Üstüne görme

İnşallah yoktur içinizi ferah tutun 🌸 acile gitmeyi düşünürseniz de özel hastanelerin hepsinde kadın doğum acili olmayabiliyor önden arayıp öğrenirseniz sizin için daha iyi olur.
Evime 10 dk özel hastane acil servisi de var aslında giderim belki içim rahat etmiyo eşimde evde değil iş dolayısıyla geç gelicek. Annem bizde tekim diye. Ona da çok yeni olduğu için söylemedik. Anneme söyleyip gitsem mi acaba

Hemende gidemem ki misafir var evde onları bırakıp gitmek de olmaz. Sabahı beklesem daha iyi olcak galiba nasipse olur. İnşallah yerleşmedir ya normalde takmam ama bu kadar yeni öğrenmişken insan ister istemez üzülüyo işte Rabbim bana bağışlasın inşallah 🙏
İnşallah . Rabbim korusun

Evime 10 dk özel hastane acil servisi de var aslında giderim belki içim rahat etmiyo eşimde evde değil iş dolayısıyla geç gelicek. Annem bizde tekim diye. Ona da çok yeni olduğu için söylemedik. Anneme söyleyip gitsem mi acaba
Siz bilirsiniz ama Allah korusun düşük olacaksa da sonrasında keşke gitseydim dememek için gidin bence çok da yakınmış bir kan verirsiniz . Değerinizi takip etmeniz gerekiyor zaten boşa gitmiş olmazsiniz

Söyleyin bence en azından gidip kan verirsiniz rahat eder içiniz bir saatte çıkıyor zaten böyle zamanlarda sabah etmek çok zor oluyor.

Allah korusun düşük olacaksa da hiç korkmayın regl olmaktan hiçbir farkı yok çok erken gebelik çünkü. Sadece psikolojik olarak çok ağır tabi kayıp hissi Allah yaşatmasın 🌸

Değerim 21.40 çıktı çok şükür düşmemiş çok az artmış gibi geldi bana ama dün vermiştim testi daha yarın sabah doktorumla konuşucam inşallah
Evet biraz az artmış iki günde en az yüzde 60 artış sağlıklı gebelik deniyor ancak her şeyin hayırlısı olsun hakkınızda hiç belli olmaz 🌸 ilk gebeliğiniz mi?

Evet biraz az artmış iki günde en az yüzde 60 artış sağlıklı gebelik deniyor ancak her şeyin hayırlısı olsun hakkınızda hiç belli olmaz 🌸 ilk gebeliğiniz mi?
Evet bana da az geldi ama herşeyim hayırlısı tabi ki. Evet ilk gebeliğim

İyi akşamlar hanımlar, üstüne görme yaşayan anneleri var mı, varsa ilk belirtiler neler, bilgisi olan yazarsa çok sevinirim, zira regl günüm gelmeden bir kaç gün önce 2 gün çok şiddetli olmayan bir kanama yaşadım, ve ardından hemen kesildim, normalde 5 gün sürüyor reglim, ayrıca 10 gündür göğüslerim de ağrı ve şişlik var hâlâ da devam ediyor...

Merhaba, adetimin 4. Gunu bugun. Cok az kahverengi kanamam oldu. Karnimda da regl agrisina benzer bir agri Var. Bugun test yaptim iki gun sonra cikacak sonuc. Ustune gorme nedir tam bilmiyorum.deneyimli arkdaslar yardimci olabilirmisiniz. Adet gormeyle arasindaki farki nasil anlarim?

Merhaba Normalde ay basi regl oluyorum Geçen ay 24 ünde regl olmuştum hamilelik belirtilerim var bugün pembe ve koyu kahverengi kanamam oldu anlayamıyorum
Daha ayın 18i. Bu kadar erken hamilelik belirtisi olmaz. Regl oluyor olabilirsiniz. Çok düşünmeyin. Ayın 24 ünü bekleyin.

X