Bisküvi - Kurabiye Tarifi Un Kurabiyesi-Dr.Oetker Pudra Şekeri Sponsorluğunda

Kim dağıtıyo kardeşim bu tarifleri koskoca nevresteye kim un kurabiyesi verdi :rolleyes:
Sahipsiz tariflere kıyamıyorum:cry:
İlk gün herkes alana kadar bekliyorum sonra benimde tarifimi bildirdiğim bir arkadaş var ona bildiriyorum:KK70:
Aslında izmir bombası vardı elimde😁O sıra biri tarif isteyince o bombayı bırakıp dinamiti elime aldım:KK70:
Koskoca Nevreste derken:KK70:

Sahipsiz tariflere kıyamıyorum:cry:
İlk gün herkes alana kadar bekliyorum sonra benimde tarifimi bildirdiğim bir arkadaş var ona bildiriyorum:KK70:
Aslında izmir bombası vardı elimde😁O sıra biri tarif isteyince o bombayı bırakıp dinamiti elime aldım:KK70:
Koskoca Nevreste derken:KK70:
Ne bilim un kurabiyesi düz geldi diyerekten didim 🤣 Ya hiç bakmamışım yemek bölümüne ben de dün uydurmasyon kurabiye yaptım mısır unlu tarçınlı foto çekeydim katılırdım. Binbeşyüzyılda bir yapmışken 🤣
Ama sunumlar arşı da geçmiş o kısım fenaaa

Ne bilim un kurabiyesi düz geldi diyerekten didim 🤣 Ya hiç bakmamışım yemek bölümüne ben de dün uydurmasyon kurabiye yaptım mısır unlu tarçınlı foto çekeydim katılırdım. Binbeşyüzyılda bir yapmışken 🤣
Ama sunumlar arşı da geçmiş o kısım fenaaa
Aynen ya bana starbucks, cocostar,izmir bombası, şeftali kurabiye hatta en bombası elmalı kurabiye falan yok :63: :eek:
Hep dandik tarifler😏
Keşke yapsaydın🤷🏻‍♀️Eylül geldi bizi komple unuttun😄😁
Evet sunumlarda starız:21::nazar::nazar::nazar:

X