Vajinal mantar degişik bir yöntem bilgisi olan varmı

bsr536

Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2023
348
38
28
arjadaslar 6 aydır fitil vs ne varsa kullandım gecmeyen bir vajinal mantar sorunum var . Kasıntım yok ancak aktif akıntım var ve hep dpktora gittiğimde fitik tedavisi veriyor . En son bir doktora sorunumu anlattıgımda beni bu sorundan kurtaracagınj söyledi . Vajina içini spekulum ile açarak batikonlu spanöla temizledi ve bol miktarda bir sıvı verip yıkadı bu işlemi bir kere daha yapacagını söyledi . İşlem adını sordugumda vajinal lavaj dedi daha önce böyle bir sey yasayan veya bu yöntemi bilen varmı

Bana da yapıldı bu. Vajinanın içini temizliyor. Aktif bir tedavi olarak değil de çok yoğun akıntım olduğu zaman iki kere yapılmıştı.

arjadaslar 6 aydır fitil vs ne varsa kullandım gecmeyen bir vajinal mantar sorunum var . Kasıntım yok ancak aktif akıntım var ve hep dpktora gittiğimde fitik tedavisi veriyor . En son bir doktora sorunumu anlattıgımda beni bu sorundan kurtaracagınj söyledi . Vajina içini spekulum ile açarak batikonlu spanöla temizledi ve bol miktarda bir sıvı verip yıkadı bu işlemi bir kere daha yapacagını söyledi . İşlem adını sordugumda vajinal lavaj dedi daha önce böyle bir sey yasayan veya bu yöntemi bilen varmı
Benim doktorum bana böyle bi tedavi uygulamadı size iyi geldi mi acaba bende mi denesem ya aşırı kötüyüm 2 aydır mantarım geçmiyor kaşıntı ve yanmadan dolayı uyuyamıyorum

Benim doktorum bana böyle bi tedavi uygulamadı size iyi geldi mi acaba bende mi denesem ya aşırı kötüyüm 2 aydır mantarım geçmiyor kaşıntı ve yanmadan dolayı uyuyamıyorum
Evet iyi geldi fitilde kullandım tedaviden sonra ve kurtuldum gibi ama cok dşkkat ediyorum vajina temizliğine kuru kalmasına

Merhaba burdan vajinal mantaeı olanlara diyim aynısefa bitkisi var 3 litre suya 6 yemek kasıgı atın 6 dak kaynatın süzün süzdüğünüz cicegi iste bir avuc alıp peceteye sar seyinize içine itin bes on dakika tutun ama o sırada su ılıklasır süzdüğün legene koy içine 15-20 dakika otur o gece 2 saat sonra neo penotran l fitili içine at yatarken uyu gece yanacak kasınacak korkma akıntı olacak ilacın fazlası camasırına gelir kalan içinde işlevi görür 3 gece fitili at sonra 4 gece gene aynısefayı yap eger gerekli ise fiyil at ama gereksiz ise 2 gün arayla aynısefayla devam et. Fitil min 3 max 7 gün iste sizin mantarın seyribe göre yapın. Aynı anda bir vardak kaynayan suya bir soganı soy 4 böl at bes dak kaynat sonra süz iç sogan cayı bazende bir bardak suya kaynat civanpercemi at iç yarım saat bişiy yeme bunlarda temizler. Başta Allah sonra ibrahim saraçoglundan Allah razı olsun arkadaslar bu insan Allahın sesi bitki alimi sorununuzu yazın başta tabikide doktorlar bunu da yan bitki yapın dua edersiniz iyi günler

X