Göz Makyajı Uzun ve gür Kirpik için

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
tabı cnm ne demek bişey degil :KK34:
yag bezesı evet yapıyomus cnm ama benım dah acok sukur kı olmadı oyle bısey goz numaram da artık kasımda lensımı degstırıyorum ona gore yenı lens denemesı olcak bakalım belkı lenstendır o zaman anlıcam cnm
bu arada karısımdan bahsetmıssınya cnm zaten o aktarda satılanda bu bahsettıgımız yaglar var dıye bılıyorum ben ama ne kullndım ne de gordum
umarım faydası olur sana cnm

Tam bilmiyorum bende yani rimel kirpiklerimi çok döküyor onun için yani ins ıse yarar ya cok saol :)

o zaman çaya batırılmış pamuklara hint yağını ekleyip koysak gözümüze daha faydalı olur sanırım..

hint yagi gercektende fayda ediyor. ben bunu bagdem yagila karistiriyorum. gece yatmadan bi kulak cubugu ile sürüyorum. yaklasik 2 haftadan belli kullaniyorum. bana uzadi gibi gelmediler, ama kirpiklerim gürlesti ve badem yagi sayesinde kapkara oldu. tabi göze kaciyor. zarari varmi bilmiyorum. kacinca az bulanik görüyorsun. sonra gözünü bi kackez kirpinca giri düzeliyor. :KK66:))))))

yorum hoşuma gitti bayağı güldüm çünkü ban da aynı oluyor ama aldırmıyorum zafere giden yolda ne de olsa herşey mübahtır :KK66:)

uzaması için vazelin iyi geliyor arkadaslar badem yağı besliyo dökülmesini önlüyo hint yağı gürleştirip rengini koyulastırıyo...3ünü aynı anda denemedim ama 1 hafta hint yağı+badem yağı karısımı yapıp 1 damla eyeliner sürer gibi kirpik diplerime sürüyorum... öteki hafta cok az kulak çubuguyla yine aynı sekilde vazelin sürüyorum takma kirpik zannediyo herkes kirpiklerimi :21:

uzaması için vazelin iyi geliyor arkadaslar badem yağı besliyo dökülmesini önlüyo hint yağı gürleştirip rengini koyulastırıyo...3ünü aynı anda denemedim ama 1 hafta hint yağı+badem yağı karısımı yapıp 1 damla eyeliner sürer gibi kirpik diplerime sürüyorum... öteki hafta cok az kulak çubuguyla yine aynı sekilde vazelin sürüyorum takma kirpik zannediyo herkes kirpiklerimi :21:

cnm bu vazelını nasıl suruyosun kırpıklerıne kulak copuyle katı bı krem sonucta dıger kremler gıbı degıl
bırde gozlerıne kacıyor mu vazelın ?

Son düzenleme:
cnm bu vazelını nasıl suruyosun kırpıklerıne kulak copuyle katı bı krem sonucta dıger kremler gıbı degıl
bırde gozlerıne kacıyor mu vazelın ?

valla canım kaçtığı oldu ama bir sorun yaşamadım gözüme kaçsada hatta suya dayanıklı göz makyajı yaptıgım için genelde önce vazelinle silerim göz makyajımı...tabi her göz bir değil...geceleri yatarken temizlenmiş kuru kirpik diplerime kulak çöpünün ucuyla az bir miktar (2-3 toplu iğne başı kadarı yeterli ) kirpik diplerime eyeliner sürer sürüyorum ...

valla canım kaçtığı oldu ama bir sorun yaşamadım gözüme kaçsada hatta suya dayanıklı göz makyajı yaptıgım için genelde önce vazelinle silerim göz makyajımı...tabi her göz bir değil...geceleri yatarken temizlenmiş kuru kirpik diplerime kulak çöpünün ucuyla az bir miktar (2-3 toplu iğne başı kadarı yeterli ) kirpik diplerime eyeliner sürer sürüyorum ...

anladımcnm gozle gorunur bı sonuc verdı mı sana vazelın ona gore bende suruyum dıyorum
tesekkurler bu arada

Benim gözlerimde genelde kırmızılık ve çukurlaşma çok oluyor bilgisayar karşısında oturmaktan ve uykusuzluktan olduğu söyleniyor ama bunlara bir çözüm bulamam bana doğal bir yöntem önerebilir misiniz?

selam . kivinin kabuğunu ince bir şekilde soyup gözaltlarına koyabilrsin yarım saat yeterli olucaktır . salatalık kabuğuda hem gerip hemde şişkinliği alıyor

kızlar ben de geçen hafta alizade kaş ve kirpik bakım yağı aldım, 1 hafta oldu kullanalı biraz olsun kalınlaşma farkettim ama uzaması konusunda yine de umutsuzum :KK43: eğer uzamazsa aktarlarda satılıyor, 'bosphorus kaş ve kirpik bakım yağı' diye ondan alacağım.

Son düzenleme:
X