Lazer Epilasyon Ütüleme Diod Lazer Epilasyon %100 çözüm mü?

5. son seansımın ardından şu anki durumumu yukarıda ki mesaja eklemeyi unuttuğumu yeni fark ettim. Şu anki durumum bu;

Yukarıda ki mesajımda da belirttiğim gibi bu son seansın ardından daha 3 hafta geçti ve kıllar şu anda dahil dökülmeye devam ediyor ve sanırım 1 haftaya kadar komple dönülür. Elimle çektiğim de çoğu geliyor ama kendiliğinden dökülmelerini bekliyorum. Yani tam dökülme yaklaşık 1 ay gibi bir süre alıyor. Ardından tekrar tamamen çıkması da 2 aya yakın bir süre tutuyor. O yüzden her seansa yaklaşık 3 ayda bir gidiyorum tabi bu süre normal bir insana göre biraz uzun yani normal insanlar 2 ayda bir giderken benim 3 ayda bir gitmem de bana has bir durum :) Bu arada forum içinde ki ismim bundan sonra kobay olsun :) Kalın sağlıcakla.

5. son seansımın ardından şu anki durumumu yukarıda ki mesaja eklemeyi unuttuğumu yeni fark ettim. Şu anki durumum bu;

Yukarıda ki mesajımda da belirttiğim gibi bu son seansın ardından daha 3 hafta geçti ve kıllar şu anda dahil dökülmeye devam ediyor ve sanırım 1 haftaya kadar komple dönülür. Elimle çektiğim de çoğu geliyor ama kendiliğinden dökülmelerini bekliyorum. Yani tam dökülme yaklaşık 1 ay gibi bir süre alıyor. Ardından tekrar tamamen çıkması da 2 aya yakın bir süre tutuyor. O yüzden her seansa yaklaşık 3 ayda bir gidiyorum tabi bu süre normal bir insana göre biraz uzun yani normal insanlar 2 ayda bir giderken benim 3 ayda bir gitmem de bana has bir durum :) Bu arada forum içinde ki ismim bundan sonra kobay olsun :) Kalın sağlıcakla.

Fotoğraf yüklemişsin sanırım ama göremedik :)

soprano ice yaptirdim,yeni yaptirdigim icin sonucu hakkinda bir sey diyemem ama acimiyor diyenlere kapilmayin,bildigin aciyor

Lazer Epilasyon tüyleri yok etmiyor maalesef. Ben 6 senedir yaptırıyorum yüzüme. Sadece azalma, incelme ve geç çıkma var. Tamamen yok etmiyor. Ve hiç çıkmayan yerlerde yanlışlıkla uygulandığında bu defa çok çıkıyor oraya da yaptırmak zorunda kalıyorsunuz. Benimkinde öyle oldu. Ben sadece çeneme yaptırıyordum, gerizekalının teki niyeyse hiç tüy olmayan yerme boynuma dokundu çoğalmaya başladı bu defa tüm yüzüme yaptırıyorum. O makine iyimiş, bu makine iyimiş, Hiç çıkmıyormuş vs hiç biri gerçek değil. Bitse 6 yıldır gider miyim lazere. :/

Lazer Epilasyon tüyleri yok etmiyor maalesef. Ben 6 senedir yaptırıyorum yüzüme. Sadece azalma, incelme ve geç çıkma var. Tamamen yok etmiyor. Ve hiç çıkmayan yerlerde yanlışlıkla uygulandığında bu defa çok çıkıyor oraya da yaptırmak zorunda kalıyorsunuz. Benimkinde öyle oldu. Ben sadece çeneme yaptırıyordum, gerizekalının teki niyeyse hiç tüy olmayan yerme boynuma dokundu çoğalmaya başladı bu defa tüm yüzüme yaptırıyorum. O makine iyimiş, bu makine iyimiş, Hiç çıkmıyormuş vs hiç biri gerçek değil. Bitse 6 yıldır gider miyim lazere. :/

sanıyorum alexandrite lazer cihazına giriyorsun ve o cihaz modeli yüz bölgesinde ve kol bölgesinde tetikleme yapar bunu artık bu forumdaki herkes biliyor, lazer epilasyon işe yarıyor yaramasına ama işi bilen biri yaparsa ve tabi uyduruk uzakdoğu lazer cihazlarıyla yapılmassa. iyi araştırmakta fayda var.
kolay gelsin

