Unutma Beni - Fox Tv

nerminde dedektifyle konuşuyordu telefonda dedektif takibi bırakmış çünkü parası yatmamış parasını yatırcakmış adam tekrar takibe başlıycak

haydaaa desene kervanlı ailesinin sonu yaklaştıı :KK70: nere gidio kii bu kadar paraa hemen soyliiim rauf yeni ev aldı ya onu taksitlerine gidiodurr :roflol::roflol::roflol:

Ben artık izlemiyorum yorumlardan takip ediyorum daha iyi böyle :icecream:

ya ben izlicem ama nalet olsun okulum var :mafoldumben

selçuğun gelmesi iyi oldu, selçuğun karısını sevdiğine inanmıodum zaten bence o yine nazlıya dönecek. Nazlının da kimsesi yok, meral de nanayı alcak ay hiç sevmiom o kadını salak mıdır saf mıdır ben anlamadım, kocan aldatmış işte seni hem de nazlıyı sevio daha ne diye peşinden gidersin be kadın, hem niye raufun oyununa gelip parasını kabul ettin? Hani sen pek bir insan evladıydın? Hani herşeyi ilkaya anlatacaktın hee nooollduu bırak yaa bunların dilinde müslümanlık, icraatta bişi yok :dilcikar:

ıyy bebeğin aliden olmadığını öğrendiklerinden adoşun yüzünü görmek isterdim :jeyyar:

nazlı ilkay ile alinin evinde saklanıyor ali nin haberi yok tabi ilkayı bebeğini getirmesi için ikna emeye çalışıyor....

saol yafrucum yaa bitanemsinn :) yazık bu nazlıya ama yaa vala pek bi üzülüom ciiden :gitme: yarını iple çekiom yihuu yarın izleyebilicemm selçuğu ben de karizma buluom buarada zemuszemus

saol yafrucum yaa bitanemsinn :) yazık bu nazlıya ama yaa vala pek bi üzülüom ciiden :gitme: yarını iple çekiom yihuu yarın izleyebilicemm selçuğu ben de karizma buluom buarada zemuszemus

ama kandırıyor ilkayı içki şişesine çay doldurdu içki içmiyorum diye kandırıyr ilkayı içkiyi döküyormuş gibi yapıyor...aslında yazık kızından uzak...ali de safım kendi kızı sanıyor...ipek ne annesinin yanında nede babasının yanında

ama kandırıyor ilkayı içki şişesine çay doldurdu içki içmiyorum diye kandırıyr ilkayı içkiyi döküyormuş gibi yapıyor...aslında yazık kızından uzak...ali de safım kendi kızı sanıyor...ipek ne annesinin yanında nede babasının yanında

kız dur bi hele anlamadım hala alkol mu alıoo bu nazlı höhh cidden mi yaw :S bu arada levente kocam adam dioduk 1985 doğumlu çıktı :KK70: o nerde sahii görünüo mu ortada, bir de nazanı gösterdiler mi o napıo

kız dur bi hele anlamadım hala alkol mu alıoo bu nazlı höhh cidden mi yaw :S bu arada levente kocam adam dioduk 1985 doğumlu çıktı :KK70: o nerde sahii görünüo mu ortada, bir de nazanı gösterdiler mi o napıo

bugün içti sanırım şişe boşalınca çayla doldurdu ilkayı kandırdı içmiyorum diye...evet levent 1985

bugün içti sanırım şişe boşalınca çayla doldurdu ilkayı kandırdı içmiyorum diye...evet levent 1985

eywahlar olsun bu nazlı baya bağımlı demek ki tuh :S iişallah en kısa zamanda toparlanır... Levent asuya asılıodu nası gidio pekii, ya bu yavuzla asumannn tekrar birlkte olması gerekmio mu normalde niye hala tuğçeyle bozulmadı ki araları :umursamaz:

merhaba.ben kızım yüzünden fazla izleyemiyorumda ali dna testi yaptırmıştı sonuc neydi.ali çok ilgilenince çocukla bende ondan olduğunu zannetmiştim.

kimse cevap yazmak istemiyor galiba.size iyi muhabbetler.kendinize iyi bakın mutlu kalın

kimse cevap yazmak istemiyor galiba.size iyi muhabbetler.kendinize iyi bakın mutlu kalın

olur mu ole şey suzancım şmdi gördüm mesajını şutarafagitti

şimdi ali dna testi yaptrdu kendi isteiği klinikte ama hesaba katmadığı bişi vardı rauf, dnayla rauf oynamış yani çocuk selçuktan ama nazlı da dahil kimse bilmio bunu :çok üzgünüm:

berrazeynep yorumlarına bayılıyorum çok tatlısınopuyorumnanaktan

olur mu ole şey suzancım şmdi gördüm mesajını şutarafagitti

şimdi ali dna testi yaptrdu kendi isteiği klinikte ama hesaba katmadığı bişi vardı rauf, dnayla rauf oynamış yani çocuk selçuktan ama nazlı da dahil kimse bilmio bunu :çok üzgünüm:

cevabın için teşekkürederim canım.bende izleyemediğim için bundan sonra buradan takip edeyim bari.

