Ücretsiz izin

elitt555

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2023
16
1
24
ÜCRETSİZ İZİN HAKKINDA BİRSEY DANIŞACAKTIM şimdi benim mayıs 13 te doğum iznim bitiyor sözleşmeliyim kamu da sağlıkçı olarak çalışıyorum ücretsiz izin almak istiyorum 6 ay kadar
1. Soru: Nasıl alacağım önce işe başlamam mı gerekiyor
2. Soru: Diyelim ki 3 ay kullandım sonra bozdurabiliyor muyum örneğin Ağustos ayında tekrar işe dönmek istedim ne yapmam lazım

ÜCRETSİZ İZİN HAKKINDA BİRSEY DANIŞACAKTIM şimdi benim mayıs 13 te doğum iznim bitiyor sözleşmeliyim kamu da sağlıkçı olarak çalışıyorum ücretsiz izin almak istiyorum 6 ay kadar
1. Soru: Nasıl alacağım önce işe başlamam mı gerekiyor
2. Soru: Diyelim ki 3 ay kullandım sonra bozdurabiliyor muyum örneğin Ağustos ayında tekrar işe dönmek istedim ne yapmam lazım
Bulunduğunuz ilin il sağlık müdürlüğünü arayarak bilgi alabilirsiniz.

Baslangic yapmadan izin alabilirsiniz. Ama izin almak icin personel islerine gidip dilekce vermeniz lazim.
Istediginuz zaman izninizi bozdurup ise baslayabilirsiniz

Ben öğretmenim okula doğum belgesi verdim ve dilekçe yazdım onlar ilçe milli eğitime gönderdi memurlar maaşı 1 ay önceden aldığı için izne çıkacağınız tarih 14ü olması gerekiyor son gün yapmayın işlemleri silsile yoluyla ilerliyor siz bulunduğunuz kuruma dilekçe verin gerisini onlar halleder

X