Göz Makyajı Uzun ve gür Kirpik için

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Ben lisedeyken bir gözümün kirpiklerinin ucundan 1-2 milim kesmiştim . Uzayacağını söylemişlerdi ama seneler sonra eski haline döndü sadece denemeyin.

arkadaşlar mrb ben aranıza yeni katıldım. burası gerçekten süper hatta şu badem yağı ve hint yağı olayını burda okudum ve 1 aydır uyguluyorum. kirpiklerim harika oldu uzadı, koyulaştı, artı uzadı. bende rimel fırçasıyla uyguluyorum ama sabah sürüyorum gece yatmadan önce yıkıyorum gece yatarken sürdüm gözlerim şişti bende sabahları sürmeye başladım şimdi sorun yok. gerçekten tavsiye ediyorum harika bişey. :)))

arkadaşlar dökülen kirpikler için sarımsağı tuzla dövün sonra kirpik diplerine sürün yeniden çıkıyor tabi bira yakıyor ama gözünüzün içine kaçırmayın bende uzaması için hint yağına dün başladım bakalım ne olacak uzaması için ne kadar devam etmek gerek

slm arkadaşlar alizade hakkında bilgi verirmisiniz bi kaç aktarcılara sordum bilmiyolar.kullanımı hakkında bilgilendirirseniz sevinirim

slm arkadaşlar alizade hakkında bilgi verirmisiniz bi kaç aktarcılara sordum bilmiyolar.kullanımı hakkında bilgilendirirseniz sevinirim

alizade kaş ve kirpik losyonu, kirpiklerin ve kaşların daha gür ve hızlı uzamasını sağlayan birçok yağın sonucu elde edilmiş bi bakım ürünü. Bu nedenle etkisi cok güçlü yanlış anlaşılmasın ürünün ne satışını yapıyorum nede markayla yada satan yerlerle bir bağım var :bbo: sadece denedim, sonucuna bizzat şahit oldum ve sizinde bu mutluluğu yaşamanızı istiyorum Sağlıcakla kalına.s.

kızlar badem yağı hem kaşa hem kirpiğe iyi geliyo benim kaşlarımın arasında syreklik vardı badem yağı kullanaıdm doldu arasıkirpiklerede bakım yapıyo ayrıca cildim kuru gece yatmadan 2 saat önce yüzümede sürüyorum sabaha pamuk gibi oluyo :teytey:

Her bayan uzun ve gür kirpiklere sahip olmak ister bu o kadar da zor değil. Soğuk çayı pamukla kirpiklerinize kompres yaparsanız kirpikleri besler ve uzatır. Ayrıca çay gözlere de faydalıdır, kızarıklıkları giderir.

gerçekten çay işe yarıyormu bede çok çabuk uzasın istiyorum

Her bayan uzun ve gür kirpiklere sahip olmak ister bu o kadar da zor değil. Soğuk çayı pamukla kirpiklerinize kompres yaparsanız kirpikleri besler ve uzatır. Ayrıca çay gözlere de faydalıdır, kızarıklıkları giderir.

gerçekten çay işe yarıyormu:a015:

arkadaşlar talikayı mı tavsiye ediyorsunuz yoksa alizadeyimi karasız kaldım kullananlar varsa bilgi verirlerse çok sevinecem

ben alizadeyi kullanıyorum ama iyi gibi uzatıyor sanki.1 ay sonra belli olur tam sonuç. hint yağı ve badem yağından çok daha iyi alizade. bu bitince talikayıda deniyeceğim. talika kullanan yok mu arkadaşlar

kızlar bende kullanıyorum illa sabaha kadar bekletmek zorunda deilsinizki yarım saat beklettikten sonra yıkayın

Selam Bayanlar,
Gür kirpikler için geçen TV:kanalının birinden bir tarif aldım henüz uygulamadım en kısa sürede bu yağları alıp başlıcam. 1 çay kaşığı fındık yağı, 1 çay kaşığı soya yağı, 1 çay kaşığı hint yağını karıştırıp akşamları yatmadan önce temiz eski kullandığınız bir rimel fırçası ve ya kulak çubuğu ile kirpiklerinize ve kaşlarınıza sürün.
Ben denicem çok faydası olduğu söylendi TV:den
Kolaty gelsin

gözlerinize nasil kaçiriyorsunuz kizlar
bende ¨kullaniyorum ama benimkiler kaçmiyor
kaçiyorsada valla farketmiyorum :s enteressan

gözlerinize nasil kaçiriyorsunuz kizlar
bende ¨kullaniyorum ama benimkiler kaçmiyor
kaçiyorsada valla farketmiyorum :s enteressan

hani böyle sanki gözlerinde ateş varmış gibi olur Hani anki çok kötü bir olay olmuşta zırıl zırıl dökülür ya yaşlar gözünden, Hani acıdan nefesin kesilir gibi olur ya, Hani hani...:tomato: Anladın sen onuu:sm_cool:

Kızlar benim anlamadıgım bir sey var bu hint yağını kullandıktan sonra bir yıkama cıkıyormu.normalde ben hint yagını saclarım icin kullanıyorum ve 3 yıkamada anca cıkarıyorum cunku bayagı bir kalınlastırıyor.kiprikleri yıkarken de zor oluyormu rahat bir sekilde yıkayabiliyormusunuz?

Arkadaşlar ben yaklaşık 10 gündür kirpiklerime hint yağı sürüyorum akşamları öle uyuyorum ve dün akşam tekrar sürmek üzereyken ne göreyim üst kirpiğin dış ucunda beyaz bi yağ bezeciği:roflol: ve bu ürünü kullanmaya başladığımdan beri kirpik diplerim hep şiş ve hafif kırmızı.sizce yağı kullanmayı bırakmalı mıyım aranızda aynı sorunu yaşayan var mı:uhm:
birde ben yağı kulaç çubuğu ile sürüyordum diplerine ve uçlarına sürdüm.acaba diplere sürülmicek miydi?ondan mı oldu.noluur yardım edin:roflol:

CANIM NEDEN ÖYLE OLDU ANLAMADIM ...
BENDE 5 GÜNDÜR KULLANIYORUM YUKARIDAKİ YAZIMDA DA BELİRTİM AMA BEN BİTMİŞ RİMEL UCUNU İYİCE YIKADAIM RİMEL SÜRER GİBİ KİPRİKLERİME DİBİNDEN UCUNA SÜRÜYORUM ONUNLA YATIP SABAHLARIDA DOVE SABUNUYLA YIKIYORUM BİRŞEY OLMADI SENİN YA ALERJİ OLDU SANIRIM BELLİ ÜSRE SÜRME DERİM YOKSA SONUÇ İYİ BEKLERKEN KÖTÜ OLUR ..

SAĞLICAKLA KAL ...:=)

:sm_confused: canım bende anlamadım neden olduğunu acanba bende rimel fırçasıyla mı yapsam belkide fazla mı sürdüm kirpik diplerime bilmeden.
yada en doğrusu bir süre yapmamak.inş.o yağ bezeciği geçici bir şeydir.bakalım bir süre daha beklicem olmazsa bi doktora gitmeyi düşünüorum.
saol canıma.s.

X