berrazeynep yorumlarına bayılıyorum çok tatlısınopuyorumnanaktan

ahh canm yaaa çok tesskkrr ederm ben de sizlere bayılıorm yaşasın kadınlar kulbuuu :teytey: kuşşum beniim sen izleyemedğinde haber ver ben yazarım sana tüm ayrınıtlarıyla :1hug::1hug:

berrazeynep resimdeki sen misin
müthiş yavuzun annesine benziyor yaaaa

:sm_confused: nasıl ama süper güzel bi hatun dimii hadi itiraf et kazuletçim sen de bayıldın :jeyyar:
kız yok bu ben diiliim, servet pandur (yavuzun annesi nazan yani) aslında raufla nermnn bi fotosu var onları koycaktm ama sistem hata verioo nerde bu kadnlar kulubu yöneticileri ah bu resmi nazan görse bitcek bu ilişki ama nerdeee :roflol::roflol::roflol:

Ne iiirenç bi bölümdü yaa inanamıorum nasıl sinirlerim oynadı kızlar kalp atışlarım tavan yaptı, midem böğrüme fırladıÇok üzgünüm çoook bole bişi nasıl olur anlamıorumm

kısaca bu bölümde: raufcan dedektif tarafından izlendiğini anladı (nasıl anlamasın ya nasıl anlamasın kızlar bole bişi olabilir mi, raufun arabasının 10 metre ötesinde dedktfn arabası. Kıs kıs bakıo raufa ağzında cakkıdı cakkıdı sakız yani bırak raufu sokaktan geçen adam olsa anlardı yani). Neyse bu dedktif arabaya bindi hemen arkasından rauf silahını çıkararak dedektifin arabasına bindi "sole kim tuttu seni". Sonracıma raf denen aşağılık pislik yaşarla birlikte dedektifi garaja indirdi. Yuh diorum başka bişi demiorm nasıl garaja indirdiler ya buranın güvenliği yok mu, çalışanlardan bir allahın kulu şüphelenmedi mi bırakın kızlar hikaye bunlar bizi salak sanıoo resmen çok sinirlendim :eek:klava::eek:klava::eek:klava:

Neyse rauf tam adamı öldürcekken dedektf dayanamadı dayaklara ve itiraf etti beni nermn kervanlı tuttu. Sonracıma rauf bütün resimleri topladı delilleri yok etti her zamanki gibi, bildiğiniz şeyler Çok üzgünüm çoook O salak nazan da indi garaja görüo raufun adamı dövdüğünü hala raufun palavralarına inanıoo allah senii kahretmesin, kör ağızlı köprülerde aç bilaç dilendirsin :tomato::tomato::tomato:

Nasıl sinirlerimi zıplattı ya izlediğime izleyeceğime pişman oldum. O mehtap desen aynı tas aynı hamam, duruo duruo şerifin elini tutuoo ıyy :sm_confused:

Emine de bildiğiniz gibi safın allahı töbe estağfirullah
:asigim: aşık mıdır nedir :roflol: şerif günde 5 kere toptancıdan arıolar diyip çıkıp gidio emine bir keresinde de "yahu bu ne toptancısı kimdir nedir bir deil iki deil niye gidiosun" demeyi akıl edemioo mafoldumben

Sonracıma mehtapla şerif ele ele tutuşurken hikmet baba bunları gördü şerife "haydi eve" dedi. Şerif de küçük bi oğlan çocuğu gibi mahzun mahsun bakıp eminenin yanına gitti :sm_cool:

Mehtapla hikmet baba bişiler konuştu "yok hep senin yüzünden bunları anlatırsam ailen yüzüne bakmaz hikmet bey sen de biliosun" gibi laflar dolaştı durdu. mirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir bi 50 bölüm sonra onun da kokusu çıkar.

Nazan nerminn raufun peşine dedktif tuttuğunu öğrendi en fenası bu oldu. Üstelk dedktfn elinde bi sürü koz vardı onları da rauf yok etti poff yaa poff akannehirakannehirakannehir:kedi:

Ali de bi salak yaa gitmiş nazlı için kayıp ilanı çıakrtmış çocuğun velayetini alabilmek için salak yaa süzme salak, ilkay nazlıyı saklıo hala nazlı da içio içio hayy allam ya rabbim :içelim:

levnt de kukla oldu rauf ne derse onu yapıoo

X