Twetty84 Ameliyat ncesi sonras fotoraflar

cooook guzel !
baskabi yerde yazmistim bazi brunlari yuze gitmeyecek sekilde kcuucuk yada cook kalkik filan yapiyorlar diye, TAM tamm hic ameliyat olmusabenzemiyor! yuzunecok cok uyumlu !! senide degistirmeden burnunu guzellestirmis, Insallah benimde oyle olur ! inan cok begendiklerimin arasinda yer aldin :KK70:

bi sorum olacakti yanliz: acik teknik mi yoksa kapali teknikle mi ameliyat oldun? birde kavisli olsun mi olmasinmi diye soylediginde doktor yaptimi?

çoook teşekkürler maniac'cım yorumların için çok mutlu oldum beğendiğine inan.. Çevremdekiler yüzümün hiç değişmediğini söylüyor gerçekten bu konuda çok haklısn..İnş seninkide çok güzel olur bizde sana güzel yorumlar yaparız canım..

açık teknikle oldu canım ama dikiş içten, ben tasarım falan yaptırmadım sadece isteğimi belirttim doktoruma ..doktorum resmimi çekti ve üzerinde çalışacağını söyledi, ben çok kavisin doğal durmadığını düşünüyorum bunu da söyledim doktoruma oda yüzüme uygun bir burun yapmış saolsun :1hug:

benim eski, burumla aynı sayılır neler hissettiğini çok iii anlıyorm şekerim ...cok geçmiş olsun CANIM .. GÜZEL bir burun mutlu bir arkadaş daha süperrr =)darısı olamk isteyen herkesin başına =)

çok saol canımcım benim burnumda ilerleyen zamanlarda seninki kadar güzel olur inş..a.s.

twetty84 çok geçmiş olsun canım,fotolardan gayet iyi olduğu hatta olacağı belli burnunun,inşallah sorunsuz bi iyileşme süreci geçirirsin cnm

çok saol canım , senin fotoların ameliyat öncesi bana çok yardımcı olmuştu canım sitede beğendiğim en güzel burunlardan biri seninki gerçekten bende sana çok teşekkür ederim yardımların için..

güzelim ameliyat ne kadar tuttu bende merak ediyorum. bir de ameliyat sonra morluklar ve kandan korktum :1shok:
ama sonrası güzel olmuş yakışmış. bir de önden foto koyarsan önden duruşu da doalmı görülebilir.
geçmiş olsun dileklerimle canım güle güle kullan.

sevgili loosergirl şuan , burnu yanaklara bağlayan kısımlar acayip şiş durumda ve hoş durmuyor önden bakınca onu belirteyim , bir aylık olsun tekrar foto koyucam ..

ya çok güzel olmuş sana bişey sormak istiyorum benim amaliyat günüm yaklaşıyo haziranda olucam amaliyat sonrası acıyo burnun bide gözler filan şişiyo mu cevaplarsan sevinirim canım

canım koyduğum bir fotoğrafta görmüş olman lazım (2.gün fotoğrafı ) dudaklarım ve yüzüm çok şişti benim ayrıca göz altlarım ve üstü çok morardı ama hepsi geçiyor sonunda ,ağrım hiç olmadı..

geçmiş olsun canım
çok doğal duruyo burnun çok beğendim
:nazar::nazar::nazar:

canım koyduğum bir fotoğrafta görmüş olman lazım (2.gün fotoğrafı ) dudaklarım ve yüzüm çok şişti benim ayrıca göz altlarım ve üstü çok morardı ama hepsi geçiyor sonunda ,ağrım hiç olmadı..

saol canım benim 1 aylık vaktim var amaliyat olduktan sonra sonra dersaneye başlıcam morluklar ozaman kadar inmiş olurmu

ouwwwww çokk güzel burunmu görüyorum nee:) hiçde bellı değil çok doğal olmuş güle güle kullan canım .hemen alıştınmı yenı halıne ben bugun kendıme baktım aynada atel açıldıkdan sonra :) alışması kolay olmucak gıbı duruodu

X