Anket Türk popunda en kaliteli müziği yaptığını düşündüğünüz sanatçı / grup?

Türk popunda en kaliteli müziği yaptığını düşündüğünüz sanatçı / grup?

• Ankete Katılan
    65
Kıraç ı tek geçerim bu konuda...yerimseniben
Yaptığı dizi müzikleriylede bir numara ayrıca...CADIARZU

ben açıkçası sezen aksunun şarkılarında kendimi bulamıyorum ve sokakta da etrafımda da aksu şarkılarındaki aşkların yaşandığına inanmıyorum: hal böyleyken neden bu kadın bu kadar seviliyor herhalde sosyoloji biliminin ilgi alanıdır bu ama bu konuda bir sosyalbilimcinin değerlendirmesini hiç unutamam: "Türkiye %99'u müslüman olan bir toplum değil artık; Türkiye %1oo'ü putperest bir toplum.Yaşadığı hastalık nedeniyle sesini kaybettiği ve artık şarkı söyleyemediği çok açık olan bir kadının konserlerinde insanlar sanki hipnotize olmuş gibi bu detone performansı izliyorlar"diyor. kesinlikle katılıyorum çoğu insan sezen şarkılarında kendini bulduğundan değil, sezen aksu seviyor olmanın bu toplumun amentülerinden biri olmasının verdiği konformizm yüzünden hayran ona...
ve bana kimi dinliyorsun derseniz Türk popunda gerçekten şarkılarındaki güçlü kadın kimliği ve sesi ve tarzıyla Ajda Pekkan derim...Ne de olsa Feminizmin Şarkılarını okuyor...

Sanatçı ve grup olarak ayırmak gerek sanırım burada ikisi tek başlıkta haksızlık oluyor..Bir çok sanatçıyı beğenirim Sezen aksu ,Barış abim en başta Fakat grup derseniz MFÖ çok ama çok seviyorum müthiş bir performans ve hakketikleri yere getiren muhteşem bir emek var.O yüzden oylama yapmadan direk fikrimi yazıyorum.Konu için teşekkürler.

ben açıkçası sezen aksunun şarkılarında kendimi bulamıyorum ve sokakta da etrafımda da aksu şarkılarındaki aşkların yaşandığına inanmıyorum: hal böyleyken neden bu kadın bu kadar seviliyor herhalde sosyoloji biliminin ilgi alanıdır bu ama bu konuda bir sosyalbilimcinin değerlendirmesini hiç unutamam: "Türkiye %99'u müslüman olan bir toplum değil artık; Türkiye %1oo'ü putperest bir toplum.Yaşadığı hastalık nedeniyle sesini kaybettiği ve artık şarkı söyleyemediği çok açık olan bir kadının konserlerinde insanlar sanki hipnotize olmuş gibi bu detone performansı izliyorlar"diyor. kesinlikle katılıyorum çoğu insan sezen şarkılarında kendini bulduğundan değil, sezen aksu seviyor olmanın bu toplumun amentülerinden biri olmasının verdiği konformizm yüzünden hayran ona...
ve bana kimi dinliyorsun derseniz Türk popunda gerçekten şarkılarındaki güçlü kadın kimliği ve sesi ve tarzıyla Ajda Pekkan derim...Ne de olsa Feminizmin Şarkılarını okuyor...

o kadar haklısınkı sezen aksunun yaptıgı sacma sapan bazı sarkılara bayılıyorlar bende severım bırkac sarkısını ama ıdolum bırseyım deıl sadece sezen aksu ıcın deıl baska kısılere de sevmekten ote putlastırıp tapar olmusuz tovbe hasa:1closedeyes:

sanırım seceneklerde yanlışlık varyada başlıkta bılemedım ama basta şebnem ferah olmak üzere bazı isimler pop muzık yapmıyor.digerlerinin içindede sezen aksu dıyorum

cidden nalaka şebnem ferah ve pop müzik :kahve:

pop müzik olarak kenan doğulu ve mfö diyorum .. :icecream:

Sadece seçenekleri göz önünde tutarak yanıtlamak gerekirse __kategorize etmeden :uhm: __

Sezen , Şebnem ve Sertab üçlüsünü tek geçiyorum sengözlerimebaksanab

ya ben hemen hemen hepsini seviyorum ama nedense serdar ortaçdan yana kullandım yumu seviyorum ben o adamı ya kumarbaz olsa da :asigim:

secenekleri göz önüne alirsak Sezen Aksu diyorum a.s
ama Yildiz Tilbe'yi de cok begeniyorum a.s

X