Vajinal mantar en iyi devlet hastanesi doktoru

llnur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2023
32
2
22
İstanbul Avrupa olursa daha iyi olur. Gezmedigim devlet hastanesi kalmadı 2 kere özele de gittim paralar döktüm ve artık çok yoruldum hala da gezmeye devam ediyorum hap verip yolluyorlar ve doktorların asistanları oluyor Hiç derdimi anlayan biriyle karşılaşmadım. Vajinal enfeksiyonlar konusunda kendini geliştirmiş, gerçekten benim hastaligimi çözecek,önerebiliceginiz doktorları yazar akıntı testi kültür testi yapan hastaneler nerelerdir?

Ankara mamak devlet hastanesi en son oraya gittim çok şükür kurtuldum fitil çok iyi geliyo ama sen önce muane ol sonra tedavi ye göre yonlenirsin

Ankara mamak devlet hastanesi en son oraya gittim çok şükür kurtuldum fitil çok iyi geliyo ama sen önce muane ol sonra tedavi ye göre yonlenirsin
Ben 9 aydır doktorları geziyorum haplar içiyorum muayene aşamasını çoktan aştım yani. Bunların verdiği ilaç 2 kapsül benim gördüklerim 6 aylık tedavi yapan özel doktorlar var özellerde çok pahalı.isin ehli birini arıyorum

Bakire olduğum için fitil vermiyorlar
Aynı ben de öyleydim bakirelik olduğu için vermediler muane etmediler ama ben mecburen evliyim dedim fitil yazdılar fitili de ileriye kadar göndermedim ztn bir adet kullandım tamamen bitti benim egerki bakirelik gitseydi nişanlım sorun yapmayacaktı sağlık hersey den önemli

Mantar olduğundan emin misin? Şikayetlerin neler?
Emin değilim. Öyle diyip gönderiyorlar akıntı testi vermiştim özel de ona da guvenmiyom yanılma payı oluyormuş o da temiz hepsi. Sikayetlerim ic labia kısmında kızarma ve akıntı. O kızarıklık benim moralimi çok bozuyor ilerde evlenince hayatımı mahvedecek:KK43:

Emin değilim. Öyle diyip gönderiyorlar akıntı testi vermiştim özel de ona da guvenmiyom yanılma payı oluyormuş o da temiz hepsi. Sikayetlerim ic labia kısmında kızarma ve akıntı. O kızarıklık benim moralimi çok bozuyor ilerde evlenince hayatımı mahvedecek:KK43:
Cilek goruntusu mu bahsettiginiz kizariklik? Akinti ne renk? Koku kasinti var mi?

Kaşıntı vs var mı? Vajende nörodermatit veya liken hastalığı vs de olabilir belki.

Cilek goruntusu mu bahsettiginiz kizariklik? Akinti ne renk? Koku kasinti var mi?
Akıntı süt kesiği gibi şeffaf değil artık ve kaşıntım yok yaa. Kızarıklık nasıl tarif edeyim tam vajina girişinde oluyor. Hastalığım bitti şimdi tekrar oluşmaya başladı hiçbir şey yapmıyorum ped bile takmıyorum. Bütün her şeyi deniyorum ama geçmiyor

X