Üstüne görme

Merhaba. Ben yaşadım 2. Oğlumda . İlk aylarda ara ara lekelenmelerim oldu. Progestan kullanmistim bikac ay.
Merhaba Normalde ay basi regl oluyorum Geçen ay 24 ünde regl olmuştum hamilelik belirtilerim var bugün pembe ve koyu kahverengi kanamam oldu anlayamıyorum

Sabah erken gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı ilk hamileligim olacak o sebeple bilemiyorum acaba yerlesme kanamasiysa eğer yaşadığım ondan negatif çıkmış olabilirmi
Yok gebe olsanız cikardi bence. Bir ihtimal geç dollenmedir. En sağlıklısı kan vermeniz Ne kadar süredir bebek istiyorsunuz? İsterseniz bir kadın doğum uzmanına görünün . Gebelik varsa öğrenirsiniz ya da herhangi bir sorun.

Yok gebe olsanız cikardi bence. Bir ihtimal geç dollenmedir. En sağlıklısı kan vermeniz Ne kadar süredir bebek istiyorsunuz? İsterseniz bir kadın doğum uzmanına görünün . Gebelik varsa öğrenirsiniz ya da herhangi bir sorun.
Doğru söylüyorsunuz çok teşekkürler ilginiz için 😇

Merhabalar ben dün test yaptırdım sonucumu gösterdim doktoruma gebe olduğumu ve 3 gün sonra testi tekrarlamamı istedi çok erken olduğu için. Bu gün de normalde adetimin 2. Günü. az önce kahverengi kanamam başladı. Yerleşme mi olabilir mi bu ? Korkmalı mıyım bilmiyorum ?

Yerleşme kanaması da olabilir başka bir şeyde . Bende de sizinki gibi oldu. Düşük tehlikesi var dikkat et demişti doktorum . Progestan kullanmıştım bir süre beklemeden gidin bence hayatı bir şey de olabilir. S sedakdg

18.99 çıkmıştı 4. Haftamda oldumu söyledi doktorum 5-50 ml arası 3-4. Hafta yazıyodu değerlerlendirme kısmında da

18.99 çıkmıştı 4. Haftamda oldumu söyledi doktorum 5-50 ml arası 3-4. Hafta yazıyodu değerlerlendirme kısmında da
Anladım inşallah kötü bir şey yoktur ama kimyasal gebelik de olabilir mi acaba diye düşündüm şimdi. İnşallah herşey yolundadir ama ben beklmeden gitmiştim bana sorarsanız yine beklemeyin derim tekrar kan verirsiniz bebeğiniz iyi olup olmadığını öğrenmiş olursunuz en azından içiniz rahatlar.

Belim de ağrı var sadece karnım ağrımıyo. Kahverengi leke leke su gibi geliyo yoğun değil
İçiniz rahat edecekse gözlemleyip yarına kadar bekleyin isterseniz. Genelde parlak kırmızı kan görmedikçe normal diyor doktorlar. Yeniden kan verip betaya baktırabilirsiniz yükseliş normalse progestan verirler keseyi desteklemek amaçlı. Ancak beta önceki değerden dusukse yüksek ihtimalle kimyasal gebeliktir :KK43:

Anladım inşallah kötü bir şey yoktur ama kimyasal gebelik de olabilir mi acaba diye düşündüm şimdi. İnşallah herşey yolundadir ama ben beklmeden gitmiştim bana sorarsanız yine beklemeyin derim tekrar kan verirsiniz bebeğiniz iyi olup olmadığını öğrenmiş olursunuz en azından içiniz rahatlar.
Hemende gidemem ki misafir var evde onları bırakıp gitmek de olmaz. Sabahı beklesem daha iyi olcak galiba nasipse olur. İnşallah yerleşmedir ya normalde takmam ama bu kadar yeni öğrenmişken insan ister istemez üzülüyo işte Rabbim bana bağışlasın inşallah 🙏

İçiniz rahat edecekse gözlemleyip yarına kadar bekleyin isterseniz. Genelde parlak kırmızı kan görmedikçe normal diyor doktorlar. Yeniden kan verip betaya baktırabilirsiniz yükseliş normalse progestan verirler keseyi desteklemek amaçlı. Ancak beta önceki değerden dusukse yüksek ihtimalle kimyasal gebeliktir :KK43:
İnşallah kötü bişey yoktur saat de çok geç doktoruma yazamadım yarın sabah erkenden yazıp giderim olmadı ya inşallah kötü bişey yoktur ya 😞

İnşallah kötü bişey yoktur saat de çok geç doktoruma yazamadım yarın sabah erkenden yazıp giderim olmadı ya inşallah kötü bişey yoktur ya 😞
İnşallah yoktur içinizi ferah tutun 🌸 acile gitmeyi düşünürseniz de özel hastanelerin hepsinde kadın doğum acili olmayabiliyor önden arayıp öğrenirseniz sizin için daha iyi olur.

X