Üç aydır adetim gecikiyor ve kanamam azaldı

Merve Aydemir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2023
32
1
23
Hanımlar merhaba. 22 yaşındayım yaklaşık bir buçuk yıldır evliyim. İki aydır çocuk istiyoruz ve deniyoruz. Benim ilk kez temmuzda adetim bir hafta gecikti ve sonunda da aşırı ağrılı oldu. Sonraki ay yine gecikti ve kanamam çok az geldi. Normalde 8 gün sürer ikinci günden çok olurdu en az üç paket ped bitirirdim. Geçen ay yine normal oldu ama bu ay yine 5 gün gecikti. Altıncı gün adet oldum ama 4 gün sadece kahverengi akıntı sonra da iki ped bile doldurmayacak kadar az oldu. Böyle bir şey yaşayan var mı aranızda? İlk gecikmeden sonra doktora gittim fakat kan idrar temiz çıktı ultrasonda da sorun yoktu. Evlilik sonrası normal mi acaba herhangi bir doğum kontrol ilacı vs. de kullanmadım hiç. Tekrar doktora gideceğim ama korkuyorum. Bir de ilk kez iki aydır kasıklarımda batma oluyor hiç böyle olmazdı belim falan çok ağrıyor. İlk kez böyle adet belirtileri yaşıyorum. Dört gündür başım ağrıyor hiç geçmiyor.

Allah gönlünüze göre versin.
Doktor olumsuz bir şey dememiş .
Tahlil test te temiz çıktığına göre.
ins yakında iyi bi sonuç alırsınız.
Duam sizinle..

Merhaba canım sonucun ne oldu. Benim de geçen ay 9 gün gecikti bu ay yine 5 gün gecikti. İlk defa böyle

Merhaba canım sonucun ne oldu. Benim de geçen ay 9 gün gecikti bu ay yine 5 gün gecikti. İlk defa böyle oluyor
Henüz bir şey çıkmadı doktora gitmedim bu şekilde önce kahverengi sonra az az koyu kırmızı sonra tekrar kahverengiye döndü on gün sürdü. Benim de ilk kez bu şekilde oldu. Bitince erken gebelik testi yaptım negatifti ama dün de çok belim ağrıdı ayakta duramadım ve iki gündür de mide yanması çekiyorum ara ara. Değişik şeyler oluyor ama bakalım hayırlısı.

X