Türkiye hastanesi

hastane için genel intiba nasıl peki doğum yapmış olan warmı ya da bilgisi olan?

Son düzenleme:
merhaba, foruma az once üye oldum. Türkiye hastanesinde Nevra hanıma gittim, gitmemle vazgeçmem bir oldu zaten... 2 kez görmeye ancak tahammül edebildim. onun kadar ukala, kibirli ve psikolojiden anlamayan bir doktor ne gördüm, ne de duydum. pcos hastasıyım bu arada... bu derdi iyi anlayan ve hastanede görev yapan (sgk ile gideceğim için) bir doktor arayısım var. Nevra hanımı önermiyorum, fakat hastane kusursuz... fiyat politikası ve ilgisi alakası mükemmel... belki başka bir jinekolog daha uygun olabilir o hastaneden. karar sizlerin...

herkese merhaba
doktor nevra topal ismailoğluna giden mağdurlar dan biriyim.inanın bana keşke gitmez olaydım.ocak ayından itibaren gidiyorum.haziran 28 inde doğum yapmam gerekiyor.fakat hanfendi tatile gitti.tatile gitmesine birşey dediğimiz yok fakat hastanedeki herhangi bir meslektaşına yönlendirmedi.zaten muayne gidiyordsun bir dayak yemediğin kalıyor.ukala uslubu çok meşhur.bu hafta başhekime gideceğim ve bu şikeyetleri bildireceğim.eğer ilgilenmezse ne yapıp edip enver ören eulaşacağım oda bir çözüm bulmazsa sağlık bakanlığına kadar işi uzatacğım ssk ile anlaşmalı bir hastane sözde fakat 50,00 tl muayen ücreti ödiyorsunuz .devlet hastenesinden daha az bir hizmet alıyorsunuz.hastene çalışnalarının hepsi güler yüzden yoksun. niye geldin dercesine.kullandıkları ultrasonlar doğru tespit etmiyor.hepsi eski ultrasonlar .nevra hanım genel de 2 li ve 3 lü testler için tanıdıklarına yönlendiriyor.tabi inanılmaz pahalı .daha uygun bir yere gidiyoruz.sonra test sonuçlarını götürdüğümüzde bir azar daha yiyoruz.yani anlyacağınız paramızla rezil oluyoruz.şuanda 36 haftalık hamileyim.bu çocuğu tedavi sonucu kazandım.yani kıymetli bebek durumunda kanala girdiği söylendi kordon dolanmasıda var boynunda .ve kadın umursamaz bir tavır sergiliyor.kesinlikle önermiyorum

Son düzenleme:
kesinlikle yerden göge kadar haklısınız. sanırım ozel muayenehanesine gitmedik diye bu muameleyi görüyoruz. ben hastanenin genel tavrından memnundum acıkcası... yani giris kısmı, laboratuvar kısmı falan iyi... fiyatları da uçuk degıl. fakat nevra hanım inanılmaz bir sekilde doktorluktan uzak biri bence... yani o kadar moral bozucu ve psikoloji bilgisinden uzak bir doktor düsünemiyorum. sitesini inceleyerek gitmistim. cok güleryüzlü birini bekliyordum. sordugum hic bir soruya tam yanıt alamadım. web sitesi incelemekle doktor olunmaz diye ilginc ve küstahca bir yanıtla da haddim bildirilmis oldu. ben sikayetci oldum, dikkate alınır mı bilmiyorum ama biz hastayız zaten. onun bizi anlaması gerekirken, bizim onu anlamamız beklenemez. sizi destekliyorum. zaman yitirmeden yeni bir doktor arayısına girin derim. bence mehtap hanım yada ayşe hanım varmış aynı hastanede... gidip en azından güleryüzlü olduklarını söyleyenler var. ben gitmedim. hiç degılse aynı hastaneden olur, fazla da bölünmüş olmazsınız diye düşünüyorum. tekrar hayırlısı olsun diyorum.

