Ufuk askeroğlu-Yorumlar

Canım selam 💋
Bella eyes ameliyatını nasıl yapıyor Ufuk bey? Saçlı deriden kesi yaparak deriyi yukarı mı çekiyor? Farklı bir işlem mi?
Ne kadar zaman sonra gözleri eski haline geri döndü, merak ettim 🤔
Evet aynen sacin icinden Kesi yapmisti, ilk yapildiginda gozleri o kadar cekiktiki ,arkadasim cinlilere benziyorum insallah biraz duzelir demisti.Bir kac ay sonra cekiklik gitti ve 1 yilda kaslar yine dustu eski halinde dondu.Fotolarina bakinca zaten.belli oluyor yinede tam eskisi gibi degil azda olsa kaslar yine yukarda ama o agrilara degmez diyor,hani uzun.omurlu olsa neyse ve 2500€gibi bir fiyat

Evet aynen sacin icinden Kesi yapmisti, ilk yapildiginda gozleri o kadar cekiktiki ,arkadasim cinlilere benziyorum insallah biraz duzelir demisti.Bir kac ay sonra cekiklik gitti ve 1 yilda kaslar yine dustu eski halinde dondu.Fotolarina bakinca zaten.belli oluyor yinede tam eskisi gibi degil azda olsa kaslar yine yukarda ama o agrilara degmez diyor,hani uzun.omurlu olsa neyse ve 2500€gibi bir fiyat
Allah Allah, benimde saçlı deriden kesi yapılarak yapılmıştı. Deri altı göze kadar açıldı, iyice gerildi ve dikiş atıldı. Halen daha kaşlarım ve gözlerim yukarıya doğru çekik. Neden öyle olmuş arkadaşında acana, yinede teknikte bir farklılık var bence 🤔
O paraya yüz germe de yapılıyor Bee, iyi paraymış 😎

Allah Allah, benimde saçlı deriden kesi yapılarak yapılmıştı. Deri altı göze kadar açıldı, iyice gerildi ve dikiş atıldı. Halen daha kaşlarım ve gözlerim yukarıya doğru çekik. Neden öyle olmuş arkadaşında acana, yinede teknikte bir farklılık var bence 🤔
Sana ozelden fotolarini atarim birara canim.bakarsin

Ufuk Askeroglu'na bişektomi oldum. Ameliyata girmeden son derece cıvık bir espiri yaptı yaşlanmışsınız tadında (36 yaşında bir kadına) sonra o anda göz altı çöküklüğünüz var onu ya yapalım mı dedi istemedim. Ameliyat oldum, çıktım ne kontrole geldi ne arayıp soran var iyi misiniz diye. Bayağı bildiginiz hastane uyandım ve tek başıma çıktım gittim. Ölsem kalsam en son doktorumun haberi olurdu sanırım...
Ne yazıkki bende öle bir hata yaptım ve yüzüm çöktü adamın umrunda bile değil nasıl doktor bu .para için yaşıyorsa keşke doktordeğilde başka meslek seçseymiş bu kadar ah almazmış ,

Ufuk askeroğluna yaptıran bin pişman. Ameliyattan sonra suratına bile bakmıyor. Kontrole gelmiyor.Ölüyor olsan haberi yok ulaşamıyorsun.sizinle daha iyi ilgilenecek doktor bulun.o kadar para veriyorsunuz boşa gitmesin
Şu hayattaki en büyük pişmanlığım o tüccara bişektomi yaptırmak doktor demiyorum

Ben 3 yil once ufuk beye botox yaptirdim,bir Kasim digerinden daha yukarda kaldi aylarca ama dert etmedim biliyorum ki duzelicekti.
Arkadasim bella eyes yaptirdi ilk bir kac ay gozleri cok guzel cekik ve kaslar yukardaydi, ama suan tamamen eskiye donmus durumda.Ayni anda birkac hastayi birden muayene ediyor,o yuzden hastalariyla cok ilgili degil,malesef drluk ticarete donusmus durumda
Sizinki en azından botoks geçici bir işlem ben ameliyattan önce çökük yanak istemiyorum öle bir risk var mı dememe rağmen ameliyatı yaptı ve 2 yıl sonra yanağım çöktü , dolgularla mezoterapilerle zor toparladım . Allaha havale ettim ben inanıyorum bi
Şekilde cezasını çekecek🙏🏻

O zaten tamamen kandırmaca zaten bella eyes yaptığı insanlar yazık şaşımsı olmuş bence:KK43: banada yazık yanağım çöktü bu doktor yüzünden:KK43:

