uzun süre hamile kalamayıp soğan suyu uygulayıp hamile kalan var mı

Bana yardımcı olun lütfen sizleri bekliyor um şuan
neden cikmak istiyorsun canim? bak yasin cok genc.. cok guzel bilgiler alabilirsin buradan bilinclenebilirsin. cok yardimci insanlar var.. enfeksiyona illaki faydasi olmustur cunku sogan ve sarimsakta antibiyotik var. gebelik icin sabak aksam 15 gun ic. adet bitiminden 2 gun sonra basla. birak bir sonraki donem tekrar yap gebe kalana kadar.. yasin da genc acele etme esinin is durumu vs iyi mi? anlasiyor musunuz hemen cocuk yapma..

Bana yardımcı olun lütfen sizleri bekliyor um şuan
neden cikmak istiyorsun canim? bak yasin cok genc.. cok guzel bilgiler alabilirsin buradan bilinclenebilirsin. cok yardimci insanlar var.. enfeksiyona illaki faydasi olmustur cunku sogan ve sarimsakta antibiyotik var. gebelik icin sabak aksam 15 gun ic. adet bitiminden 2 gun sonra basla. birak bir sonraki donem tekrar yap gebe kalana kadar.. yasin da genc acele etme esinin is durumu vs iyi mi? anlasiyor musunuz hemen cocuk yapma..
Yorumunuz için teşekkürler üyelikten çıkmamamin sebebi ilk defa bir yere üyelik yapıyorum bilmedim bir yere biraz korktum şahsen dünkü sorum için yorumunuz için teşekkürler
ne zamandir evlisin esinle iyi misiniz emin misin cocuk fikrinden?
Üç aylık evliyim çocuk çok istiyorum eşimde çok istiyor zaten

Yorumunuz için teşekkürler üyelikten çıkmamamin sebebi ilk defa bir yere üyelik yapıyorum bilmedim bir yere biraz korktum şahsen dünkü sorum için yorumunuz için teşekkürler

korkmana gerek yok canim. kisisel bilgilerini verme insanlara, adres fotograf isim koyma.. ustu kapali anlat esinle yasadigin sehirle ilgili acik bilgi verme.. onun disinda gayet faydali bir site. fikir alisverisi yapiliyor. sorulara cevap bulunuyor. bir derdim var diye bir bolum var orada dertlesiliyor. karistir keyif alirsin siteden.

hakkinizda hayirlisi olsun. esinin is durumu iyiyse eviniz duzeniniz iyiyse dusunebilirsin tabiki cocuk.. korunuyor musunuz? adetlerin duzenli mi sogan suyu illaki faydasi olur sabah aksam ic taze yap. birer bardak.

Üç aydır korunmasız bu ayda yeni on beş gündür sadece günde bir bardak soğan suyu içiyorum akşamda bir bardak maydonoz aslında ben enfeksiyonum için içtim hsmilelikte istiyordum hsmilelik içinde uygunmuş devam etim bir de adet olunca sancı çekiyor um onun içinde iciyorum

korkmana gerek yok canim. kisisel bilgilerini verme insanlara, adres fotograf isim koyma.. ustu kapali anlat esinle yasadigin sehirle ilgili acik bilgi verme.. onun disinda gayet faydali bir site. fikir alisverisi yapiliyor. sorulara cevap bulunuyor. bir derdim var diye bir bolum var orada dertlesiliyor. karistir keyif alirsin siteden.

hakkinizda hayirlisi olsun. esinin is durumu iyiyse eviniz duzeniniz iyiyse dusunebilirsin tabiki cocuk.. korunuyor musunuz? adetlerin duzenli mi sogan suyu illaki faydasi olur sabah aksam ic taze yap. birer bardak.
Çok teşekkür ediyorum

Peki benim bir sorum daha olacak ti benim kasıklarım ağrıyor sol taraf enfeksiyonum var orda şuan soğan kürü sune başladım oruç tutamıyorum bu pazar yumurlama günüm o zamana kadar devam etsem yumurlamadan sonrada devam etsemmmi yoksa biraksammmi çocuk istiyorumda

Merhabalar bende 1.5 senelik evliyim benim de 5 cm ilk bir kistim vardı 1 senedir hiçbir azalma olmadı bende artık herkesin ısrarı üzerine soğan suyuna başladım sadece sabahları içtim bir de kabuklarıyla beraber içtim öyle daha etkili olduğu söylendi 5 aydır adet olmamıştım aynı zamanda duphaston vermişti doktorum adet olabilmem için ama soğan kürü bitti hala adet olmayınca test yapayım dedim ve çift çizgi asla inanmazdım soğanın işe yarayacağına ama işte Allah’ın hikmeti herkese tavsiye ederim şimdi 5 haftalık hamileyim.

Ben kullandım bu ay soğan kürünü ama hala adet olamadım, normalde kür bittikten 4 5 gün sonra adet olunur ama benim 2 hafta geçti bana mısın demiyor, sanırım etkisi olmadı:KK43:(

X