Tural Fatullayeve ameliyat olan var mı?

Ben Tural beye ameliyat oldum çok konforlu bir süreç atlattım evet biraz piyasadan pahalı ama hepsini sonuna kadar hak ediyor. Burnumdan çok memnunum kimse estetik olduğunu anlamıyor sadece övgüler yağdırıyorlar.
Merhaba ben tural hocaya revizyon olmak istiyorum burnum çok kısa ve ön profilden mandalla sıkılmış gibi sizce revizyon konusunda nasil

Kızlar revizyon ameliyatı olmayı düşünüyorum, fakat kararsızım. Tural beyi uzun zamandır takip ediyorum gayet başarılı ameliyatlar yapmış ama mesela instagramda yorumları kısıtlamış ve her yerde beş yıldız. içime kurt düştü hiç mi başarısız ameliyatı olmaz bir insanın yani. O yüzden ameliyat olmuş olanlar var mı öneriyor musunuz? İkinci ameliyatımı olmak istiyorum gerçekten burnum kötü halde 3.yü olmak dahi istemiyorum, ayrıca doktor önerilerine de açığım
öyle bir hata yapma

Merhaba ben de 1 ay önce Tural beye ameliyat oldum asıl sıkıntım üst kısmı geniş burun ucuydu şu anda yandan bakılınca burnum çok güzel ancak önden bakılınca hiç beğenmiyorum hiçbir değişiklik yok gibi çok mutsuzum aynayı dahi elime almayı bıraktım siz de bu genişlik daralır mı :KK43: sizlerin burnu ilk zamanlara göre çok değişti mi @Parpaliii C cicek999 @Yagmursonrasigokkusagi
Cnm benim öyle bir doktora rast gelmişsin ki çok şanslısın bende oldum ölü burnum vardı 12 saat sürdü ameliyat sonuc harikaaaa canım hocama kim denk gelmiş ise çok şanslılar bence

Yahu dua edin böyle harika bir adam turkiyede bize nasip olmuş tural fatullayev üstüne doktor tanımam ne ünlü doktorlara yazdım neredeyse hepsi olmaz bu burun dedi adam bana bir burun yaptı 12 saat sürdü ama değdi Rabbım ondan razı olsun elleri dert görmesin bazı salak saçma konuşan arkadaşlar var yok bilmem ne filminden fırlamış gibi arkadaş o kadar naif o kadar ilgili 10 ameliyat geçirmiş burnunu kaybetmiş nefes alamayan hayata küsmüş bir insandım elleri öpülür Cook Cook teşekkür ediyorum. Tekrar yüzümü güldürdün hocammm

Merhaba sizin de ilk aylarda şiş miydi acaba burnunuz? Benim 20. Günüm ve gerçekten çok şiş moralim baya bozuk büyümüş gibi burnum

Sizinle aynı duygulari yaşadım. Benim de burnum çok cok şişti büyüktü. Moralim çok bozuktu. Geceleri çok agladim. 6 aydan sonra indi, ucu baya küçüldu. Daha da küçülür mü bilmiyorum. Şu an idare eder. Buyuk olduğunu dile getirdigimde o yabancı hastaya dendiği gibi bana da yüzüme bunun uygun olduğu söylendi. Kimseden çok güzel olmuş yorumu almadım. Açıkçası ben pişman oldum. Ama başka dr a da guvenemedim. Kavisli kalkık yapili olduğu çok belli bir burun yapılırsa diye çok korkuyordum. Çok şükür öyle bir durum olmadı.

ben ameliyat olmadim kendisine, forumdan biri olmustu ve memnun degildi diye oyle yazdim. ama gordugum kadariyla memnun kalanlkar da var. tecrubeli bir doktor olmasa ustetki hanfendi bu kadar memnun kalmaz. en iyisi görusup karar vermek. sevgiler
Rica etsem mesajın olduğu o konuyu bulabilir misin?

Tural Bey çook iyi bir doktor. Burnumu da herkes çok beğendi ama ben yüzüme alışamadım sadece 😅 ama çok doğal olmuş yani ve çok hızlı iyileşiyor. Ücretlere zam gelecek demişlerdir Yılbasından sonra
Merhaba özelden bana burnunuzu atabilir misiniz?Ben de cok zor durumdayım. Doktor arıyorum

Tural Bey çook iyi bir doktor. Burnumu da herkes çok beğendi ama ben yüzüme alışamadım sadece 😅 ama çok doğal olmuş yani ve çok hızlı iyileşiyor. Ücretlere zam gelecek demişlerdir Yılbasından sonra
Merhaba bana da özelden yazar misiniz ? burnunuzu merak ettim

X