Anket Türkan Şoray mı Angelina Jolie mi...?

Türkan Şoray mı Angelina Jolie mi...?

• Ankete Katılan
    425
ikisininde dudakları aynı ben pek türkan sorayıda beğenmiyorum ama angelinadan iyidir angeline şorayın yaşına gelincede neye benzer pek tahmin edemiyorum

Tabiki Türkan Şorayyyy Angelina Yapma Bebek

Bence de Türkan Şoray ama söyle bir durum var;
ikisinin de yalnızca bir estetiği var..bir estetik insanı yapma bebek yapar mı bilmiyorum ama..angelina nın da türkan şorayında burnu estetik..türkan şoray estetikten sonra baya değişmiş..angelina nınki daha küçük bi operasyonmuş siması falan değişmemiş.
sonuca bakarsak Türkan Şoray güzel.

Yav Türk kadınının güzelliğini kim geçebilir ki? Tabii ki Türkan Şoray daha güzel Angeline Jolienin de neresi güzel anlamıyorum. Şişme bot gibi dudakları var iskeletor gibi vücudu var. Bence hiç ama hiç bir çekiciliği yok.

ancelina jolieyı çok beğeniyorum ben burdaki saç rengide hoşmuş

Türkan şoray tabikide kıyaslanamaz bile...angelina bi kere nedir ki nie bu kadar abartılıyo acaba ben şahsen o kadını hiç beğenmiyorum bi dudaktan ibaret...

Angelina Jolie ....nedeniyse ben renkli gözlü ve kumral bayanları daha çok beğenyorum.....
Belkide kendim öyle olduğumdandır ..ama işte öle...
CADIARZU

ikisininde burnu estetik :kahve:

ama oyumu türkan şoraya verdim çünkü makyajsız daha güzelmiş (gençlik halinden bahsediyorum )

angelina jolieyi cok sevmem ama turkan sorayla karsılastırıca tabiki angelina guseligi tartısılmaz

Bence Angelina.Gözler,dudaklar kadın hala seksi.Bu arada Türkan Şoray aval aval bakıyor uzun zamandır bu kadın botoks falan mı yaptırmış?Balık gibi alık alık bakışları.Türkan Şoray da modaya uydu surat dahil bütün vücudu boyuyor.Hiç sevmediğim kadın tipi.Nefret ediyorum ben bu tür kadınlardanlaelaelaelaelae

Bence Angelina.Gözler,dudaklar kadın hala seksi.Bu arada Türkan Şoray aval aval bakıyor uzun zamandır bu kadın botoks falan mı yaptırmış?Balık gibi alık alık bakışları.Türkan Şoray da modaya uydu surat dahil bütün vücudu boyuyor.Hiç sevmediğim kadın tipi.Nefret ediyorum ben bu tür kadınlardanlaelaelaelaelae

delikafadulden koptummmmdelikafadulden
walla yazıyı görünce bende baktım hakkat ölealkisalkisalkis

Angelina Jolie

Türkan Şoray gerçekten baygın bakıyor; ama yüz hatları kibar. Angelina nın yüz hatları kaba. O yüzden Türkan Şoray.:nazar:

Bence ikisininde kendilerine özel, has güzelligi var.
Secim yapamadim, cünkü ikisini de cok begenirim.

X