Ben lazere başlayalı 5 seans oldu oncekı 4 seansınmda kullanılan makine mediostar next diod idi ve 4 seans sonrasında baya etkısını gordum ki bana cok duşuk derece ıle yapıyolardı dayanamadıgım ıcın ama sımdılık sonuctan memnunum. 5. seansımda diod ütüleme gelmişti ve onunla işlem gördüm. Acı olarak gercekten daha dayanılırdı ve cok hızlı atıs yaptıgı ıcın ne oldugunu anlamadan kısa surede bıtıyor. Ütülemeye yenı gectıgım ıcın pek bısey dıyemıcem ama mediostar diod 4 seansta baya etkı gosterdı yok denecek kadar az suanda ben memnun kaldım tavsıye edebılırım.

ben yaklaşık 10 aydır lazer epilasyona karar vermiştim bütün cihazları biliyorum ezberledim artık bu forumdaki yorumları da en az 3. okuyuşum çok kararsız ve kokak biriyim :)
kardeşim kuaför ve gelenlerin çoğunun yeniden çıktıgı için ve çok acıdıgı için bıraktıklarını söylerdi son bir aydır soprano nun türkiyedeki GERÇEK disbiritörü sitesine bakıyorum yarın arayacağım artık bir yerden başlamak lazım :)
fırsat sitelerinden çok takip ettim hatta almaya kalkışmıştım ama şikayet sitelerinde yogun olarak isimlerini gördüm vazgeçtim .
istanbul avrupa yakasında estetik için kullanılanları saymassak kıl kökü için epilasyon için sadece 3 yerde oldugunu gördüm ve diğer ikisi güzellik merkezi ve şikayetler vardı onlara yönelik ayrıca baskıyla krem vs satıyorlarmış almayın inanmayın onlara yorumları beni uzaklaştırdı ve floryaya getirdi :) ben krem bile araştırdım uygun 10 ila 15 tl civarı olan kremler eczanede önerdi sordum. florya daki merkeze karar verdim
sakın fırsat sitelerindeki indrimli ütüleme vs yalanlarına inanmayın eger yaptırmak istiyorsanızda yüz kol altı genital gögüs vb. özellikle bayanlar bu bölgele sakın yaptırmayın kol bacak gibi yerlere yaptırın bari az risk alın ben yarın fiyatları öğreneceğim eger çok uçuk ise belirttiğim yüz kol altı vs hassas bölgelerde tercih edicem şimdilik umarım uygundur şu an çalışmıyorum . ama güzel bir indirim yaparlarsa ufak bir birikimim vardı onu taksit ya da peşin artık anlaşıp hepsinden kurtulucam inş.
tüyler gerçekten sosyal hayatı özgüveni kişiliği herşeyi ama herşeyi etkiliyor çünkü herşey kişinin kendisinde kendi kafasında kendini nasıl hissettiğine bağlı .kendinizle barışıksanız ne mutlu ama kılsız tüysüz olanları görünce de bir morak bozukluğu olamaya başlıyor tbi ki :) ben hep yanlış yöntemlerle lise döneminde vücudumdaki bütün tüyleri almaya kalkışmıştım çok rahatsız değilim çünkü her 3 haftada bir agdalarla bu durumu telafi ediyorum ama agda vs şeylere para verip bir de acı çekeceğime bu yöntemi neden denemeyeyim ki dedim bir defa fazla veririm ömür boyu kurtulurum şu agdadan :)
bence erkekler de tercih etmeli utanmasınlar yani çünkü ben bir bayan olarak erkekler her ne kadar rahat takılsada kıllarıyla barışık olsalarda bana itici geliyor.

Merhaba arkadaşlar, benimde Soprano Ice ile ilk tanışmam bu yazıyı okuduktan sonra oldu. Sonrasında 2015 Bakım ve Güzellik fuarına gittiğimde Sts Lazer (ALMA Lasers Türkiye Distribütörü) stantını gördüm ve Soprano ICE cihazı ile koluma denemek için yaptırmıştım gerçekten acısız mı diye :). Sonrasında detaylıca araştırdım ve kararımı verdim. Çoğunlukla Kıbrıs'ta yaşadığım için Lefkoşa'da Kolan Hastanesinde Soprano ICE cihazının olduğunu siteden buldum ve koltuk altı bölgesi için ilk seansıma girdim tek kelime ile mükemmeldi benim için :) Acı yok mu evet yok şöyle anlatıyım acı eşiğini ütü yapar gibi yapmaya başlıyor 30-40 saniye geçince hafif bir ısı oluyor sanki acıyor gibi gelmeye başlıyor ama başlığı kaldırdıktan sonra en ufak bir yanma acı olmuyor. 30 saniye geçince neden acıyor gibi bir his verdiğini sorduğumda ısınmaya başlayınca cihaz onun ısısıymış aslında acı değil bunu bende farkettim çünkü başlığı kaldırınca en ufak acı sızı yok buda çok güzel bir his :) 30 saniyeden sonrada zaten dayanamayacağınız bir acı olmuyor kesinlikle. Diğer lazer cihazlarına giren arkadaşlarımın anlattıkları ile karşılaştırınca arada çok büyük fark var.