bende ilk gebeliğimde nevra hn a gittim randevumuza on dk geciktik diye bizi almadı ve onu 30 dk da ben beklemiştim o kadar heyecanla doktora gidiyoruz ve geri çevirliyorsun sanki devlet hastanesi...

eşi hakan bey çok tatlı bir insan arkdaslarr.Bende türkiye hastanesinde nevra hanıma gittim fakat bende pek memnun kalmadım.Aynı sizler gibi internet sitesinde nasıı güleryüzlü sevecen duruyordu yanılmışım dedim.Bir kerede mecburen özelden muaynesine gitcektim,Allahın işi işte o dolu olunca hadi eşiine alayım dedim..
Amannn ne kadar tatlı anlatıyor,sevimli yalnız şimdi gebeyim.Ben hakan Beyi düşünyordum fakat çok pahalı çünkü doğumu flnda türkiye hastanesnde yapsaa bir ton masraf kararsız kaldımm

Ozel okmeydanı hastanesinde doktorum vardı oda aksaray a gitcekmiş taa,orda Osman baturu önerdiler,gideniniz var mı?

eşi hakan bey çok tatlı bir insan arkdaslarr.bende türkiye hastanesinde nevra hanıma gittim fakat bende pek memnun kalmadım.aynı sizler gibi internet sitesinde nasıı güleryüzlü sevecen duruyordu yanılmışım dedim.bir kerede mecburen özelden muaynesine gitcektim,allahın işi işte o dolu olunca hadi eşiine alayım dedim..
Amannn ne kadar tatlı anlatıyor,sevimli yalnız şimdi gebeyim.ben hakan beyi düşünyordum fakat çok pahalı çünkü doğumu flnda türkiye hastanesnde yapsaa bir ton masraf kararsız kaldımm

ozel okmeydanı hastanesinde doktorum vardı oda aksaray a gitcekmiş taa,orda osman baturu önerdiler,gideniniz var mı?

slm canım bende kızımda orman beye gidiyordum adını sen yazınca hatırladım çok iyi bir doktor tavsiye ederim ama doğumumda ona gidemedim erken doğum yapmıştım

cok tessekkur edrım canımmm içim rahatladı benımde,aradım şimdi ethıca yı ,benım zorunlu sezaryan fıyat sordum blgi vermediler ama mutlaka bu ayadan sora gtcemm kontrole.çünkü nevranın ult cıhazıda cok kötü hiç bise göremiyo bnmde 22 hartam halen cnsiyet belli degl:CüvCüv:

arkadaşlar hafif enfeksiyon kapmışım doktor antibiotik verdi ben aslında mantar sandım ama enf. dedi, o antibiotik faydalı olurmu kullanan varmı enfeksiyon için hiç? gebe kalmayı etkilermiki bu...

İyi Günler,

Hayatımda ben hiç bu kadar patavatsız ve karşısındaki insanı ilk kez görüp saygısız üslup izleyen kimse görmedim. Karşısïndakinin hastası olduğunu unutup, eleştirir, irdeler, yapıcı olmayan bir konuşma tarzı var. Tam 40 DK mazeretsiz hastasını bekletip bir de özür dilemeyi bırakın ayarsız konuşuyor. İlk annelik deneyimimi onunla yaşamak beni üzdü. Tıp okumak yetmiyor, hastayı anlayabilmek de hitap da önem arz ediyor. Türkiye Hastanesi çok kaliteli bir hastane ama bu şekilde hastasını keyfince bekletip, gecikeceğinin bilgisini bile vermeyen bir doktoru uyarmalı. Bir de çalışan bayanlara arar mısınız diyorsun şimdi gelir diyorlar. Ne kadar alışıldık bir davranış ise artık. Korkularından 30 dk sonrası aradılar asistanını nerede diye . Sanki hasta yığılmış da kapısına bekletiyor insanları. Asla tavsiye etmem. 9. Ayda sinir hastası olursunuz yoksa hadsiz ve karşısındaki insana saygı duymayan hekimle...

