Ücretsiz Tüp Bebek İlaç Paylaşım Alanı

Merhaba istanbul ici elinde gonalF 300 (3 kutu)
Tarlusal 5 mg (2 kutu) ve femara 2,5 olan varmi Bana yardımci ola bilecek. Şimdiden cok teşekkür ederim

Merhaba istanbul ici elinde GONAL-F 300 (3 kutu gerekiyor) ve FEMARA 2,5 mg ( 2 kutu ) elinde olan varmi bana yardımci olabilecek ? Şimdiden teşekkur ederim ♥️

Merhaba elimde son tedavimizden kalan ve skt sı ağustos 2024 olan 3 kutu cetrotide iğne bulunmaktadır. İhtiyacı olan bir arkadaşımıza vermek isterim. İlaçlar Ankarada annemin evindedir bu ilden birisine vermek istiyorum🙏
Merhaba ankaradayim ben alabilirim çokta sevinirim ☺️

Merhaba elimde son tedavimizden kalan ve skt sı ağustos 2024 olan 3 kutu cetrotide iğne bulunmaktadır. İhtiyacı olan bir arkadaşımıza vermek isterim. İlaçlar Ankarada annemin evindedir bu ilden birisine vermek istiyorum🙏
Merhaba ankaradayim ben alabilirim çokta sevinirim

Merhabalar. Bu yolda emek veren herkesin kucaklari bebeklerle dolsun amiinn🤲🏻🤲🏻🤲🏻 (Bende sağlıkla kucağıma alabilirim bebeğimi aminnn🤲🏻🤲🏻🤲🏻 )Elimde 1 tüm paket açılmamış estrofem birde içinde 7-8 tane kalmış estrofem var. İkisininde adana içinde elden teslim şeklinde bı arkadaşıma verebilirim (ayrıca 15 tablet kadar da folidays da mevcut onu da ekleyebilirim)♥️🌿🎈

gerçekten de öyle ben 4 tüp bebeğimi de ünv hastanesinde yaptırdım ama olmadı şimdi ilk defa özele başlıyorum 100 bini gözden çıkardım maalesef...ilaçlara rapor çıkardık ama gonalfin 1 kutusunu vermedi devlet :KK43: öyle belki bulurum diyorum herkes işte çok zorda bu yol maddi manevi sıkıntılı ALLAH hepimizin yardımcısı olsun inşallah amin
İlaçlara rapor nasıl çıkarılıyor acaba. Bu ay tüp bebek tedavisine başlayacağım bilgim yok maalesef yardımcı olursanız sevinirim.

X