Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Evet boydan 11 cm ben ilk kez bugün karar verdim yapmaya normalde yapmadan önce burdan da şans dileyin demiştim. Normalde kulak cubuguyla yapacaktim sonra dedim ki bu çubuk incecik tabiki gircek parmakla deneyeyim denedim ilk işaret parmağıyla sonra orta parmakla yaptım ama hepsini soktum öyle boğum boğum ilerletmedim sonra ikisini birden yapınca yanma.oldu hafif. Sonra 11 cm ilk aparat yapmıştım onu denedim oldu ama yanmam çoğalınca bıraktım bugünlük
O yanma bir iki deneme sonunda geçiyor zaten doğal biseymis gibi yerlestir kafana önce egzersiz yaparken akışına birak ac tvyi sevdiğin programi izlerken yap normal gundelik ne izliyorsan bu noktaya geldiysen zaten %80 bitti

Kızlar biraz tuhaf olcak ama , ıkınınca deliğini göremeyen var mı? Aynayı karşıma koyup olabildiğince ıkınıyorum egzersiz öncesi. Herkes diyor ya delik görünüyor diye. Bende delik falan görünmüyor. Sadece hafif bi çukurluk var parmağımı sokunca etlerle kaplanıyor parmağım. Ama sorunsuz sokabiliyorum parmağımı tabi. Benim gibi olan deliği görünmeyen var mı? o_O

Kızlar biraz tuhaf olcak ama , ıkınınca deliğini göremeyen var mı? Aynayı karşıma koyup olabildiğince ıkınıyorum egzersiz öncesi. Herkes diyor ya delik görünüyor diye. Bende delik falan görünmüyor. Sadece hafif bi çukurluk var parmağımı sokunca etlerle kaplanıyor parmağım. Ama sorunsuz sokabiliyorum parmağımı tabi. Benim gibi olan deliği görünmeyen var mı? o_O
O deligi o kadar umursama ne geldiyse başımıza o delik yüzünden geldi zaten☺etler de gayet normal vajinanin yapisi öyle zamanla onlar o kadar rahatsiz etmeyecek seni denemeye devam

O deligi o kadar umursama ne geldiyse başımıza o delik yüzünden geldi zaten☺etler de gayet normal vajinanin yapisi öyle zamanla onlar o kadar rahatsiz etmeyecek seni denemeye devam
Herkes delik filan diye yazınca tuhaflık hissettim :) denemeye devammm. Bugün 2 parmakta zorlanmadım, yarım saat içimde beklettim sağa sola doğru itip esnetmeye çalıştım. Tamamen alışana kadar devam...

Ben kulak cubuguyla baslamistim 3 parmaktan sonra herşey geride kaldı gevse nefes egzersizleriyle devam et bi nokta var ortasi delik kenarları zar oraya gelince ikinarak nefes al ver o zaman rahat giriyor

Canım ben şurup 3-4 dk sonra 1 parmakla egzersize basliyordum 3. Parmağa geçene kadar uyuşmuş oluyordu :) oda yaklaşık 10-13 dk fln :)
Oohh tamam canim. Simdi ne durumdasin pe... ile deneme yaptinmi?
Canım 10 dakika da uyusuyo. Bu surede ben ikili uçlu parmak egzersizi, esli deneme yaptım hatta ilk birliktelik oldu ve hala uyusuktu:KK48:
En büyük hayalim. Artik olmasini istiyorum. ben 2 parmak egsersizinden sonra denemeye gecicem. Bu gece olsun diyorum veya diger hafta sonu. icim öyle bi burukki:KK43:

Teşekkür ederim benim yanma dışımda bi şikayetim olmadı şuan acaba akşam bi eşimle deneme yapsam.mı
bence yapma derim ben iyice alışman gerek eşinin parmagını alman gerek bu cok önemli bir aşama canım onu yaptıktan sonra hazır hissedersen gecebilirsin simdi sonu hüsran olursa geriye düşme ihtimalin olabilir o yü
zden sabırsızlanma herseyi yap hersey rahat rahat olsun p....s en kolayı inan bana :)

canım ya misyoner pozisyonda ayaklarını iyice acarak bak yada tuvalet pozisyonunda bak inan ki görecekasin zaten fazla birsey acılmıyor ama kendini olabildiğince rahat bırak hatta elinle hafif dokunuşlar yap ıslanmaya başladıkca gevseeceksin iki elinle dudak kısımnlarını ayır bak acılacak :) canım :)

Bunu başaranlar nasıl yaptı acaba çok şey okudum ama hem cesaretim yok hem de yaptıkça olmayınca morelim bozuluyor . Parmak egzersizini yapamıyorum anestol pomad sürdüm uyuşturmadı. Gleitgelen kayganlaştırıcı sürdüm bebe yağı kullandım yine parmağımı tırnak üstü kadar kadar zor yapabildim nefes alıp verdikçe açılma hissetmiyorum ve ıkınınca hiç gitmiyor kızlar yardım edin

X