yahu bende nevraya gidiyom bende 7 sülalesını öğrendım böle bişe yok aynı sorun bende de var evet tecrubeli ama aslaaaaaaa sen sormadan bisey sölemıyoooo yaa delircem acayippppppppp gevezee ben özelıne gıdyom bende her gdste 130 tl verıyom bu haaftada detylı ultrasona grcem oda 270 tl miş .çok karrsızım ama burda ne yer biliyom ne yol izmrden geldım.

canım eğer doktorunu değiştirmeyi düşünürsen ethica incirli hastanesinde Op. Dr.Tahibe Derici yi tavsiye ediyorum.çok güzel ilgileniyor bizim sskmız yok o yüzden 60 tl muayene ücreti ödüyoruz.ben hastaneyi gezdim temiz odaları güzel.yenidoğan ünitesi var hepsini gezdirdiler.gidersen sende gez mutlaka.bir katında sadece doğum yapan anneler var ordaki personel hep ebe ve anne bebek konusunda eğitimli hemşirelermiş.

bir de nevra hanım bana normal doğum yapamazsın demişti kilo fazlam varmış diye.sezeryana hazırla kendini dedi.epidural normal doğum istiyorum dediğimde "sen önce normal doğum yap da epidural eksik kalsın" diye kırıcı bi cevap verdi.çok üzülmüştüm ama Tahibe hanım normal doğum yapmam için hiçbir mani olmadığını söyledi.

neyse ki artık moralim çok düzgün.umarım küçük meleklerimizi sorunsuz kucağımıza alırız.

cok sevindim gerçi ben bugün elif hanıma aldım randevu. canım ultrasonu nasıl? renkli ultrason varmı peki?

merhaba, foruma az once üye oldum. Türkiye hastanesinde Nevra hanıma gittim, gitmemle vazgeçmem bir oldu zaten... 2 kez görmeye ancak tahammül edebildim. onun kadar ukala, kibirli ve psikolojiden anlamayan bir doktor ne gördüm, ne de duydum. pcos hastasıyım bu arada... bu derdi iyi anlayan ve hastanede görev yapan (sgk ile gideceğim için) bir doktor arayısım var. Nevra hanımı önermiyorum, fakat hastane kusursuz... fiyat politikası ve ilgisi alakası mükemmel... belki başka bir jinekolog daha uygun olabilir o hastaneden. karar sizlerin...

herkese merhaba
doktor nevra topal ismailoğluna giden mağdurlar dan biriyim.inanın bana keşke gitmez olaydım.ocak ayından itibaren gidiyorum.haziran 28 inde doğum yapmam gerekiyor.fakat hanfendi tatile gitti.tatile gitmesine birşey dediğimiz yok fakat hastanedeki herhangi bir meslektaşına yönlendirmedi.zaten muayne gidiyordsun bir dayak yemediğin kalıyor.ukala uslubu çok meşhur.bu hafta başhekime gideceğim ve bu şikeyetleri bildireceğim.eğer ilgilenmezse ne yapıp edip enver ören eulaşacağım oda bir çözüm bulmazsa sağlık bakanlığına kadar işi uzatacğım ssk ile anlaşmalı bir hastane sözde fakat 50,00 tl muayen ücreti ödiyorsunuz .devlet hastenesinden daha az bir hizmet alıyorsunuz.hastene çalışnalarının hepsi güler yüzden yoksun. niye geldin dercesine.kullandıkları ultrasonlar doğru tespit etmiyor.hepsi eski ultrasonlar .nevra hanım genel de 2 li ve 3 lü testler için tanıdıklarına yönlendiriyor.tabi inanılmaz pahalı .daha uygun bir yere gidiyoruz.sonra test sonuçlarını götürdüğümüzde bir azar daha yiyoruz.yani anlyacağınız paramızla rezil oluyoruz.şuanda 36 haftalık hamileyim.bu çocuğu tedavi sonucu kazandım.yani kıymetli bebek durumunda kanala girdiği söylendi kordon dolanmasıda var boynunda .ve kadın umursamaz bir tavır sergiliyor.kesinlikle önermiyorum

