Türkan Şoray mı Gülşen Bubikoğlu mu?

Türkan Şoray..En güzel olduğu dönemler gerçekten güzelmiş,farklı güzelmiş,şimdi ki "Dünyanın En Güzel Kadını" ünvanı alan kadınlar gibi yüzlerce benzeri yokmuş.Hala da "Türkan Şoray'a Benziyor" tarzı haberlerle gündeme gelen hanım arkadaşlarımızın aslında hiç biri gerçekten benzemiyor.

türkan şorayla başkalarını kıyaslamak bence türkan şoraya haksızlık olur .. açık ara farkla hepsinden güzel ...gülşen bubikoğlundan ziyade genelde filiz akınla karşılaştırılır .... gülşen bubikoğlu bir dönem sonra sinamaya gelmiştir çünkü ....neden gülşen bubikoğluyle karşılaştırılmış anlamadım ... gülşende güzel bir bayan ama özel bir tipi yok ..genelde türk kadını tipi ..o yüzden fazla beğenildiğini düşünüyorum bu forumda ..
yoksa ortalama beğenisi olan herhangi birine sorsan türkan şoray der .. ayrıca sultan lakabı boşuna verilmemiş .. türk sinemasında en fazla film yapmış ve kendi koyduğu kurallarla TÜRKAN ŞORAY KANUNLARI ile bir döneme damgasını vurmuş .. türk sinamasının tartışmasız en güzel kadını ve efsanevi oyuncusu ..kendisini gülşen bubikoğlundan ziyade dünyaca ünlü diğer efsanelerle karşılaştırmak daha doğru olur .. mesela bridget bardot yada sophie loran yada liz taylor gibi ....

Son düzenleme:
otob%C3%BCs-yolcular%C4%B1.jpg

estetik harikası türkan şorayın,estetikli haline birçok insan gibi ben de hastayım

fakat gelgelelim doğal güzellik benim için öndedir.

bundan daha kötü fotoğrafları da var çünkü yaradılıştan güzel değilmiş.

ama estetikle tam bir afet olmuş orası ayrı bi konu.

...

tabi ki gülşen..:KK31:

film yapımcıları sizin gibi düşünmemiş allahtan ... türk tipi gülşen bubikoğluyle türkan şorayın kıyaslanması çok abes ...
zaten o resimleri 15-16 yaşındaki hali ..bütün kadınlar ilk gençlik yıllarında çirkinleşebilir .. yüzü tam oturmamış .. ayrıca gülşen bubikoğlu kendisinden daha genç olduğu için onun dönemindeki teknoloji sultanın zamanında yoktu ... bir burun estetiği vardır hafif kemer vardır burnunda kemeri aldırmıştır oda ..kemerli burun sinemada tercih edilmez çünkü ...o yüzden bıçak altına yatmıştır okadar .. gözleri kirpikleri dudakları doğal ....

Ben Türkan Şoray da estetik olduğunu bilmiyordum.Çok şaşırdım.Ne kadar farklıymış.Bence Gülşen Bubikoğlu.Ben Gülşen Bubikoğlu nu daha güzel ve sempatik buluyorum.

herkesin kendi görüşü:KK31:

ben hiç beğenmiyorum 3-4 kz burnundan ameliyat olduğunu duymuştum.iyi ki de olmuş.....

beğenmeyebilirsiniz ama film yapımcıları bu işlerden çok iyi anlıyor ... kim en güzelse ona sultan diyor zaten ....

bence güzellik göreceli bir kavramdır öyle somut kalıplarla sınırlanamaz.filmlerde oynamak için bir tek güzelliğe bakmıyorlar sonuçta.türkan şoray elbette ki güzel ama herkes başka birilerini de daha güzel bulabileceği gibi az da olsa beğenmeyen de çıkar bu da normal.burada sorsak filiz akın,gülşen bubikoğlu,türkan şoray,fatma girik,hülya koçyiğit hangisi daha güzel diye herkes başka birini söyler.film yapımcıları da insan sonuçta onların beğenisi genel tüm insanların beğenisini yansıtacak diye bir şey de yok:KK31:

tabi kide gülşen bubikoğlu.........çok tatlı ya hala çok güzel.........türkan şorayı nedense hiç begenemedim baygın baygın bakıyor......

beğenmeyebilirsiniz ama film yapımcıları bu işlerden çok iyi anlıyor ... kim en güzelse ona sultan diyor zaten ....

herkesi burada kendi görüşünü yazıyor.birinin beğenisini ya da beğenmeyişini yazması ve başkasının bunu alıntılayıp bir şeyler yazması bana saçma geliyor.

ve beni de alakadar etmiyor ne film yapımcıları ne de sizin görüşünüz.
..

Son düzenleme:
Gülşen Bubikoğlu'nun bi lakabı var mıydı bilmiyorum ama o kadar insan durup dururken SULTAN lakabı takmamıştır herhalde. bu da genel görüşün Türkan Şoray yönünde olduğunu belli ediyor zaten. Gülşen Bubikoğlu'da çok güzel bi kadın ama o olmayan kaşları hep rahatsız etmiştir beni. güzellik görecelidir tamam ama dünya üzerinde bile ikisi arasında anket yapılsa TÜRKAN ŞORAY kazanır çok net. benim annem hayranıymış çok her yerde resimleri varmış evde, hamileyken kime bakarsan bebeğin ona benzer diye bi sey var ya böyle övünmeleri hiç sevmem, hatta 17 18 yaşıma kadar da hep rahatsız olmuşumdur bu benzetmeden (o donemler sevmezdim pek Türkan Şoray'ı) ama beni ilk kez gören herkes ona benzetir.çok da mutlu olurum bundan. her anlamda çok severim. bu kadar güzel olup, bu kadar çok film çekip, tapılası güzellikte bi kadın olmasına ragmen hala televizyonda röportaj verirken sesi titrer bu kadının, elini kolunu nereye koyacagını bilemez ama filmlerde kaplan kesilir, oynadığı kadın olur. oyunculuk dediğin de budur

daha önce yazdım mı hiç hatırlamıyorum ama ben türkanı hiç begenmiyorum.
kesinlikle gülşen bubikoğlu :21:

Türkan da güzel ama kainatın en güzel kadını ve gözleri

GÜLŞEN BUBİKOĞLU na aittir...!!

böyle bir güzellik bir kere gelirdi dünyaya ve Türk olarak geldi dünyaya..

Böylesi abartıyı ılk defa duydum :KK70:

Göz diyince tabıkı turkan şoray boşa sultan dememişler ayrıca estetıklı dıyenler ıcın . herkes estetık yaptırıyor hemde heryerınden kım sultan olabildi ki ? kadın sadece burnunu yaptırmıs .

Gülşen bubikoğlunuda çok begenirim ama TÜRKAN ŞORAY herkesten başka :KK16: yakındanda gördüm aynı hatta daha güzel :21: çok asil bir bayan :103:

X