Tuvalet Kokusu İçin Neler Yapıyorsunuz?

ah sormayin ayni sorun buaralar benim besimda...
valla evin kanalizasyon sisteminde sorun vardi güya borulari degistirdiler,
benim wc ogün bugündür koku yapiyo...
kullanilmayan biyer vardi ordan geliyomus göya...
yapan firma gelip konntrol etti.
simdi biran önce orayi kapatacaklar, insallah bu hafta ici yaparlar...
allam ne kötü koku,dayanilir gibi degil.
bazen diyom aha bu kokularda bizlerden geliyo deyi töbe töbe:roflol:

ben şu reklamlarda çıkan bantlardan yapıştırdım alaturka tuvalate her sifon çekişimde güzel kokuyo bayağıda gitmiyo bide onu dene belki hafifler

mr muscle reklamlarda çok çıkıyo ben çok memnunum marketlerin hemen hemen hepsinde var dene zamnla kötü koku kalımıyo

bence kanaldan da olabilir sorun borulardan olsa lavaboyu kokladığında burnuna çok keskin şekilde gelir bizimde böyle bi sorunumuz vardı kanal tıkalıymış ordan kaynaklanıyomuş koku eşiniz ne diyo acaba bu konu hakkında merak ettim:) yoksa hiç karışmıyomu:eek:lmaz:

mr muscle reklamlarda çok çıkıyo ben çok memnunum marketlerin hemen hemen hepsinde var dene zamnla kötü koku kalımıyo

önerdiğin bandı bugün aldım canım...ne hoş kokuyormuş öyle...su altında kokusu daha belirginleşiyor....birkaç saat kullanılmayınca tuvalet kokusu çıkmaya başlıyor ...bu nedenle ben her saat başında sifonu çekiyorum....şimdilik iyi ..bakalım nereye kadar devam edecek...yardımların için sağol hayatım...a.s.:asigim:

bence kanaldan da olabilir sorun borulardan olsa lavaboyu kokladığında burnuna çok keskin şekilde gelir bizimde böyle bi sorunumuz vardı kanal tıkalıymış ordan kaynaklanıyomuş koku eşiniz ne diyo acaba bu konu hakkında merak ettim:) yoksa hiç karışmıyomu:eek:lmaz:

canım....eşim de ne yapacağını şaşırdı...ilgilenmez olur mu....apartman yöneticisine bildirdik,kesin bir çözüm bulamadı....yani nereden ve kaynağı nedir bilinse oradan işlemlere başlayacağız zaten...ne güzel siz kurtulmuşsunuz....:gitme:

ben çatı katında oturuyorum aynı sorun bende de vardı. banyo camı ışıklığa bakıyor ama orasıda hem geniş hem aydınlık. caç hep açıktı. geçen hafta duş alırken üşümeyim diye kapattım sonra açmayı unuttum koku kesildi. şu mavi bloklar var. rezervaya atıyorsun onu atmıştım geçen hafta 2 gün sonra bitiverdi. klozetin kenarına asılan katı kokulardan almıştım güzel koku veriyor. şu bantları merak ettim bende. ama canım her saat sifonu çekme boşa su harcama bence. camını kapalı tut ve sprey sık. umarım çözüm bulursun.

ben çatı katında oturuyorum aynı sorun bende de vardı. banyo camı ışıklığa bakıyor ama orasıda hem geniş hem aydınlık. caç hep açıktı. geçen hafta duş alırken üşümeyim diye kapattım sonra açmayı unuttum koku kesildi. şu mavi bloklar var. rezervaya atıyorsun onu atmıştım geçen hafta 2 gün sonra bitiverdi. klozetin kenarına asılan katı kokulardan almıştım güzel koku veriyor. şu bantları merak ettim bende. ama canım her saat sifonu çekme boşa su harcama bence. camını kapalı tut ve sprey sık. umarım çözüm bulursun.

camı açık tutsam da kapalı tutsam da koku aynı koku bitanem....yani pencere dışından gelen bir koku değil...tek bildiğim bu...evde köti kokuya hiç ama hiç dayanamam...bu nedenle su boşa gitse dahi buna razıyım....yapacak tek şey bu....