kesinlikle yerden göge kadar haklısınız. sanırım ozel muayenehanesine gitmedik diye bu muameleyi görüyoruz. ben hastanenin genel tavrından memnundum acıkcası... yani giris kısmı, laboratuvar kısmı falan iyi... fiyatları da uçuk degıl. fakat nevra hanım inanılmaz bir sekilde doktorluktan uzak biri bence... yani o kadar moral bozucu ve psikoloji bilgisinden uzak bir doktor düsünemiyorum. sitesini inceleyerek gitmistim. cok güleryüzlü birini bekliyordum. sordugum hic bir soruya tam yanıt alamadım. web sitesi incelemekle doktor olunmaz diye ilginc ve küstahca bir yanıtla da haddim bildirilmis oldu. ben sikayetci oldum, dikkate alınır mı bilmiyorum ama biz hastayız zaten. onun bizi anlaması gerekirken, bizim onu anlamamız beklenemez. sizi destekliyorum. zaman yitirmeden yeni bir doktor arayısına girin derim. bence mehtap hanım yada ayşe hanım varmış aynı hastanede... gidip en azından güleryüzlü olduklarını söyleyenler var. ben gitmedim. hiç degılse aynı hastaneden olur, fazla da bölünmüş olmazsınız diye düşünüyorum. tekrar hayırlısı olsun diyorum.

keşke gitmeden önce bu bilgileri edinmiş olsaydım kesinlikle gitmezdim... aceleye geldi...gitmiş ve öğrenmiş oldum... gitmeden önce umarım başkaları araştırır, okur ve dikkate alır... op. dr. nevra topalismailoğlu, dr olmayı başarabilmiş ama insan olmayı, kendisine danışan kişi ile nasıl iletişim kurması gerektiğini öğrenmeyi başaramamış...çok dr görmedim ama gördüklerim arasında mesleğine yakışmayan birisi...hiç bir şekilde tavsiye etmiyorum... kesinlikle gitmeyin...

bende ilk gebeliğimde nevra hn a gittim randevumuza on dk geciktik diye bizi almadı ve onu 30 dk da ben beklemiştim o kadar heyecanla doktora gidiyoruz ve geri çevirliyorsun sanki devlet hastanesi...

eşi hakan bey çok tatlı bir insan arkdaslarr.Bende türkiye hastanesinde nevra hanıma gittim fakat bende pek memnun kalmadım.Aynı sizler gibi internet sitesinde nasıı güleryüzlü sevecen duruyordu yanılmışım dedim.Bir kerede mecburen özelden muaynesine gitcektim,Allahın işi işte o dolu olunca hadi eşiine alayım dedim..
Amannn ne kadar tatlı anlatıyor,sevimli yalnız şimdi gebeyim.Ben hakan Beyi düşünyordum fakat çok pahalı çünkü doğumu flnda türkiye hastanesnde yapsaa bir ton masraf kararsız kaldımm

Ozel okmeydanı hastanesinde doktorum vardı oda aksaray a gitcekmiş taa,orda Osman baturu önerdiler,gideniniz var mı?

slm canım bende kızımda orman beye gidiyordum adını sen yazınca hatırladım çok iyi bir doktor tavsiye ederim ama doğumumda ona gidemedim erken doğum yapmıştım

