ultrasonda bebeginin cinsiyetini ogrenip baska cins bebek doguran varmi

suna bak yaaaa isini bilmeyen doktorlar cokkk var desenize :) olan annelere oluyo evlat evlattir ama kotu birsey bence ..erkek beklerken kiz yada kiz beklerken erkek bbebek dogurmakk birde okadar masraffff

Ben şahsen erkekte olsa kız da olsa herşeyi yeşil,sarı,turuncu almayı düşünüyorum.Allah yüzünü görmeyi nasip etsin inşallah sapasağlam sağlıklı eli yüzü düzgün olsun.:)

kizlar banada 17 haftalikken pipisinin resmini vermislerdi simdi ben 35 haftaligim ve kizim olacagini bugun net bicimde ogrendim soktayimmmm ama mutluyum :KK70:

Slm. Ben 14+5 haftalık hamileyim. Bu haftalarda Dr. u cinsiyet tahmini yapan var mı acaba?

ben de ikinciye hamileyim. bi oğlum var. bu da oğlanmış. şu an 19 haftalık. acaba diyorum doktor yanılmış olamaz mı. yanılsa ne güzel olur. bi oğlan bi kız süper olurdu. öte yandan bu da oğlan olursa ne diyeyim. sağlıklı olsun yeter.

Slm. Ben 14+5 haftalık hamileyim. Bu haftalarda Dr. u cinsiyet tahmini yapan var mı acaba?

benim ilkinde doktor 13 haftalıkken muhtemelen erkek demişti ve oğlum oldu. bu hamileliğimde de doktorum 13 haftalıkken muhtemelen erkek dedi. 18 haftalıkken de erkek dedi. bakalım artık. doğunca görücez.

bende ikinciyi bekliyorum.şimdi 20 haftalık.17 haftalıkken kız dedi doktor.ilki de kız olduğu için erkek olsa çok sevinecektim.kız hissetmeme rağmen yanılma olmasını çok istiyor gönlüm rabbim biliyo ya.hatta son aylarda gidicem artık dedim ama bi yandan emin olmak için tekrar gitsem mi diyorum

benim komşum hamile ve ilk cinsiyetine kız demişlerdi ama 4boyutlu ultrasonlu başka bi doktora gitmiş o erkek demiş şu an şaşkınlar ne olucagı belli değil ama bence böylede çok heyecanlı olur düşünsenize dogdugunda sürpriz olacak..

ya bende de olabilirmi yanılma kızlar.erken mi ki acaba 16 hafta sonunda cinsiyet

ben bunu bilir bunu söylerim, dağınık kilo alırsanız yanı karnınız genişse kız ama sadece karnınız büyürse erkek,hiç yanılmamışımdır,aynada şeklinize bakarakta kendiniz anlayabilirsiniz

Yok canım ona bende inanmıyorum.Sipsivri bir karnım kızım hep dik ve sağ tarafta duruyor.Sola geçmiyor yanlarımda bomboş.Arkadanda almadım.Gören erkekmi diye soruyor ama kız deyince aaaa deyip şaşırıyorlar.Artık karın olayıda sağ sol olayıda tutmuyor.Allah biliyor herşeyi.Sağlıkla doğsunlarda inş. kız erkek önemli değil...

ama bi yandan doğru gibi,ben kızımda da denildiği gibi baya dağınık kilo aldım .buna hamile kalınca da hemen genişledim ve kız ıolacağını hisettim.yalnız ikisi de sağ tarafımda oynadı ve yan tarafları boş karnımın dediğin gibi ve karnım sivri.bulantılarım nerdeyse dokuz ay sürmüştü bunda hiç kusmadım bile ilk bir iki ay çok hafif bulantım oldu o kadar.ilkinde 4.aydan sonra yanma midemde olmuştu bunda yok hiç.bunu dahayukarda taşıyorum hemde

ya bende de olabilirmi yanılma kızlar.erken mi ki acaba 16 hafta sonunda cinsiyet

hep oğlan olacak diye bekledim ama kız dedi dr. 16. hafta ileri bir hafta ama kafana taktıysan başka dra git. oda kız derse beklemezsin artık sürpriz

ben hala ultrasona girdiğimde sanki dr sizin oğlandı değil mi diyecek gibi geliyor.
dr sanki biliyormuş gibi
her seferinde
eveeeeet bakıyoruz kız evet kesin kız %100 kız deyip duruyor demekki ikna olmamış görünüyorum adam ısrarla hala evet kesin kız %100 diyor ya 8 aylık olmuşum ve kız dediği günden beri tepki vermedim. ben alıştım kız fikrine dr hala ikna etme derdinde iyide ikna olalı yıl oldu.

