründe protez kol,bacak vs. yapımında kullanılır.

* Tupperware ürünlerinden Cam görünümlü Kristalin serisinin hammaddesi Polikarbonattır. Bu madde de yine sağlık sektöründe özellikle miyop, hipermetrop gibi göz rahatsızlığı bulunan kişilerin kullandığı lensin yapımında kullanılır.

* Tupperware ürünlerinden Silikon kalıpların hammaddesi de
göğüse, dudağa vs. konulan silikon maddesiyle aynıdır !

Ürünler hakkında ayrıntılı bilgi için bana ulaşabilirsiniz Ayrıca ..... kullanıcı adıyla .... hesabımdan takip edip sürün siparişinde bulunabilrsiniz. Ve tabiki Ankara içi elden teslim imkanıyla

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar almayı düşündüğünüz ürüne ait internetten bulduğunuz en uygun fiyat linkini benimle özelden paylaşın. o fiyattan daha uyguna ben size temin edebilirim. aktif olarak ticaretini yapmadığım için tabiki bu sınırlı sayıda ürün için geçerli ve her ürünü temin edemeyebilirim. Ayrıca çok kısa bir süre için geçerli bu durum.

Kızlar ben Süzgeçli Eko kap aldım 4.3 lt likten fakat Süzgeçli kısmın Kapağı kapanıyor ama süzgeci çıkardığımda Kapağı kapatamıyorum. Bu şekilde kullanan varmı Eko kabı? Bir sorun varmı sizce?

Arkadaşlar almayı düşündüğünüz ürüne ait internetten bulduğunuz en uygun fiyat linkini benimle özelden paylaşın. o fiyattan daha uyguna ben size temin edebilirim. aktif olarak ticaretini yapmadığım için tabiki bu sınırlı sayıda ürün için geçerli ve her ürünü temin edemeyebilirim. Ayrıca çok kısa bir süre için geçerli bu durum.
Siz ne uyanıksınız ya almayın arkadaşlar ,resmi olmayan temsilcilerden almayın.ürünleriniz garanti kapsamına girmiyor!yakın zamanda kendim yaşadım,bölge temsilcisinin cevabı bu oldu malesef

sahtekar nefret ediyorum sizin gibilerden!!!bırakın bu işleri,işiniz gücünüz milleti kandımak.aktif satıcı değilim diyorsun bir de utanmadan.gitigidiyordan aldığım yağdanlık rezil gibi akıtıyor.distrübtör bunu kabul edemeyiz,aktif satıcıdan almış olmanız gerek yoksa garanti kapsamına girmez ürün diyor.sizden alsak yine aynı şey!!!

X