Soprano ICE cihazı ile daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyen arkadaşlar için bir yazı hazırladım aşağıdan ulaşabilirler;

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/buz-lazer-epilasyon-soprano-ice-cihazi.809437/

Bir çok arkadaş nerede yaptırabilirim diye sorular sormuş aşağıda cihazı ve size en yakın olan klinikleri görebileceğiniz linkleri paylaştım yardımcı olması açısından.
(Siteler STS Lazer firmasına aittir.) Sitelerin en altında yazıyor.

Soprano XL Klinikleri
....

Sopranı ICE Klinikleri
....

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatlar pahalı geldi yarın yüzyüze görüşücem. Avrupa yakasından kalkıp anadolu kozyatağı suadiye örnek mah tek tek gezicem umarım bütçeme uygun bir fiyattan anlaşıp toplu bir ekletmeli TÜM vücut için bir fiyat alabilirim

merhabalar nişantasında bionep hakkında bilgisi olan var mı ütüleme lazer sistemi kullanıyorlar .Asena Hilal arkadaşım sen hangisinde karar kıldın bende uzun zamandır araştıryorum bilgi verebilirmisin

merhabalar nişantasında bionep hakkında bilgisi olan var mı ütüleme lazer sistemi kullanıyorlar .Asena Hilal arkadaşım sen hangisinde karar kıldın bende uzun zamandır araştıryorum bilgi verebilirmisin

merhaba cnm ben mecidiyeköyde bir yere karar verdim ama fiytta kolaylık sağlamıyorlar. peşin aldılar ödemeyi . ve göbek yanlarına yapmıyorlar o da rahatsız etti beni ve yüzüme bile jiletle müdahale ediyorlar ilk seansa 22 nisanda girdim memnun kalırım inş. size tavsiyem ...sitesinden ütüleme epilasyon olan yerleri o listeden seçin bio nep o listede yok taklit bir ütüleme cihaz kullanıyor olabilirler canım 15 güne dökülücek dediler gelişmeleri paylaşırım sizlerle

.... link çıkmıyor galiba bu linki tıklayıp bakabilirsiniz

Merhaba kardeşim hesaplarının ikiside engellenmis yine eger olurda aklına gelirse bu konu sen bu zamanda kadar umarım kıllarından kurtulmuş olursun.Walla seni cok iyi anlıyorum.Kılın erkeği kadını yok malesef.Her şekilde insanı rahatsız eden bi durum.Haklı davanda umarım başarılı olmuşsundur.Şimdi gelelim diode lazer konusuna.Bende diode lazere başladım.Allahtan allah yüzüme güldü öyle düsünüyorum ben.İlk başlarda Alexrandrite a gidicektim.Oturduğum semte uzak bi yerde yapılıyordu.Sonra kendi semtimde diode yapan bi merkez buldum,bana çok da yakındı.Başladım.Benim kıllarım bayan olmama ragmen,yıllar önce karadeniz de yasadıgım için,oranın havasından suyundan guatır hastalıgı bulmuş ve hormonlarıma sirayet etmisti.Zaten tenim bugday-beyaz kıllarım simsiyahtı ve bu hastalıkla beraber baya bi kıllanmıstım.Ağda,epilatör vs ile de bıkmıstım almaktan yıllardır bide üstüne kıl köklerim alerji ve enfeksiyonda kapmıstı,bu da ayrı bi olay sonucunda jiletle almaya başladım.Çünkü ağdaylada alsam jiletle de alsam kıllarım sakal gibi çıkıyor ve çıkarken acayip şekilde kaşınıyor ve de yara oluyordu.Sonunda gittiğim doktorlar bana tek çaremin lazer olduğunu söylemislerdi.

