Uyurken Giydiklerimizi Burada Paylaşalım

gece sütyenle nasl yatıyosunuz yaa ben eve gelince çıkarıyorum hemen valla :teytey:
resmden belli yani :icecream:
aynen hayatım..asla sütyenle yatamam..eve adım attığım an çıkarırım..sütyenle yatanlarada hayret ederim..bana fenalık geliyo eserikliyim bu konudakaydirigubbakcemile2.

bugünde böyle uyicammmm :CüvCüv:
24e1c0n.jpg

tabii çorapsız düşünüünnn :):) çüünkü şuan böyleyim ve çorap giymek zorundayım çünkü karnım ağrıyo önemli günlerde :):) anladınız siz onu:))

ya sizler ne güzel yazlıklara geçmişsiniz ben halen üşüyorum hele ayaklarım hiç sınmıyosenağlama

ay pekşirinmiş terliklerin pijaman:nazar:

çok güzel ve rahat bir kıyafet belinaycığımŞeniz

gece sütyenle nasl yatıyosunuz yaa ben eve gelince çıkarıyorum hemen valla :teytey:
resmden belli yani :icecream:

aynen hayatım..asla sütyenle yatamam..eve adım attığım an çıkarırım..sütyenle yatanlarada hayret ederim..bana fenalık geliyo eserikliyim bu konudakaydirigubbakcemile2.

merak etmeyin bizde çıkarıyoruz kızlar ama burayada porgografik fotolar ekleyemeyiz değilmi sütyensiz çekilmiş fotolarda göğüs uçları belli olur değilmi
bugünde böyle uyicammmm :CüvCüv:
24e1c0n.jpg

tabii çorapsız düşünüünnn :):) çüünkü şuan böyleyim ve çorap giymek zorundayım çünkü karnım ağrıyo önemli günlerde :):) anladınız siz onu:))

Son düzenleme:
merak etmeyin bizde çıkarıyoruz kızlar ama burayada porgografik fotolar ekleyemeyiz değilmi sütyensiz çekilmiş fotolarda göğüs uçları belli olur değilmi:mymeka:

pardon da ne bu asabiyet...

ben tüm samimiyetmle söyledim...
makara geçmek için degil
akıl edememiş olabilirim resm eklencek vs diye

pardon da ne bu asabiyet...

ben tüm samimiyetmle söyledim...
makara geçmek için degil
akıl edememiş olabilirim resm eklencek vs diye

yok yaa asabi filan değilim aksine çok keyifliyim o smaylı şaka olsun diye ekledim yanlış anlama lütfen Şeniz

ay pekşirinmiş terliklerin pijaman:nazar:

merak etmeyin bizde çıkarıyoruz kızlar ama burayada porgografik fotolar ekleyemeyiz değilmi sütyensiz çekilmiş fotolarda göğüs uçları belli olur değilmi:mymeka:

sengözlerimebaksanabŞeniza.s

bu aradaa teşekkür ederim ablacımm a.s.

yok yaa asabi filan değilim aksine çok keyifliyim o smaylı şaka olsun diye ekledim yanlış anlama lütfen Şeniz
yine benim laf alıntı olmuş:)barçmancım neden bizim yorumlar bu kadar rahatsız ettiki?..herkez fikrini söylemekte özgür sanırım burda dimi canıma.s.

ne biliyim sanal da oldugumuz dan vee muabbetimiz olmadgndan ötürü smile dan ne dediğinzi anlamadm açkçası.şaşrdm bende...
sütyen bile tartşma olcak sandm kaydirigubbakcemile3

ne biliyim sanal da oldugumuz dan vee muabbetimiz olmadgndan ötürü smile dan ne dediğinzi anlamadm açkçası.şaşrdm bende...
sütyen bile tartşma olcak sandm kaydirigubbakcemile3

yok yok korkma durduk yere tartışma çıkaran bir tip değilim

ama haklısın tabiki beni tanımıyorsun yani senin için doğru bir simge değildi onun için çok pardona.s.

my.php
[/URL][/IMG]bende birazdan yatıcam pijamaşlarımı giydim ama ekledim mi daha önce hatırlayamadım eklediysem kusura bakmayın...

barçman abla,nickim yok saolun eflatunu tonlarını seviyorum zaten kavuniçi dışında canlı renkleri severim allar yakışırken eller bakışırken giymek lazım dimi amaaa...

barçman abla,nickim yok saolun eflatunu tonlarını seviyorum zaten kavuniçi dışında canlı renkleri severim allar yakışırken eller bakışırken giymek lazım dimi amaaa...

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ay bayıldım bu lafa

evet gülsucuğum allar yakışırken eller bakışırken giyelim

bbende uzun zamandır eklemiyodum malum havalar sıcaktı sortlarla neyim yattığım içüüüünnn ekleyemedim:jeyyar:
böle uyucammmmm....

grnt113.jpg

derenimmmmmm morlarr pekte yakışmışş uşağummmm :) bu arada kanka arkadaki küçük halı çok hoşuma giti :):)

X