İyi Günler,

Hayatımda ben hiç bu kadar patavatsız ve karşısındaki insanı ilk kez görüp saygısız üslup izleyen kimse görmedim. Karşısïndakinin hastası olduğunu unutup, eleştirir, irdeler, yapıcı olmayan bir konuşma tarzı var. Tam 40 DK mazeretsiz hastasını bekletip bir de özür dilemeyi bırakın ayarsız konuşuyor. İlk annelik deneyimimi onunla yaşamak beni üzdü. Tıp okumak yetmiyor, hastayı anlayabilmek de hitap da önem arz ediyor. Türkiye Hastanesi çok kaliteli bir hastane ama bu şekilde hastasını keyfince bekletip, gecikeceğinin bilgisini bile vermeyen bir doktoru uyarmalı. Bir de çalışan bayanlara arar mısınız diyorsun şimdi gelir diyorlar. Ne kadar alışıldık bir davranış ise artık. Korkularından 30 dk sonrası aradılar asistanını nerede diye . Sanki hasta yığılmış da kapısına bekletiyor insanları. Asla tavsiye etmem. 9. Ayda sinir hastası olursunuz yoksa hadsiz ve karşısındaki insana saygı duymayan hekimle...

merhaba bayanlar doğumlarınızın üstünden zaman geçmiş ama benim sizin tavsiyelerinize ihtiyacım olacak... türkiye hastanesine gitmeye karar verdim ama dr seçiminde kararsız kaldım nevra iyi diye duymuştum ama burada ki yorumlara bakılırsa kesinlikle gidilmemes,i gereken bir hekim olduğuna kanaat ettim.. sizden ricam hastaneyi tavsiye eder dr önerirmisiniz??

Ben doğum için gitmemiştim, hormon bozukluğum var, internetten araştırmış ve uygun olabilir diye düşünerek gitmiştim. Hastaneye testler için de epey bir ödeme yapmıştım. Doğum için asla düşünmem zira o kadar agresif ve tutarsız birinin takibine ve yaptırdığı doğuma ben güvenemem. Fakat kendi durumumu anlatayım. 2 kez gittim. İlki tanışma, muayene ve istenecek tahliller; ikincisi tahlilleri değerlendirmesi için.. Aradan 4 yıl geçti bugün itibariyle.. Hala onun hastası olanlardan memnunum diyen duymadım, hastaneye o dönem şikayet ettim. Geri döndüler özür falan ama Nevra hanımın düzeldiğini sanmıyorum ben.. Duygusuz, ukala, ben merkezli biri.. Asla ama asla önermiyorum. İstanbuldaysanız gerçekten çok iyi doktorlar var. Maddi durumunuzu bilmiyorum ama mesela Cerrahpaşadan Prof Fahri Öçer'i çok öneriyorlar, insani yönü ve mesleki anlamda.. En azından nasılsa etek dolusu para ödeyeceğim prof gördü beni derim. Anadolu yakasından Yeşim yerçok'u da öneren çok.. Yani başlıktaki doktor dışında aslında kime gitsek fayda görürüz gibi geliyor bana :) Benim takibimi sorarsanız Cerrahpaşa'ya gidiyorum ve hem çok ama çok ucuza takip ediliyorum ve en azından insan muamelesi görüyorum. Geçmiş olsun derim sizlere de...

merhaba bende doktor arayışındayım türkiye hastanesini düşünüyorum ama çok kararsız kaldım bu dönemde gidipte memnun olan varmı merak ediyorum beni bilgilendirirseniz çok sevinirim iyi günler

merhaba bende doktor arayışındayım türkiye hastanesini düşünüyorum ama çok kararsız kaldım bu dönemde gidipte memnun olan varmı merak ediyorum beni bilgilendirirseniz çok sevinirim iyi günler
Merhabalar;
Bende Türkiye hastanesine gitmeye karar verdim , En iyisi Figen hanım diyorlar fakat hamile olduğu için mart sonu gibi sanırım izne ayrılacakmış , ondan dolayı vazgeçtim , Özge hanım varmış 2. olarak onu tavsiye ediyorlar, yarın için randevu aldım bakalım oraya gideceğim.