Ve sonunda yıllardır çektiğim eziyetin son bulması umudu ile ve hiç te inanmayarak yada bi deneyim ne olcak diyerek başladım Diode lazer'e.Tabi ben acı olayını ilk seansa girince öyle bir yaşadım ki.Cidden adı üstünde ütüleme yapan bir cihaz.Kılların yandıgını derinin deil bütün iliklerinde acıyı hissettiren bir alet.Neyse :) acı boyutu gülün dikeni diyelim.İlk seans sonunda erkek sakalı gibi olan kıllarım öncesinde de Ipl maceram olmustu neyse ilk seans sonra %70 oranında tüm bacaklarımdaki kıllar döküldü.Hatta kese yaptım ama cok değil.Böyle elimle cekiyordum hafifçe,elimde kalıyordu.Derken hemen hemen 20 gün sonrasında 2.seasnımı da oldum.Simdi kalan kıllarımın tekrar çıkıp,adet dönemimi de atlatıp yeniden 3.seansa gidicem.Ama koltuk altım ilk seans ta harika döküldü,tek tük çıktılar sanırım buda benim şansım.

Diode lazer hakkında bir kac konuya daha yazdım.Belki site yöneticileri yada üyeler sonrasında bu işi yapan biriyim yada bir merkezin calısanı oldugu sanıp reklam yapıyorum sanabilirler.Asla değilim hatta şuanda işsiz bir üniversite mezunu bayanım:)
Şimdi Erkek kardeşimizinde buraya üye olup sorununu paylasımasını ve yazdıgı tüm yazılarını dikkatle okudum.Anladım ki bazı lazer aletleri kıl yapısına göre değişiyor.Şöyle izah edeyim eger ki bir bayan olarak benim gibi kıl yapınız var ise direk Diode lazer ile başlamanız.Çünkü Erkek kardeşimizde erkek kıl yapısına sahip sert kılları var ona bu lazer Diode iyi gelmiş.Emin olun ben de bayanım ama yasadıgım hastalıklar yüzünden kıl yapım bir süre sonra tamamen erkek kıl yapısı ve sakal konumundaydı.O yüzden eğer ki bayan yada erkek farketmiyor.Böyle bir kıl yapısına sahipseniz ve de benim gibi bayansanız üstelik bence Diode ile başlamanızı öneririm.Cidden işe yaradığını hissediyorum.Ben bu kıllar icin senede 1 kez yada 2 farketmez bu sekilde kalıcaklarsa gitmeyede razıyım.
Bende internetten ve forumlarda cok arastırma yaptım lazer için ve merkez merkez gezmedim direk diode lazer yapan merkez vardı ona başladım.Belki benim yıllardır çektiğim çileler yüzünden Allah yüzüme güldü diyelim.Şimdilik çok memnunum.Markasını yada modelin ismini bilmiyorum.Ama arkadaşımızında anlattıgı gibi sürülen bir jeli var.Tabancası var agszı kücük dikdörtgen seklinde,kırmızı ışıgı var ve deriye temas edilerek jeller birlikte uygulanıyor.Bildiğiniz adında anlasılacağı gibi ütü yapar gibi deriye bastırılırak gezdiriliyor.Kırmızı ışığı sadece kıl köklerine nufüz ediyor ve ısı veriyor.Ama acısı paha biçilemez.:) Markasını bilmediğim için aleti bu sekilde tanımlamak istedim.Acıdan inanın her gittiğimde bakıcakken yada fotosunu cekicekken unutuyorum.Ama orda çalışan kızların hepsi kendilerine yapmıslar.Ve her defasında bana gösteriyorlar.Bebek gibi olmuşlar.Bazı bölgeleri varmıs kalan ama oda kendi kıl yapısından kaynaklı bi durum.Ama %80 yada 90 yok kıllar.
Ben çok şükür ki iyi sonuçlar aldım.Umarım yardımcı olmusumdur.Amacım benm gibi diger arkadasımız gibi muzdarip olan kardeşlerimize yardımcı olmak.Kıl büyük sorun.Benim kıl yapım yukarda da belirttiğim gibi.Eger sizinde öyleyse diode ile başlayın derim.Acı ya katlanamam diyorsanız eger ki bende katlanamasamda gidiyorum.Bidaha kine uyusturucu krem ve sprey sürerek,hatta agrı kesici içerek gidicem.Sizde öyle yapın.Acıkcası ben cok rahat ettim.Yıllardır yara bere olmus bacaklarım,batık lekerlerim,bide üstüne kıllarımın çıkarken kasınması ve de yara olup kanaması bu işkencelerin tümüne değiyor ve daha da değicek eminim.Sadece kıl kökünüzü ve ten renginizi iyi tahlil edip,bolca araştırıp ve yanında şansla birlikte doğru lazer aletini kullanmak.Ben evet çok şanslıyım ki Arastırmalarım sonucu diode lazere karar vermistim.Ve klinik olmasını istiyordum gittim yerin.Ama ilk gittiğim diode lazer yapan yer bana iyi geldi memnun kaldım.Çalışanların söyledikleri gibi de oldu sürecim.10 seasnslık anlasma yaptım.Taksit taksit ödeme yapıyorum.
İzmir de yaşıyorum.İzmir-Şirinyer de Elin kozmetik var.Forbes e gelmeden kocaman caddesinde güzellik merkezi.Bu Güzellik merkezinin Bornova ve Torbalı da da şubeleri var.Buraya isim verilmemesi ne de karşıyım.Amaç yardımcı olmaksa neden söylemeyim.Amacım tekrar sölüyorum reklam değil.Çünkü büyük şehirlede yasayıp sonra bir semtten bir semte gidip dünyanın parasını verip o sıkıntıyı çekmek çok zor.Bu yazıyı okuyan arkadaşlara İzmir dekilere yardımcı olmak adına yazdım.Hani olurda ismini duyarsanız ben memnum kaldım.Umarım da bir gün gelir bu yazdıgım yazımdanda Allah beni pişman etmesin.Hani erken davranıp yazmıs olmak istemem ama erkek arkadasımızında bu kıl tipinde olup diode lazer den az bisey sonuc almasının tesadüf olmadıgını anladım sadece.Bende sizlerle deneyimimi paylaşmak ve her zamanda bu siteye giremeyebilirim.Özelden msj atıp yer sorabilirler diye yazımda belirtmek istedim.Diğer yazılarımda belirtmemiştim.Ama son arkadaşımızın yazdıklarından sonra belirtmek istedim.Amacım sadece yardımcı olmak.Asla reklam yapmak değil.
Allah hepimizin bu yolda yar ve yardımcısı olsun.Hem paramız,hem psikolojimiz hemde saglıgımızı riske atıp bizi hayatımızda sıkıntıya sokan bi kıllarımızdan kurtulma mucadelesi veriyoruz.Kimimiz şanslı,kimimiz çok acılar yaşamış,parasından olmuş inşallah herkes bir gün kıllarından kurtulur.Yani kurtuluruz.Umarım dediğim gibi yanlış anlaşılmamışımdır.Amacım yardımcı olmak.Herkese kıllarla sorunsuz mücadeleler.Kendinize iyi bakın...:)