canım duch diye bi ürün var tuvalet ve banyo koku giderici marketlerde bulabilirsin etkili bir ürün tavsiye ederim

benim lavabomdanda maalesef kötü koku geliyo:sinifsinif:aşırı değil ama yinede eve girişte hissediliyo
bencede boru veye giderde bir sorun var gibiCADIARZU
kötü bir durum biliyorum
özellikle eve misafir geldiğinde çok kötü oluyofisfisfis

ayşecim aşağıda verdiğim linke bir bak, ben bundan kullanıyorum tuvalet ve banyoda lavabodan koku gelmiyor artık birde mutfağa alısam evimde koku kalmayacak diyebiliriz. sadece tuvalet deliğine çözüm bulamadım. banyonun yerdeki gider deliğinede tıpa taktım sadece banyo yaparken açıyoruz. aslında bu mufmatik banyo yer giderleri için de bir parça üretmiş sitede görürsün.

..:: Muffmatik'le Eviniz Koruma Altında ::..

tesisatçılarda, hırdavatçılarda bulabilirsiniz.

ayşecim aşağıda verdiğim linke bir bak, ben bundan kullanıyorum tuvalet ve banyoda lavabodan koku gelmiyor artık birde mutfağa alısam evimde koku kalmayacak diyebiliriz. sadece tuvalet deliğine çözüm bulamadım. banyonun yerdeki gider deliğinede tıpa taktım sadece banyo yaparken açıyoruz. aslında bu mufmatik banyo yer giderleri için de bir parça üretmiş sitede görürsün.

..:: Muffmatik'le Eviniz Koruma Altında ::..

tesisatçılarda, hırdavatçılarda bulabilirsiniz.

canımmmmmm benim....:1hug::asigim: çok harika birşey bu...ilk defa görüyorum...inceledim ve çok beğendim....lavabolar açısından hiçbir sorun kalmayacak sanırım...Şeniz çok ama çok teşekkürler bitanem yaa....çok iyisin....opuyorumnanaktan

selam bende de bir süredir koku var. bugün iyice bir temizledim banyo ve tuvaleti. bir ara benim makine banyodaydı sonra onu kilere aldım. gider boşluğunu kapatmayı unutmuşuz. acba ordanmı diye bir kokladıım. anammmmm o ne koku. hemen kapattım. tüm banyoyu domestosla temizledim. tuvalet fırçasına da banyoya yumuşatıcı koydum. tuvalettekine de yüüzey temizleyici koydum.( tuvalet daha güzel koktu. )her yer mis gibi. bakalım yine koku olacakmı...

benimde yeni başladı ne tuvaletten nede lavobadan bonya yaptığımız yerdeki giderden geliyor acaba lavabo açıcı mı kullansam ki?

benimde herzaman değil ama arada oluyor,paspas yaparken kullardığım kokulu temizliyiciden döküyorum faydası oluyor ama en iyisi üzerini kapatmak galiba.

ben evimde 6 senedir oturuyorum ilk taşındığımdada çok iğrenç bir koku oluşuyordu tuvaletim de ama kireç temizleyiciler ile hallettim tam 2 sene sürdü şimdide arada kireç sökücüyle bol bol yılkıyorum hiç bir koku oluşmuyor

Bıkmıştım artık tuvaletteki gitmeyen kokulardan, çamaşır suyu , kireç sökücü derken taşalrın derzlerin canına okudum ama hafta sonu mr muscle klozet temzileme bantı aldım tuvaletin içine yapıştırıyon zaten çök iyi paketlenmiş elin banta ve tuvalete değmiyor içinde 3 tane var (2,5 tl) tuvalet mis gibi kokuyo evin içine bile bu koku yayılıyo süpermiş :dance:

Bıkmıştım artık tuvaletteki gitmeyen kokulardan, çamaşır suyu , kireç sökücü derken taşalrın derzlerin canına okudum ama hafta sonu mr muscle klozet temzileme bantı aldım tuvaletin içine yapıştırıyon zaten çök iyi paketlenmiş elin banta ve tuvalete değmiyor içinde 3 tane var (2,5 tl) tuvalet mis gibi kokuyo evin içine bile bu koku yayılıyo süpermiş :dance:

kaydirigubbakcemile5

X