Unutma Beni - Fox Tv

Şerif Kenan'ı bi öldüremedi gitti :KK52: ikisinin kavgasını çok yapmacık buluyorum :KK53: :KK53: :KK1:

ceylanın yaptıkları kötü ama sonuçta şerif yurdundan yuvasından etti kızı. o da cinmiş napalım:)

yalnız bizde bir laf var cuk oturacak, şerifin de afedersiniz s.çmadığı ocak başı kalmadı. bu hayatını kararttığı kaçıncı kadın ya hu?

Kendileri her haltı yiyorlar başkalarına gazel okuyorlar, misal şerif Emine'yi aldattı, sonra gitti Ceylan'la evlendi Emine hamile kaldı ama Ceylan Kenan'la buluşunca ahlaksız oluyor, Çiğdem Erdem'le sevgili olunca karşı çıkılıyor. Erdem'e ahlaksız deniliyor. E peki şerif ne? Çok mu şerefli? ay sinir bozucu karakter ya :KK53: :KK53:

ayyy

hala izliyorum

izlemeyenler için:

(büyük olasılıkla rauf) adam tuttu, gece çiğdemin evine girdi maskeli biri. sularına vs ilaç kattı. bebek düşsün diye. asu bebeğini kaybetti. asu çiğdemle erdemi, çiğdem asuyla erdemi , erdem asuyu suçluyor...

ali garibim yollara düştü düşe kalka otostopla yürüyerek ankara yollarına düştü

ilkay yine o koca kafasını derde sokmayı başardı. şu selimin üvey anası var ya, babayı o öldürmüş. ilkay öğrendi ama ilkayı da havasızlıktan ölceceği bir odaya kapattı

ayyy

hala izliyorum

izlemeyenler için:

(büyük olasılıkla rauf) adam tuttu, gece çiğdemin evine girdi maskeli biri. sularına vs ilaç kattı. bebek düşsün diye. asu bebeğini kaybetti. asu çiğdemle erdemi, çiğdem asuyla erdemi , erdem asuyu suçluyor...

ilkay yine o koca kafasını derde sokmayı başardı. şu selimin üvey anası var ya, babayı o öldürmüş. ilkay öğrendi ama ilkayı da havasızlıktan ölceceği bir odaya kapattı

önümüzdeki sezon ilkayı aramakla geçer :KK52::KK52:

ayyy

hala izliyorum

izlemeyenler için:

pekı bu emıne-ceylan olayı ne arkadaş ya ben anlamadım......emıne ceylana ne dedi acaba? ceylan tutuştu.yoksa emıne gördü mu ceylanla kenanı?

X