Lekeler, Çiller tüyleri azaltmaaa

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

eecc

Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2013
9
0
Tamamen doğal ve etkili tüy azaltma yöntemimi sizinle paylaşıyorum. İhtiyacınız olan malzemeler hem ekonomik hem de kolayca bulunabilir türde. Gelelim tarife…
Malzemeler
* 2 adet limonun suyu
* 1 yemek kaşığı tuz
Hazırlanışı ve Uygulaması
* Bacak ve koltuk altınızdaki tüylerinizi ağda ya da epilasyon aletiyle kökünden alın.
* Limon suyu ve tuzu karıştırıp ağda yaptığınız bölgelere iyice sürün.
* 30 dakika bekledikten sonra ılık suyla durulayın.
Aklınıza takılabilecekler
* İyi sonuç almak istiyorsanız tüylerinizi mutlaka kökünden aldıktan sonra limon ve tuz karışımını sürün. Jilet ya da tüy dökücü kremle alıp sürmek bir işe yaramaz.
* Bu yöntem tüyleri tamamen yok etmiyor ki piyasada bunu sağlayan bir ürün olduğunu sanmıyorum. Tüylerinizin gerçekten çok seyrek ve geç çıkmasını sağlıyor. 2 haftada bir ağda yapıyorsanız bu süre 4 haftaya kadar çıkabiliyor.
* Ağda yaptıktan sonraki ilk 3 gün boyunca limon tuz karışımını sürmeniz gerekiyor.
* Limonun içindeki asit tüy köklerini zayıflatıyor.
* Evet sürdüğünüzde yakıyor ama daha az ağda yapacağınızı ve tüylerinizin zayıflacağını göz önünde bulundurursanız çektiğiniz acıya değiyo

gerçekten yarıyor mu merak ettim doğrusu yüz bölgesi içinde etkili olur mu?

gerçekten yarıyor mu merak ettim doğrusu yüz bölgesi içinde etkili olur mu?

ben bacaklarıma yptım canım ama yıkamadım ben oyle uyudum. 3 gun boyunca ve cidden geç çıktı. sen yapacagın bolgeye gre lımon mıktarını ayarlayabılırsn ama yuzume denemedım ben bilmıyrm o yuzden :KK43:

X