neticede 16. haftada uygun bir duruş usta bir göz yanılmadan anlıyor :)

mrb arkadaşlar benimde 3 kızım var 4. hamileyim kazayla oldu inş erkektir dedim ama buda kız her gittiğimde soruyorum dr.a hepsindede kız dediler hergün dua ediyorum bi oğlumun olmasını çok istiyorum ama 5. kez doğum yapamam inş yanılmışlardır keşke bizimde yanılmış olsalar Allah haırlısını versin ama müthiş erkek bebek özlemi çekiyorum 3 meleğim var bi tanede oğluşum olsun Allahım herkesin gönüle göre hayırlı evlatlar ver amin

hep oğlan olacak diye bekledim ama kız dedi dr. 16. hafta ileri bir hafta ama kafana taktıysan başka dra git. oda kız derse beklemezsin artık sürpriz

ben hala ultrasona girdiğimde sanki dr sizin oğlandı değil mi diyecek gibi geliyor.
dr sanki biliyormuş gibi
her seferinde
eveeeeet bakıyoruz kız evet kesin kız %100 kız deyip duruyor demekki ikna olmamış görünüyorum adam ısrarla hala evet kesin kız %100 diyor ya 8 aylık olmuşum ve kız dediği günden beri tepki vermedim. ben alıştım kız fikrine dr hala ikna etme derdinde iyide ikna olalı yıl oldu.

neticede 16. haftada uygun bir duruş usta bir göz yanılmadan anlıyor :)
canım ya :)))) bendede aynı durum söz konusu. bi kızım var ve şimdikide kız ama 32. haftamın içinde olmama rağmen belki erkektir diye %1 ihtimal düşünüyorum hep. Her gittiğimde bu sefer erkek diycekmiş gibi geliyor ama hep kız diyor doktorlar :))) İki kızımın olmasıda çok güzel ama ben üçüncüyü hiç düşünmediğim için içimden hep birde oğlum olsaydı diyorum hep.

ewet kızlar benımde 3 tane kızım var 4. cok cok erkek ıstıyoorummmmmmmmm rahımecım senı cok ıyı anlıyom tatlım ınssssssss oglun olur ınssss cnm dua et

Bende 2. bebeğime hamileyim.Bir oğlum var.13. haftada ultrasona girdim,kıza benziyor dedi.ıyice bakıp %90 kız bu dedi. Sonradan değişir mi dedim, %10 luk bir pay bırakıyorum,bazı erkek çocukların pipisi çok küçük oluyor,onlarda yanılma payımız olabiliyor dedi. Sevindik tabiki ama bende kendimi çok hazırlamak istemiyorum,nolur nolmaz,çok erken bi haftada tahmin yürüttü dr.Bi dahakinde ne diyecek çok merak ediyorum,bir an önce randevu tarihimiz gelsin istiyorum:)

benimde başıma geldi arkadaşlar gebeliğimin 14.haftasında gittiğim kontrolde doktorum bana bebeğimin erkek olduğunu söyledi..daha sonra doktorum rahatsızlandığı için başka doktor tercih etmek zorunda kaldım..ve yeni doktorumda ki ilk kontrolümüzde kızımız olacağını öğrendik :) hala değişmedi prensesim geliyor.ama yinede hastane takımı hariç her şeyini ara renklerden alıyoruz..ne de olsa ultrason bu,hiç bir şey kesin değildir :):):):)Allah bilir....

Gectigimiz yaz bir arkadasima doktorlar son ana kadar oglun olacak dediler. Kiz oldu. Tum sulale şok oldu sevindiler tabi yinede. Simdi alinmis mavililer icinde buyuyor Allah saglik versin.

Gectigimiz yaz bir arkadasima doktorlar son ana kadar oglun olacak dediler. Kiz oldu. Tum sulale şok oldu sevindiler tabi yinede. Simdi alinmis mavililer icinde buyuyor Allah saglik versin.

13. Haftamın başında %98-99 kız dedi doktor ama 16. Haftamın başında da %100 erkek dedi, acaip dumur oldum, kendimi kıza hazırlamıştım hep... Yine de güvenemiyorum artık, birkaç hafta sonra detaylı ultrasona gittiğimde emin olabilicem herhalde...

ben 4 buçuk aylık hamileyken kız dediler alışverişler elbiseler aldık 6. ayda gittik erkek dediler şok olduk eşimle büyük ultrasyona girdim erkek çıktı.

X