uyurken zayıfla

Uyurken zayıflama CD sini mi kullandın? Bugün beni NNB den aradılar..Görsel ve işitsel bir cihaz varmış şiddetle onu tavsiye ettiler çok kararsız kaldım..

işitsel olanını aldım görsel olarakta ücretsiz cd gönderdiler 25.kare yöntemi varmış içinde mp4ü dinledim işe yaramadı o yüzden görsel olarak cd yide fazla izlemedim.ben tavsiye etmiyorum.rahatlatıyor yürüyüş yapın diye bir miktar motive ediyor ama beni zayıflatmadı.yine de karar sizin.

Bilgi verdiğin için teşekkür ederim.

Ben bu konuyu bir daha düşünücem. Ayrıca memnun kalınmayınca para iadesi garanti ettiler..

Ben de bugün internette dolaşırken buldum Senelerdir uğraş dur 5 kilo ver sonra al bıktım denemekte yarar var dedim ama önce buraya bakayım dedim ve pek olumlu bulmadım. kullanımı yaygınlaşmamış

CD'yi ben de aldım. Bakalım işe yarayacak mı zaman gösterecek. :97:

Bizlere bilgi verebilirseen seviniriz..Ben halen düşünüyorum..
Bende külo almamı psikolojık olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle bu sistem gülerdir kafamı kurcalıyor...

bana para iadesi sözü vermemişlerdi.iade etsem parasını geri alabilir miyim acaba?

Ben konuştuğumda para iadesi garantisi verdiler..Biz ürünümüze tam güveniyoruz dediler...Telefon edin deneyin isterseniz..

ben bir eczanenin önünden geerken tesadüfen gördüm.eczacıya sorduğumda uurken zayıfla adlı bir cd gösterdi.2 cd varmış içinde.eczanede cd garip geldi.evde int.araştırdım.azarı deniz egece.nlp uzmanıymış.gece dinleniyormuş.daha önce nil gün apmıştı onun gibi bir şey herhalde.alnız farkı tibbi cihaz olarak onay almış.eczanelerde ve int. sitesinde satılıyor.okan karacan 26 kilo vermiş bu cd ile.bilen gören deneen var mı?

Merhabalar, Ben Deniz Egece'nin NNB ürünlerini kullandım. 4 ayda 17 kilo verdim; su içme, uyuma, çiğneme, yürüme alışkanlıklarım değişti. Kendim Sosyologum, NLP tekniğini yıllardır takip ediyorum. Yurtdışında da bununla ilgili bir çok haberi takip ediyorum. Yardımcı olabilmesi için sağlıklı zayıflama - diyet - zayıflama adresine bir bakın isterseniz.

cd ise kesinlikle telkindir ama telkinin işe yaraması icin 20 gün 8 saat boyunca dinlenmesi gerek diye biliyorum :KK14:

21 gün dinleniyor, 1 saat yetiyor. Ben gayet memnun kaldım, bir de danışmanlık yapıyorlar. Ürün iade garantisi de verdiler. 17 kilo verdim 4 ayda, bakalım geri alacak mıyım? Ama NLP çok kullanılan bir tekniktir. Kanser bile bu teknikle tedavi ediliyor.

şahsen inanmıyorum bunun olacağına, kandırmaca gibime geliyor valla

3 Üniversite bitirdim, Sosyologum. Dünyanın her yerinde bu yöntem kullanılıyor. Ben memnun kaldım, kilo psikolojik bir rahatsızlıktır. Kanseri bile moral ile yenen insanlar varken, bence bu kadar önyargılı olmayın. Benim kullandığım ürünün internet sitesi ; sağlıklı zayıflama - diyet - zayıflama

bu telkin yontemi arkadaslar ve cidden ise yariyor, 21 gun boyunca her gece dinledim. etksini gordum. ama ben internetten indirmistim satin almadim. sonra bi noral terapist ve akupunkturcu bi arkadasimla gorustum nettekilerin cok guvenilir olmayacagini soleyince baska seyler asilamasinlar diye biraktim. bence guvenilir olmasi ve emege saygi acisindan orjinalini almak en mantiklisi. ayrica akupunkturla zayiflanirmi diyordum inanmiyordum, ama cok ciddi ve etkili bi yontemmis meger, bi aile geldi ben muaynanedeyken 4 kisi hepsi de tombulmus gordugum manzara karsisinda hadii cnmmm dedim. cok kilom olsa ilk once akupuntur denerdim kesinlikle,bnm derdim bi iki kilo :)

Subliminal mesajlar kopyalanamaz ve internetten indirilemez diye biliyordum ben :/ Ben para verip aldım, NLP tekniğini uzun yıllardır takip ediyorum ve Deniz Egece bu alanda güvenilir bir Psikolog. Aman diyeyim, öyle her şeyi indirip dinlemeyin, canlı bomba bile yapılır insandan :/ www.nnb.com.tr adresleri bu.

Subliminal mesajlar kopyalanamaz ve internetten indirilemez diye biliyordum ben :/ Ben para verip aldım, NLP tekniğini uzun yıllardır takip ediyorum ve Deniz Egece bu alanda güvenilir bir Psikolog. Aman diyeyim, öyle her şeyi indirip dinlemeyin, canlı bomba bile yapılır insandan :/ Diyet, Zayıflama, Kilo Verme, Bölgesel Zayıflama, diyet listesi adresleri bu.

reklam yaptığınız o kadar açıkki.yeni üyesiniz.6 mesajınızın hepsi de nnb ile ilgili.zaten işe yaramadı işitsel ürün bari çocuğum mp3 olarak kullansın diye düşündüm ama toplam 20 gün kullandım 1 hafta oğlum kullandı bozuldu.çok kalitesiz.110 milyon para verdim ben o paraya gayet kaliteli bir mp3 alırdım.çok pişmanım.

nnb ideal bedeni arıyorum cevap vermiyorlar faceden yazıyorum cevap vermiyorlar.faceden yazdım para iadesi istiyorum diye. hiç ses yok.en son kendi sayfalarına yazdım ürün bozuldu ve işe yaramadı para iadesi istiyorum yazdım.silmişler olumsuz mesaj yazınca.kesinlikle almayın.

Telefonu açmamazlık yapmazlar diye düşünüyorum. Ben aradığımda hep cevap verdiler ama ben henüz ürün almadım. Almaya niyetliydim ama siz böyle söz edince açıkçası soğudum olaydan.. Bana konuşmalarında para iadesini kesin olarak garanti ettiler...

bende ürünü almadan açıyorlardı ne zaman arasam.hatta bana kapattırıp kendileri aradılar.

X