ürünlerinden memnun kalınan arkadaşlarımız.....

ben şu ana kadar kimseyle sorun yaşamadım ..kesintisiz devam ediyorum .. sadece bi arkadaşa ürün gönderdim ücreti yatırmadı hala..kendisine ulaşamıyorum da :nazar:

memnun kaldıklarım ; aklıma gelenleri yazimm hatırlamadıklarım kırılmasın Şeniz

butterfly83 , funnyda,rouge , ırmak2004, malibu ,ram , fişneli browni ........

kendi adıma teşekkür ederim arkadaşlar.....memnuniyetiniz herşeyden önce gelir ben için......sağolun var olun herzaman.....:1hug:a.s.:nazar:

kusura bakmayın arkadaşlar ama körler sağırlar birbirini ağırlar gibi olmuş.

biçok alışverişim oldu benimde genelde hepsinden memnun kaldım,yalnız şöyle birşey var ,aynı kişidende alınmış olsa memnuniyetsizlik durumu yaşanabiliyor,nickle alakalı değil bu durum.Mağduriyetler karşılıklı anlaşılabilir diye düşünüyorum,geri iade veya değiş tokuş olarak :kahve:

özlemcim canımsın .... zehroş ve banucum sizede çok teşekkürler ....
benimde memnun olduğum bir çok arkadaşım var tabikide :))) tüliş,zehroş,sevilim,öznurum,neslish,banu gözüm kapalı alışveriş yaptığım arkadaşlar....
mınetta,abuaslı,gülçin,dilek şimdilik aklıma bu kadar geliyor ... aklıma geldikçe yazarım ...

Son düzenleme:

sizi de ağırlamış bulunuyoruz memnun kaldınızmı :nazar:

ne bu şaka mı :nazar:

de dim ve öğrendimki eski üyesiniz ,2.eli de takip ediyosunuz...gerçekten şaka herhal buhihoyyyt

Son düzenleme:
TUBILOSH bende seni unutmadım, havlularını gören herkes çok beğeniyor, keşke başka şeylerde yapsaydın senden tekrar tekrar alışveriş yapabilirm...

ibet arkadaşımız ne güzel bir konu açmış işte...nedir şimdi yani bu...emeğe ve foruma saygı lütfen.........................senağlama

sizi de ağırlamış bulunuyoruz memnun kaldınızmı :nazar:

ne bu şaka mı :nazar:

de dim ve öğrendimki eski üyesiniz ,2.eli de takip ediyosunuz...gerçekten şaka herhal buhihoyyyt

temem temem atlamayalım hemen arkadaşlar biraz sakinnn:) herkes kendii düşüncesini söylemekte özgürdür.. kişi kendisinin aynasıdırr isteyen yazar istmeeyn yazmaz beğenen beğenirr beğenmeyen çeker gider kalan sağlar bizimdirr heyoookaydirigubbakcemile

bende ilgin0707,rouge,benimdebambumvar,mintteaarkadaşlarım ile alış-veriş yaptım herkesdende çok memnun kaldım severek ve beğenerek kulanıyorum ürünlerini kendilerine burdanda çok çok teşekkür ediyorum ayrıca müşterilerinde güvenilir olmasıda çok önemli onlarıda yazmadan geçemiceğim memrem,angelsima,nurtenlatife arkadaşlardanda çok memnun kaldım ücretlerini istedüğim zaman istediğim kadar yatırdılar kesinlikle hiç bir sorun yaşamadım umarım onlarda memnun kalmışlardır onlarada çok teşekkür ederim

ve el işlerini yaptırdığım gökyüzükadarberrak (semracım) onun kadar güzel ören kıymetli eller görmedim ne istediysem yarattı desem daha doğru olur..çok özel kendiside benim için..

Canım benimm çok teşekkür ederimmm
beni çok mutlu etti bu sözlerin
sende benim için çok özelsin bunu hiç unutma canım:)

ben sadece dreamlover zehradan alışveriş yaptım..
aldığım parça sayısını bilmiyorum ama oldukça fazlaydı...
hem kızım için hem kendim için aldığım hiç bir üründen memnuniyetsizliğim olmadı...
ayrıca ödemeleri va satın alma işini 1 ay kadar bekledi sanırım canım arkadaşım...
hiç leke kusur yoktu aldıklarımda...
yakın olsak kesin evine gider toplar gelirdim...
çok teşekkür ederim zehracım...

çok kişiyle alışveriş yaptım ama adımı bi kere görebildim demek ki kimse benden memnun kalmamıs :KK43:

nazariks
dreamlover
funnyda
fancynancy
baranınannesi
minttea
aşşkım
dmt38
ertusel
rouge

tşk ederm hepinize..

2. ele topik açmadan önce ibetten belki 100 tl geçti alışverişim.
En son alışverimde ürünler içine sinmemiş sağ olsun hediye bile göndermişti.a.s.
Pek fazla kişiden ürün almadım ama ilgin0707, taham, frezya_tg, angelsima, gurbaa prenses ile de takas yaptık hepsine teşekkür ediyorum. a.s.

Arkadaslar biliyorsunuz ki bu topigin yeni üyesi sayılırım :)) aslında eski üyeyim ama bu konuya anca yetisebildim sanırım. çok hoşuma gitti bu bölüm daha alışverislerimizi yeni yeni yapmaya başladık ve şimdilik memnunum herseyden umarım dahada ilerler alışverişlerden arkadaşlıga kadar dayanan güzel ilişkiler kurarız sevgiyle kalın :))))

her zaman her yerde çıkar böyleleri..
zamanında yaptığı alışverişleri biliyoruz..
sizi burda ağırlamaktan keyif aldığımız söylenemez açıkcası..

çedene, landsarc, malibu, dreamlover nickli arkadaşlarımızdan alışveriş yaptım, hiçbirinde hiç bir sorun çıkmadı. a.s.

arkadaslar lutfen yuklenmeyın arkadas sonucta fıkrını soylemıs saygı duymak gerekır sonucta daha once boyle bı konu vardı zaten hata not bıle verılıyodu cok gereklı olamus olsa zaten o konu kapatılmazdı dıye dusunuyorum :kahve:

X