Twetty84 Ameliyat ncesi sonras fotoraflar

:kedi:

aaa imkansız herkesinkini ediyorum cnm ya :) ben sana göndereyim teklif ozaman affettireyim kendimi sevgiler..:kedi:

affettim bilee :KK66: ama baya bir hafta olmuştu dedim acaba bana mı garezi var :KK70: Hem ben senin burnunu biliyordum ama çektiğin birbirinden güzel yeni fotoları da görmek çok istiyordum :) ..fotoğraflar süperrr..sorunsuz,güle güle kullan canım..

canım bende albümünü görmek istiyorum...teklif göndericem kabul edermisin?
ettim canım bakabilirsin :)
affettim bilee :KK66: ama baya bir hafta olmuştu dedim acaba bana mı garezi var :KK70: Hem ben senin burnunu biliyordum ama çektiğin birbirinden güzel yeni fotoları da görmek çok istiyordum :) ..fotoğraflar süperrr..sorunsuz,güle güle kullan canım..
sevindirik oldum canımm Şeniz çok naziksinnnopuyorumnanaktan
twetty bende sana arkadaşlık yollamıştım unuttun sanırım görmek isterim fotonu

kabul ettim cnm bakabilirsin sevgilerropuyorumnanaktan

twetyyyyyyyyyyyy kızzzzzz göremedin fotolarını çatlacağım vallaaaaaaaaaaaa.

twetty84 canım harika olmussun çok beğendim arkadaşlara katılıyorum bu renk dahada çok yakısmıs tam lolita gibi olmuşsun çok tatlısın..

twetty84 canım harika olmussun çok beğendim arkadaşlara katılıyorum bu renk dahada çok yakısmıs tam lolita gibi olmuşsun çok tatlısın..

ayyy çok şekersin hayatım yaa bu güzel iltifatın için çok teşekkür ederim güzell bakan güzel görür tatlım çok sağol :kedi:

merhaba

burnunuz çok hoş olmuş, kimbilir bilmediğimiz ne iyi doktorlar var...
teşekkürler canım ama doktorumu hiç övmüyorum ve önermiyorumda bir burnu ilk ameliyatta yapamayıp revizyona bırakan bir doktor iyi bir doktor değildir ..
perfectoo bende istiorm yaaa ühü

daha güzeli senin olsun hayatım opuyorumnanaktan

X