O zaten tamamen kandırmaca zaten bella eyes yaptığı insanlar yazık şaşımsı olmuş bence:KK43: banada yazık yanağım çöktü bu doktor yüzünden:KK43:

İnsana değer vermeyen bir doktor ,yanlış meslek seçimi olmuş keşke tüccar falan olsaymış, doktorluk unvanına en yakışmayan insan tarzı, yazık edersiniz asla önermem , şikayet vara doktor bile yazmış ben böle bir muayene görmedim diye , önce insan olmayı öğrensinler ,Yazık , alişan rezil etti ama iyi oldu, umarım utanmaları vardır

Ben 3 yil once ufuk beye botox yaptirdim,bir Kasim digerinden daha yukarda kaldi aylarca ama dert etmedim biliyorum ki duzelicekti.
Arkadasim bella eyes yaptirdi ilk bir kac ay gozleri cok guzel cekik ve kaslar yukardaydi, ama suan tamamen eskiye donmus durumda.Ayni anda birkac hastayi birden muayene ediyor,o yuzden hastalariyla cok ilgili degil,malesef drluk ticarete donusmus durumda
Merhaba, arkadasinin durumu suan nasil? Bende oldum ameliyat fakat memnun degil, gozlerim dussede giden param olsa sadece diye yakiniyorum...

Instagramda bazi unlulerde bu kisiye bella eyes yaptirmis. Bu nasil is anlamiyorum.

hangi doktorda yaptirdiniz

Ben burda yazılanları gördüm inanamadım. Ben ufuk beye botoks yaptırıyorum ve çok memnunum. Üstelik sürekli yaptırıyorum bir kerelik değil. Ve gayet ilgili bi doktor kapıdan girdiğinizde bile resmen el üstünde tutuluyosunuz girişteki kızlar gayet alakalı. Asistanı da çok ilgili ve sürekli sorularımı yanıtlıyor geri dönüş yapıyor. Arkadaşım göğüslerine slikon yaptırdı oda gayet memnun bayada güzel oldu iyileşme sürecindede kızın muayneleri vs ilgilendiler. Kötü yorum yapmak için yapmayın bence arkadaslar.
Sadece bunu yazmak için üye olan biri yazmış ve bir daha uğramamış.
Dikkat.....

Selamlar , Burada yazılan olumsuz yorumların aksine Ufuk bey in gayet ilgili ve işinde iyi bir doktor olduğunu düşünüyorum 😇kendisine Ağustos ayında meme protezi yaptırdım tüm dolgu ve botoxlarımı da kendisine yaptıran biri olarak yapılan tüm işlemlerden son derece memnunum 4. Ayımda göğüslerim tamamen doğal bi görüntüye ulaştı yaralarımla izlerimla ağrılarımla tüm süreçte kendisini ve ekibini sıkça rahatsız ettim çok ilgili davrandılar🙏🏼 izlerim nerdeyse yok şu an zaten çok küçük bi kesi açıp yaptı ameliyatımı. Birçok eski doktordan çok daha tecrübeli ve işinde çok iyi bir doktor Ufuk hocam gözünüz kapalı güvenip işlem yaptırabilirsiniz Burdan tekrar teşekkür ediyorum ellerinize sağlık hocam 😇
Bu üye de buradaki şikayetleri aklamak için gelmiş üye olmuş yazmış kaçmış bir kaç gün sonra.
.......... Dikkat......

Ben de Ufuk Bey'e dolgu ve botoks yaptırdım. Çok memnun kaldım. Genelde bende botoks zor tutar. Son 10 yıldır ilk kez 2. ve hatta 3. rötüşa gitmediğim tek doktor kendisi oldu. Dolguda da çok başarılı buldum. Daha önce gözaltı dolgusu yaptırmıştım, mosmor olmuştu suratım. Üstelik de şişler inince engeleber kaldığı için çözdürmek zorunda kalmıştım. İki kez farklı kliniklerde aynı durumu yaşadım. Ufuk Bey hiç morarma olmadan iki dk.da gözaltlarımı doldurdu. Bir iki yere daha rötüş yaptı. Dünyadan haberi olmayan, ne saçımı ne kıyafetimi fark eden, iltifat huyu hiç olmayan eşim bile ne kadar gençleşleşmişsin diye hemen anladı olumlu bir gelişme olduğunu.

İlgili kısmına gelince biraz mesafeli biri, çok laf cambazlığı yapmıyor ama işi güzel. Hastaya bilgi verme kısmını girişteki asistanlar hallediyor. Onlar da gayet güleryüzlü. Ben çok memnun kaldım gerçekten, yüz germe düşünüyorum. Ufuk Bey de aklımdaki ilk seçeneklerden biri.

X