Merhabalar;
Bende Türkiye hastanesine gitmeye karar verdim , En iyisi Figen hanım diyorlar fakat hamile olduğu için mart sonu gibi sanırım izne ayrılacakmış , ondan dolayı vazgeçtim , Özge hanım varmış 2. olarak onu tavsiye ediyorlar, yarın için randevu aldım bakalım oraya gideceğim.
çok teşekkür ederim gittikten sonra bana da haber verirsen çok sevinirim şimdiden sağol...

merhaba arkadaşlar ;
şubat 2013 te türkiye hastanesinde doğum yaptım .dr um figen hnm dı.kontrollerde oldukça samimi , sıcak ve ilgiliydi fakat doğum esnasında aynı şeyi söyleyemeyeceğim .bi insan bu kadar mı umursamaz olur anlam veremedim bi anda baskası oluvermişti sanki .üstelik sancılrım düzenli değil diye müdahele edip suyumu patlattı ve doğum esnasında ebeler de dahil hiçbiri suratıma bile bakmadı erkenden doğum yaptırıp gitmk istiyorlardı,epiduralli normal doğum yaptım ben ama bana iğneyi 8 cm açılmam olduktan sonra yaptılar hatta söylemesem onu da yapmıyorlardı üstelik bunu önceden konuşmuştuk.tabi ki fazla doz verdiler galiba hiçbişi hissetmedim doğumum da zor geçti bu yüzden bebebğim de ben de nefessiz kaldık oksijen bağladılar vs ,sonuçta geçti gtti ama bence normal doğum korkulacak birşey değil ama kişiye göre değişir tabi keşke epiduralsiz doğursaydım diyorum .odalarına gelince fena değil ama odadaki tuvalet küçücük zorla sığıyosun .bir de ağrılarım olduğunda ağrı kesici istediğimizde hiçbi hemşire ilgilenmedi, sonunda öğlene doğru zorla bi iğne yaptılar .bence hastane zaten pek iyi değil sadece doğum yaptığım için söylemiyorum bebeğim de hastalandığında 2 gün acilinde kaldık hiç memnun kalmadım , öldük mü kaldık mı haberleri olmayacak , çağırıyosun gelmekten bile acizler.yani ben pek öneremeyeceğim açıkçası .ben de eve yakın diye tercih etmiştim bi de iyi diye duymuştum ama ben aynı fikirde değilim.ama şunu söyleyebilirim figen hnm a gidecekseniz eğer normal doğum yanlısı olduğu için tercih edebilirsiniz.

bu arada ben ikinci bebeğime hamileyim ve bu sefer adından heryerde övgüyle bahsedilen bir doktora gidiyorum .özel hizmet hastanesinde dr hakan peker. ilgisinden ve bilgisinden oldukça memnunun.ne zaman arasam acar. acamazsa geri arar.ve doğum hikayelerini okudum memnun olmayan yok gerçekten

figen ezen işler yüzünden bebeğimi kaybettim ardından karşıma geçip kısmet diyebildi sadece.
kendimizi doktorlara emanet ediyoruz canımızdan oluyoruz bir senedir onun yüzünden çok acılar çektim.
asla gitmeyin derim

Hanımlar eğer dr. Olarak türkiye hastanesi nevra hanımı düşünüyorsanız vazgeçin. Kardeşimin eşi onda doğum yaptı memnun kaldı diye hamileliğimin başlangıcında ona gittim. Yaştan dolayı gebeliğin riskli dedi. Her hafta çağırdı beni. 3 kez gitmeye dayanabildim. Bir kez soru sordum gebeliğin riskli zaten doğacağı bile belli değil. Ne soru soruyorsun dedi. Eşim elimi tutmasa dalacaktım.
Kadın bir kez yüzüme bakmadı. Bir kez hoşgeldin nasılsın bir şikayetin var mı demedi. Kardeşimin eşide son muayenede geldi şok oldu. Ben 16. Haftadayım ve halen dr. araştırması yapıyorum.
Bu arada şişli etfal hastenesine gidiyorum. Hastanenin içi ne kadar berbat olsada bir kez benim birkezde oğlumun hayatını ordaki doktorlara borçluyum. Hepsinden Allah razı olsun.

X