Sevgili kardeşim çok üzüldüm. Benzer şeyleri ben de yaşadım. Ama ben lazer değil yüzüme photo epilasyon yaptırdım hemde 4 seneye yakın zaman belki de fazla bilmiyorum. Sonuç koyu renk kıllar gitti ama diğerleri de çoğaldı çok kötü olmuştu. Araştırmalarım sonucunda bu sitede Aysel ablayı tanıdım ve kendisine gitmeye karar verdim ve doğru bir karar vermişim. İlk seansta bile çok şey farketti ve 3.5 ay aradan sonra 2. seansa gittim rahatsız eden tüyleri alıp başka bölgelere çalıştık. 3 seansta yine rahatsız edecekleri aldık ve 3 seans sonunda şu an yüzüm temiz kıldan tüyden eser yok. Herkeste olan ayva tüyleri var onları da aldırıcam çünkü psikolojik bu. Ben yüzün için asla lazer tavsiye etmem. İyi bir uzman bulursan kurtulursun. Sabır gerekiyor ama psikolojisi düzeliyor insanın. Hele o kılların çıkmadığını görmek büyük mutluluk. Yüzüne lazer değdirme. Daha önce işlem gördüğü için biraz zamanını alır ama iğneli epilasyon kesin çözüm. İyi bir uzman araştırmanı tavsiye ederim. Sonuçta iz kalma ihtimali var. İstanbul'da iğneli epilasyon yaptırıp kurtulanlar var. Ben İzmir'e gidip yaptırıyorum kendim Denizliliyim. Ama gittiğime değiyor. İzmir'de yüzüne lazer yaptırıp tüyleri kıla dönüşen çok bayan gördüm hepsi iğneli epilasyona geliyor. Kesinlikle bu saatten sonra yüzüne lazer yaptırma yüz için en güzel çözüm iğneli epilasyon. inşallah kurtulursun bu dertten.

Merhaba, ben de alexandrıte kurbanıyım... ne olur bana özelden Aysel hanım ın telefonunu yerını vs bılgılerı verır mısın?
dudak üstü için gitmiştim... şu an yanaklarım ve çene altım bildiğin kıla dönüştü ve ben koyu sarışınım...
nasıl belli olduğunu anlatamam :KK43: mesajını bekliyorum...
üzerinden çok zaman geçmiş mesajının ama umarım mesajı görür ve dönüş yaparsın şimdiden teşekkürler...

Ben de kayseride ütüleme lazer yaptırmaya başladım 10 ay önce Ekrem Aktaşın ofisi ismi bilenler övgülerle bilir belki.Bense tam tersi.Özel ofisinde lazer tedavisi görmeye başladım ve 7-8 seans + 2.400 liraya rağmen hiçbir faydası olmadı.Önceleri seanslardan önce zamanı geldi diye arayan çalışanlar ben sonuç alamıyorum diyince aramayı bıraktı.Verdiğim parayla ortada kaldım.Ekrem beye bunu belirttiğimde de sonuç farksızdı " Allah bilir kaç ay süreceğini" dedi kesinlikle tavsiye etmiyorum.Bu parayı vererek insan yerine konacagınız bir yere gidin.Gerçekten sinir hastası etti beni çalışan iki kişi de. Biri lazeri yaparken bayanların bikini bölgesini falan anlatır olmuştu son seansta.Güya hak hukuk gözeten insanlar kendileri.Bir arkadaşım önermişti başta ama o da bırakmış sonradan memnun kalmayıp.Lazer konusunda bıktım gerçekten bidaha yapar mıyım orası da muallaktan.Ama eğer gidecek olan varsa ekrem aktaşa gitmemesini öneriyorum.Başlarken muayene ediyorlar vs ilgileniyor gibi sizde bizim mekanda doktor var izlenimi bırakmak için tamamı yemeyin.Ekrem bey sonrasında naber nasılsın ın ötesine geçmedi.Kontrol anlamında bir şey asla yok.

Merhaba ütüleme lazerde sandstone diode cheveux cihazıyla ilgili bilgisi olan var mı? yapan yaptıran faydasını gören falan.Gecen gıttıgım merkezdeki arkadaş bacağımın bır kısmına uyguladı ben pek korkağımdır canım cok tatlıdır bacağımın bı kısmını jıletle temızledı bı jel surdu makineyle cıldımın ustunden gectı zerre acı hıssetmedım ve o an ıkna oldum tum vücuda dıode lazer uygulatmaya ama geldım araştırıyorum burdan okuduğum kadarıyla mıllet kıvranmış ölmüş bitmiş acıdan :/ :/

Arkadaşlar ben yıllarca lazer epilasyon yaptırdım alexdra ta yüze uygulanacaktır asla alexdra gitmeyin konyaya taşındım şimdi oradayım ama size tavsiye alexdra gitmeyin yüzüm bir çıktı tamamen hiç yapılmamış gibi çok kötü burda inci guzellik ve lazer epilasyon var onun cihazı olan yere gidin hormon testi yaptırtiyor ben İzmir mağduru oldum 3 yere gittim ve sonuncu hastane idi sizi uyarmak için yazdım dikkatli olun araştırın konyada inci guzellik ve lazer epilasyon diye arayın bayana sorun yardım isteyin yada size soruyum ben çok zor mağdur olmak hele bayan olunca tüyler siyah görününce sadece alexdra çoğalıyor vücudumda geri çıktı

Arkadaşlar İstanbul Avrupa yakasında lazer merkezi tavsiye edebilir misiniz? Diyode bana daha uygun diye düşünüyorum.
Fiyat da belirtirseniz çok sevinirim

Merhabalar kayseride diyoz buz lazer olduğunu soyledikleri bir cihazla lazer epilasyon yapan bir yer var ancak cihazin adi soprano degil. Lazer yapmadan once jel suruyorlar. Yarim bacağa ilk seansim geceli 1 hafta oldu ancak killar hala fırça gibi. Hic dokulme olmadi. Acaba kandirildim mi? Bilgilendirme yapqbilirseniz cok sevinirim. Iyi gunler

X